Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Yepyeni bir iş web sitesi için SEO'yu kontrol etmeye başlamak için doğru optimizasyon planını gösterir misiniz?

Doğru soru bu ve size bunun için yardımcı olabilirim. Demek istediğim, iş başlangıcından önce (yepyeni web sitesi, daha kesin olması için) SEO'la çalışmaya başlamak gerçekten nihayet önemli. Niye ya? Basitçe, Arama Motoru Optimizasyonu ile en azından temel düzeyde her şeyiniz olduğunda, web sitenizin başlatılması, Google’ın ilk endeksleme prosedüründe bekleyen ilk sıralama cezalarına karşı güvence altına alınacaktır. Yani, SEO başlatmak için işe başlamak gerekir - Web sitesi nihayet yayınlanmadan önce ya da işleyişinin en erken döneminde - ya başlangıçta iş başlangıç için kontrol edin - burada tartışmasız en çok gözden kaçan veya gözden kaçırmış olabilirsiniz SEO değerlendirmeleri an. Her halükarda, yeni işletme web sitesi için SEO kontrolüne başlamanıza yardımcı olacak birkaç şeyi hızlı bir şekilde özetleyeceğim ve bu tartışmanın hayatının en zorlu dönemini başarıyla geçireceğim. Yani, o noktaya ne yapılması gerektiğini görelim.

Yeni İş Siteleri için SEO Check-Up'ı Nereden Alınır

Özel URL Yapısı ve Anahtar Kelime Hedefleme

Bunu yaratmaya gerek yok. Özel URL'lerin uygun bir yapısı, her bir URL'nin ilgili web sayfasıyla iyi bir anlam ifade etmesiyle, daha iyi bir kullanıcı deneyimi (rastgele karakter benzeri URL'leri / Bağlantıları seven, doğru) ve indeksleme amaçları için gerçekten önemlidir. Ancak, Başlık Etiketleri / Meta Tanımlarınız gibi bir şey, her URL ana hedef anahtar kelimelerinizin bir kısmını tekrar kullanmanız için harika bir fırsat olabilir. Bu yüzden, web sitenizin URL yapısını, ana hedef anahtar kelimelerinizin listesini kontrol etmek için her bir öğeyi, orada bulunan temel arama terimlerini yeniden gözden geçirmek üzere gözden geçirmenizi öneririz. Belki de hedeflenmiş olmayan büyük olasılıkla potansiyel olarak kazanan bazı anahtar kelimeleriniz var. en azından şimdiye kadar), değil mi?

Kullanıcı Deneyimi (UX), Sürülebilirlik, Erişilebilirlik

Ardından, web sitenizin genel Google şartlarını olumlu kullanıcı deneyimine, canlı araştırmacıların erişilebilirliğine uygun olup olmadığını kontrol etmek için gerçek hayat testlerini uygulamanızı öneririm ve tam olarak doğru ve eksiksiz bir indeksleme süreci için arama tarama robotları tarafından doğru kurulum “kolayca anlaşıldı”. Böylelikle Screaming Frog, Ahrefs, Semalt Analyzer (ayrıca benim en sevdiğim şey) veya Moz Site Explorer gibi analitik araçların kullanılmasını öneriyorum. İhtiyacınız olan tek şey, iş web sitenizde kapsamlı bir SEO kontrolüne başlamaktır - sonuçta, tüm kritik sayfa içi arızaları ve büyümeyi sıralamanızı engelleyebilecek teknik sorunları tespit etmek ve anında harekete geçilmesi gereken her şeyi ortadan kaldırmak veya düzeltmek.

  • Web sitenizin performansı için manuel kontrol etmeni ve: şansını aşağıdaki bir sorun olduğunu - Temelde, büyük Sayfada elemanları ve teknik konularda daha fazla konsantre tavsiye farklı tarayıcılarla uyumluluk (ve hatta aptal Internet Explorer ile de - Microsoft Edge de).

  • Sayfa yükleme hızınızın her yerden yeterince hızlı olduğundan emin olmak için Google Hız Testi aracını kullanın.
  • Web sitenizin gerçek performansını, mümkün olan tüm gezinme, tasarım veya kullanıcı etkileşimi konularını hızlı bir şekilde tespit etmek için Beş Saniyelik veya Kullanılabilirlik Ağı gibi çevrimiçi araçları kullanarak son kullanıcının bakış açısından denetleyin ve hızlı bir şekilde düzeltmeniz gerekir. Onlardan biri.
View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - %s, Semalt.com. All rights reserved