Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Web İçeriğini Çıkarmak İstermisiniz? Yeni Bir Veri Çıkarıcı İşinizi Kolaylaştıracak

Karmaşık ve dinamik web sitelerinden veri almaya mı çalışıyorsunuz? Şimdi, bir AJAX veya JavaScript sayfasından veri toplamak ve depolamak mümkündür. Steven Selph'ın Kazıyıcı, netteki en havalı web çıkarma araçlarından biridir. Meta verileri, resimleri ve metinleri sabit diskinize kolaylıkla indirmenize yardımcı olur. Esas olarak sofistike ve dinamik siteleri hedef alır ve kısa sürede faydalı bilgiler verir. Steven Selph's Scraper, doğru sonuçlar sağlamak için API'ları ve ROM ayrıştırıcılarını kullanır.

Görüntüleri kazıyın ve faydalı veriler elde edin:

Web süpürgelerinin çoğu resim ve videoları düzgün bir şekilde sıyıramaz. Bu araçların aksine, Steven Selph'ın Sıyırıcısı, resimlerinize bakar ve onları gereksinimlerinize göre sıyırır. PNG ve JPG dosyaları kazınca, Steven Selph'ın Sıyırıcı onları ayrı bir Resim Klasörüne kaydeder veya çevrimdışı kullanımlar için onları sabit diskinize indirir. Ücretsiz sürümü sayesinde beş bin görüntüye kadar kazıyabilirsiniz. Ve ücretli sürümü, birkaç dakika içinde on binden fazla görüntüyü silmenizi sağlar. Bir resim kullanıcılar için uygunsuzsa, araç hemen işaretleyecek ve web çıkartma projesini gerçekleştirmenizi engelleyecektir. İnternetteki güvenliğinizi ve güvenliğinizi sağlar.

Herkese uygundur:

Steven Selph'ın Kazıyıcısı, programcılar, geliştiriciler, web yöneticileri, öğrenciler, veri analistleri ve araştırmacılar için uygundur. Bir öğrenci veya öğretmen olarak e-Kitaplardan ve dergilerden veri çıkarmak için kullanabilirsiniz.

ParseHub'a iyi bir alternatif:

ParseHub bugüne kadar 2 milyon web sayfasına kadar kazınmış ünlü bir web kazıma aracıdır. Buna karşın, Steven Selph'in Kazıyıcısı sadece birkaç bin web sayfasını kazıyan yeni bir araçtır. Yine de, Steven Selph'ın Kazıyıcı, aynı anda birden fazla veri çıkarma görevini yerine getirebilen ParseHub'a iyi bir alternatiftir. Import.io ve ParseHub'ın aksine, bu araç saniyeler içinde verilerinizi sıyırır ve kısa kuyruklu ve uzun kuyruklu anahtar kelimelerin yerlerini değiştirmez. Kaliteden ödün vermeksizin sofistike sitelerdeki verileri sıyırdığınızı ve hedef anahtar kelimelerinizin konumunu etkilemeyeceğiniz anlamına gelir.

Sistem gereksinimleri ve desteklenen platformlar:

Steven Selph en Raspa için sistem gereksinimleri Atari (2600, 5200 ve 7800), NEC (TurboGrafx 16 / PC Motor ve SuperGrafx) ve Nintendo (Nintendo Famicom Disk Sistemi, Süper Nintendo, Nintendo Game Boy, Nintendo Virtual Boy) bulunmaktadır.

Steven Selph'ın Kazıyıcı, Windows, Linux, Mac OS ve Ahududu Pi ile uyumludur. Ayrıca bu aracı bir RetroPie Script kurulumuyla indirebilir ve etkinleştirebilirsiniz. Araç, aynı anda farklı web belgelerini tarama yeteneğine sahiptir. HTML dosyalarını ve PDF belgelerini metin haline dönüştürür. Kullanmak istediğiniz kadar çok sayıda web sayfasını sıyırabilirsin.Okunabilir ve ölçeklenebilir veriler sağlar:

Okunabilir ve ölçeklenebilir veriler sağlar: Steven Selph's Scraper'ın en önemli özelliklerinden biri, ölçeklenebilir ve okunabilir veriler sağlamayı garanti etmesidir. Diğer benzer verilerle kazıma yazılımı ile doğru ve güvenilir sonuçlar elde ettiğinizden emin olamayabilirsiniz. Ancak Steven Selph'ın Kazıyıcı ile, yalnızca okunabilir içerik elde edersiniz ve onu güvenli bir şekilde ve güvenli bir şekilde sabit sürücünüze indirebilirsiniz. Bu araç hızlı sonuçlar sağlar ve dakikada 100'e kadar web kazıma görevi üstlenebilir. Ayrıca belgelerinizdeki tüm küçük yazım ve dil hatalarını giderir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport