Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt Uzmanı, Görüntüleri Bir Web sayfasından nasıl ayıklayacağını anlatıyor


Çok sayıda görüntüyle büyük bir PDF dosyası veya web sayfasıyla karşılaştınız mı ve tek bir tıklamayla tüm görüntülerin nasıl çıkarılacağını merak ettiniz mi? Elbette bir web sitesinden veya PDF belgesinden görüntüleri manuel olarak çıkarmak mümkündür. Ancak bir anda çok fazla kazıma görevi yapmanız gerekeceğinden oldukça yorucu oluyor. Pixlr Grabber, internette en iyi, güçlü, kullanışlı ve güvenilir görüntü kazıma araçlarından biridir. Bu uygulama, bir seferde birden fazla JPG ve PNG dosyasını kazıyabilmenizi sağlar. Gerisini Pixlr Grabber yapacak. Resimler Pixlr Grabber'ın veritabanına GIF formunda kaydedilebilir veya anında sabit sürücüye indirebilir ve zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.


Görüntüleri gerçek renklerine kaydedin:

Web, bilgi dolu. Google ve diğer arama motorları, net içeriği çekmek için web tarayıcılarına ve sofistike web kazıyıcılara bağımlıdır. Pixlr Grabber'ın en belirgin özelliklerinden birisi, resimlerin kazınmasına ve web sayfalarınızı hemen taramanıza yardımcı olmasıdır. Buna ek olarak, görüntüler gerçek renklerine kaydedilir ve kalitede herhangi bir uzlaşma yoktur.

Güçlü veri madenciliği yazılımı:

Kuşkusuz, Pixlr Grabber güçlü ve güvenilir bir veri madenciliği ve görüntü kazıma aracıdır. Havayolu web sitelerinden fiyatları çekmeye yardımcı olur ve kısa sürede kendi web sitenizde yararlı içerikler yayınlar. İstediğiniz kadar içerik kazınabilir ve kalitede herhangi bir uzlaşma yoktur. Aslında, Pixlr Grabber, HTML belgelerini ve PDF dosyalarını kolaylıkla kazıyabilmenizi sağlar. Bu belgelerden yararlı veriler elde edebilir ve çevrimdışı kullanımlar için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir sonuçlar:

Tipik web kazıyıcılarla ve net tarayıcılarla uğraştıktan sonra, birçok işadamı hızlı, doğru, güvenilir ve otantik sonuçlar için Pixlr Grabber'a geldi. Pixlr Grabber en çok kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir. Resimlerinizin yapılandırılma biçimi hakkında endişelenmeniz gerekmez. Bu resim kazıma yazılımı belirli CSS Seçicilerini veya XPath'leri kullanır ve aynı anda birden fazla veri çıkarma görevleri gerçekleştirir. Etkileşimli bir makine öğrenme teknolojisine sahiptir ve yüzlerce görüntüyü bir kerede sıyırma yeteneğine sahiptir. Buna ek olarak, Pixlr Grabber şaşırtıcı derecede yüksek bir hızda web sayfalarınızı tarar.

Esnek ve güçlü:

Pixlr Grabber'ın etkileşimli API'sını kullanabilir ve verileri JSON ve CSV formatlarında indirebilirsiniz. Bu araç esas olarak resimleri siler, ancak metin ayıklamak için Pixlr Grabber'ı kullanabilirsiniz. Veri modellerini kolayca tanıyabilir ve farklı API'ler kullanarak metinleri manipüle edebilir. Görüntülerinizin veya metinlerin kalitesini izleyebilir ve ayrıca gereksinimlerinize göre verileri düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Pixlr Grabber öncelikle kötü tasarlanmış ve dinamik web sitelerini yönetmek için üretilmiştir. Yeniden yönlendirmeler, açılan listeler, formlar, sonsuz ilerlemeler, oturum açma işlemleri, AJAX, JavaScript ve çerezlerle sitelerdeki resimleri sıyırmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Verilerin örneklerini anında gösterecek ve dosyaları veya görüntüleri birkaç tıklama ile sabit sürücünüze indirebilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport