Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt Uzmanı Web Sayfası Kaydırıcıyı Açıklıyor

Adat Şalom ile ilgili olarak, web sitelerini ziyaret ederek keşfedilebilecek büyüleyici gerçekler var: scrollscraper.adatshalom.net. Web sitesinde, sitenin kaydırmalı skreyperine ilişkin güncellenmiş bilgiler yer almaktadır. Sayfanın yük hızının analizi, sitenin 76 ms'lik bir tepki hızına sahip olduğunu ortaya koydu. Sonuçlar ayrıca, sitenin herhangi bir web sayfasını oluşturması ve tüm DOM kaynaklarını tamamen yüklemesi için tam 220 ms sürmüştür. Diğer sitelere kıyasla, bu, sitenin mükemmel bir sit olduğunu gösteriyor, çünkü pek çok site bir web sayfasını daha önce belirtilen hızlardan daha hızlı yükleyebiliyor. Bulgular ayrıca, 57/100 'ünün normal sonuç olduğunu ve yedi testin başarılı olduğunu, ancak tek bir test başarısız olduğunu gösterdi. Ana sayfadaki tüm öğelerin yüklenmesiyle ilgili talepler, hiçbir kaynağa çağrı yapılmadığını ve yapılan tüm taleplerin scrollscraper.adatshalom'a yönlendirildiğini gösteriyor. Sonuçlar, kaydedilen 76 msnin, web sayfasını yüklemek için en uzun sürenin alındığını ve orijinal alana ait olduğunu da gösterdi.

Scrollscraper.adat shalom web sayfasının optimizasyonu

Bir sayfa optimizasyonu, sitenin ana sayfasının genel boyutunun, normal orta ağırlıklı web sayfalarının önemli bir grubu olan 4.2 kilobayt olduğunu belirtti. Sitelerin büyük kısmı 4.2 kB Hotmail tarafından işgal edilmektedir. Diğer kısımlar resimler, javascriptler ve CSS tarafından işgal edilir.

HTML'nin optimizasyonu

Bir web sitesinin sunucusu yalnızca Hotmail içeriğini küçültmekle kalmaz aynı zamanda sıkıştırmak için de kullanılabilir. Verileri sıkıştırmanın en çok önerilen yolu, tarayıcıdan ve sunucudan geçen veri miktarını azaltabilecek GZIP kullanan yöntemdir. Ayrıca Hotmail kodunu oldukça etkili bir şekilde küçültür ve orijinal web sayfasının boyutunu % 63'e kadar azaltabilir.

HTTPS Sertifikası

Scrollscraper.adatshalom'un herhangi bir SSL sertifikası almaması önerilir. SSL sertifikasyonunun önemi, bir HTTPS bağlantısına izin vererek web üzerinde daha güvenli taramaya izin vermesidir.

Ziyaretçi Haritalama

Ziyaret sayısının analizi, ziyaretlerin neredeyse dörtte üçünün ABD'den geldiğini gösteriyor. Bu, scrollscraper.adatshalom.net'in ve sunucularının ABD'de bulunması şiddetle önerilir, çünkü sayfalar için yükleme süresi çok daha hızlı olmasını sağlar.

Sosyal Paylaşım Optimizasyonu

Scrollscraper.adatshalom'un açık bir grafik açıklamasına sahip olmaması, sitenin sosyal refahı için Facebook'daki varlığı gibi bir dezavantaj oluşturuyor. Bunun nedeni, bu tür sitelerin web sitesinin yapısını oluşturmada yararlı olması ve bu platformlarda paylaşıldığında iyi görünmesini sağlamasıdır.

Kodlama ve Dil

Web sayfası için kullanılan dil, hem HTML meta etiketinde hem de web'de kullanılan dil olduğundan, iyi bir seçenek olan İngilizce dilidir. Web sayfasında, etkin sembol transkripsiyonundan dolayı kodlamanın en iyi biçimi olan bir UTF-8 vardır.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport