Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Bana kısa bir yerel işletme SEO kursu verebilir misiniz?

Evet, kısa bir yerel işletme SEO kursunda size yardımcı olabilirim, çünkü en azından başlıca sıralama faktörlerini bilmek gereklidir - herkes, yerel düzeyde ürün veya hizmet satmakla meşgul. Genel olarak ele alındığında, yerel optimizasyon, her yerel işletme sahibinin belirli bir şehir, bölge veya alan boyunca ilgili arama sorguları için yüzey hazırlamasına yardımcı olabilir. Google arama motorunun kendisinin hem kullanıcının hem de kullanıcının bulunduğu yeri göz önüne alması nedeniyle, bu yerlerin "anlaşılması" nı geliştirmek gerekiyor. Böylelikle, potansiyel müşterilerin tam olarak hedef kitleden önce doğrudan gösterilme şansınızı artırabilirsiniz. Aşağıda, yerel sıralamalarla işleri sizin ve küçük işletmeleriniz için biraz daha kolaylaştırmak için kısa bir yerel işletme SEO kursunu göstereceğim söyleniyor. Öyleyse araştıralım.

Yerel İşletme SEO Kursu - Kısaca Kısaca

Her şeyden önce, karşı karşıya kalalım - Google arama motorunun kendisi, her şeyden önce yerel sonuçlar gösterir. Böylelikle, bu durum birçok önemli sıralama faktörüne ve aşağıdakilere göre yapılır.

Birinci Seviye: Alaka

Google, aslında kullanıcı için en alakalı sonuç olup olmadığını anlamaya çalışacaktır. Ardından, arama motoru, web sitenizin veya blog'unuzun, canlı kullanıcının aradıklarını tam olarak eşleştirip eşleştirmediğini kontrol edecektir. Bu kadar.

İkinci Seviye: Mesafe

Ardından, arama motoru tuğla-harç ticaretinizin ne kadar uzakta olduğunu görecektir. Bu şekilde, birinizin yeterince alakalı ve yakında kalması nedeniyle, belirli bir kullanıcının arama sorgusu altında mümkün olan en yüksek yerel sıralamayı alırsınız.

ÜÇÜNCÜ KADEME: UYUM

Önemli olan, tuğla-harç ticaretinin aslında Web'deki canlı kullanıcılar arasında ne kadar iyi bilinmesi ile ilgilidir. İş markanızın yeterli sayıda canlı kullanıcı tarafından tanınmış ve güvenilir olduğu göz önüne alındığında, Google, yerel sıralamanızı iyileştirerek, hak ettiği 1 numaralı sıralama pozisyonuna bir adım daha yaklaşacaktır.

Yerel İşletme SEO Kuralları - İpuçları ve Pratik Öneriler

  • Yerel tuğla-harç ticaretinizin çoğunlukla yerel müşterilere hizmet ettiğinden, adresinizi eklemenin doğru yolu ( 25) schema.org etiketleri.

  • Unutmayın, Google'daki yerel sıralamanızı yükseltmek için iyi düzenlenmiş bir Google My Business girişimi olmadan yapamazsınız.
  • Yerel sıralama potansiyelinizden en iyi şekilde yararlanmak için, web sitenizin NAP'sinin Google My Business girişinde belirtilen göreli verileri tam olarak eşleştirmesini sağlamak için bir kez daha kontrol etmenizi öneririm.
  • İpucu - Google My Business için neyin iyi kalması, bir Facebook sosyal ağında da iyi olmalı. Bu nedenle, kendinizi Facebook listeleri gibi yerel bir işletme için bir şirket sayfası olarak eklediğinizden emin olun ve geri bildirim izleyerek ve negatif incelemelerle (bunun gerçekleşmesi durumunda) mücadele ederek kitlenizle sağlıklı bir konuşma yapmayı unutmayın.
  • Yerel dizinlerin ve diğer ilgili yerel iş bağlantılarının yerel sıralama bilgilerinize çok fazla yardımcı olabileceğini unutmayın.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - %s, Semalt.com. All rights reserved