Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

HTML Kazıyıcı - Semalt Uzmanı Web'den Herhangi Bir Veriyi Ayıklamak İçin Açıklıyor

İnternet büyük bir bilgi deposudur ve her web sayfası bir görüntü, video, ses veya metin biçiminde verileri görüntüler. Ne yazık ki modern web kazıma araçları, PDF dosyalarını ve HTML belgelerini kolaylıkla sıyıramıyor. Böylece, bir HTML Kazıyıcı, sizin için birden fazla görev gerçekleştirebilir. İnternetteki en ünlü ve güvenilir kazıma araçlarından biridir.


Dinamik sitelerden HTML metni kaza:

Dinamik sitenin HTML metnini toplamak, analiz etmek ve değerlendirmek isteyebilirsiniz. HTML Scraper, yararlı bilgileri birden fazla blog ve siteden ayıklamanızı sağlar. Bu aracı emlak acenteleri, otomobil siteleri, teknoloji blogları ve e-ticaret sitelerini hedeflemek için kullanabilirsiniz. Veriler birden fazla sayfaya (Google gibi) yayılır ve HTML Sıyırıcı, tüm bu sayfaları hedeflemenizi kolaylaştırır.

Web'den her türlü veriyi ayıklayın:

Hepimiz sadece birkaç tıklama ile World Wide Web'e erişmek istiyoruz. Sıradan bir araçla, HTML belgelerini kolaylıkla kazıyamazsınız. Artı, bu araçlar okunabilir ve ölçeklenebilir sonuçlar sağlamaz. Ancak HTML Scraper ile çok sayıda web sayfasını hedeflemek çok kolaydır. En iyi kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir ve aynı anda yüzlerce HTML belgesini işleyebilir. Ayrıca, sitenizin performansını artırmak için bu hizmetle güzel görselleştirmeler ve etkileşimli şablonlar da oluşturabilirsiniz.

Geleneksel olarak, veri çıkarma araçları ya teknik olmayan bir kişi için çok zahmetlidir ya da modern bir sitenin karmaşıklığını ve etkileşimini idare etmek çok basittir. HTML Scraper, bu hizmetlerin ve programların aksine, tüm modern web sayfalarındaki bilgileri sıyırıp size doğru ve güvenilir sonuçlar verir.

Amazon ve eBay'den metin kazıyın:

HTML Scraper'ın en belirgin özelliklerinden biri, hem eBay'dan hem de Amazon'daki metni sıyırdıklarıdır. Ayrıca, Alibaba ve benzeri diğer sitelerdeki verileri toplayabilir, kazıyabilir ve kaydedebilirsiniz. HTML Scraper, fiyat bilgilerinin, ürün tanımlarının ve bu sitelerin imajlarının kazınmasını kolaylaştırır ve rahatça bir e-ticaret sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak, web sayfalarınızı dizinlemek için bu aracı kullanabilirsiniz.Veri bilimcileri için iyi:

Bir veri bilimcisi zamanının% 60'ını harcama yerine veri toplayıp hazırlamak için harcıyor. HTML Scraper, onlara HTML belgelerinin nasıl yapılacağını veya değiştirileceğini tam olarak kontrol eder. Bu programdan faydalanabilmek için herhangi bir programlama becerisine ihtiyacınız yok. Etkileşimli haritalar, açılır listeler, kimlik doğrulama, çerezler, yönlendirme, AJAX, JavaScript ve sonsuz kaydırma ile siteleri kolayca işleyebilir. HTML Sıyırıcı, zaman ve enerjiden tasarruf sağlar ve size birkaç dakikada okunabilir ve ölçeklenebilir içerik kazandırır.

İşaretle ve tıkla arabirimi:

HTML Sıyırıcı, en iyi nokta-ve-tıkla arayüzü ile bilinir. İstediğiniz sayıda HTML belgesini güvenli bir şekilde sıyırmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Kolay Modundan çıkabilir ve HTML Scraper'ın gelişmiş özelliklerini kullanabiliriz. Bu araç, programcılar, programcılar hariç, webmasterlar ve büyük ölçekli şirketler için mükemmeldir. Bu muhteşem yazılım ile birden fazla veri kazıma görevi gerçekleştirebilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport