Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Web Sitesi İçeriğini Semalt Uzmanıyla Kazıyın. GitHub - En İyi PHP Tabanlı Web Kazıyıcı

Resimleri, videoları, metinleri veya HTML dosyalarını sabit sürücüsüne indirmek istiyorsanız, bir web kazıyıcı kullanmalısınız. PHP tabanlı bir web kazıyıcı kolayca farklı sunuculara bağlanır, verileri kazıyıp bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kolayca kaydeder. Örneğin, kullanıcı dostu arayüzü ile bilinen GitHub, farklı web belgelerini sıyırmak için kullanılabilir.

PHP'ye Giriş:

PHP en ünlü programlama dillerinden biridir. Farklı web sitelerinden veri ayıklamak için tasarlanmıştır. Rasmus Lerdorf 1994'te Kişisel Ana Sayfayı (PHP) hazırladı ve PHP kodları HTML kodlarına katıştırıldı. PHP kodlarını web şablonları, veri yönetim sistemleri, web çerçeveleri ve HTML dosyaları ile birleştirebilirsiniz. Web sunucuları, iyi idam edilen PHP kodlarından oluşur ve verileri birden fazla web sayfasından sıyırmamıza yardımcı olur. Bununla birlikte, HTML metinlerini çizemezsiniz, ancak resimler, videolar ve ses dosyalarıyla kolayca başa çıkabilirsiniz. PHP ayrıca bağımsız grafik uygulamalar için uygundur ve onlardan gelen bilgileri silmelidir.

GitHub

GitHub, farklı web sayfalarını taramanıza ve verileri otomatik olarak indirmenize izin verir. Zaman ve enerjinizden tasarruf sağlar. Ayrıca dosyaları bir sistemden diğerine aktarabilir ve böylece dinamik web sitelerinden bilgi ayıklamanız kolaylaşır.

1. Programcılar ve geliştiriciler için uygundur:


GitHub, çok sayıda programcı ve geliştirici tarafından kullanılan tek PHP tabanlı web kazıyıcıdır. Diğer sıradan veri çıkarma programlarının aksine, GitHub saniyede 100 sayfaya kadar kazıyabilir ve web belgelerinizdeki tüm küçük hataları giderir. Veriler tamamen silindikten sonra, çevrimdışı kullanımlar için sabit sürücünüze indirebilirsiniz. Veri analistleri her zaman kendi web çıkarma görevleri için belirli hedefler belirler ve görevlerini gerçekleştirmek için GitHub'ı kullanırlar. En son gönderilerden veri almak istiyorlarsa, ya GitHub ya da başka bir PHP tabanlı web kazıyıcı kullanabilirler. Sayfalık başlıkları ve açıklamaları yakalar ve görevlerini internette gerçekleştirmek için yararlı veriler toplayabilirler.

2. Kolay kullanımlı ve güvenilir:

GitHub güvenilir ve kullanımı kolay bir web kazıyıcıdır. Bir öğrenci olarak eBook'ları, dergileri ve makaleleri çok sayıda kazıma yapmak için bu programı kullanabilirsiniz. GitHub, araştırmacılar ve öğrenciler için yararlıdır ve projelerini kolaylıkla yürütmelerine yardımcı olur. Diğer dillere kıyasla, PHP öğrenmek son derece kolaydır. Perl ve C ++ sözdizimini biliyorsanız, PHP'yi hızlı bir şekilde öğrenebilir ve web kazıyıcısından faydalanabilirsiniz.

3. Tüm işletim sistemlerini destekler:

Şaşırtıcı bir şekilde, GitHub tüm işletim sistemleri ve web tarayıcılarıyla uyumludur. Bu web kazıyıcıyı mobil cihazınızda da kullanabilirsiniz ve istediğiniz zaman, istediğiniz yere veri sıyırma görevleri yapabilirsiniz. GitHub ile kazınmış verilerinizin kalitesi hakkında endişelenmeniz gerekmez. Aslında, veriler kazıma geçirilirken kalitesini izleyebilirsiniz. GitHub, web içeriğini kolayca görüntülemek için bir Önizleme seçeneği sunar.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport