Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Web Kazıma İçin En İyi Yazılım 4 Semalt Uzmanı Tarafından Gerçekleştirilen Şaşırtıcı Seçenekler

Web kazıma araçları ve programları farklı web sayfalarından veri çıkarmak için tasarlanmıştır. Python, JavaScript, Ruby, C ++ ve diğer programlama dillerinde yapılırlar ve web veri çıkarıcıları veya veri toplama aracı olarak da bilinirler. Tüm web kazıma araçları yerel bilgisayara veya mobil cihazlara yüklenebilir ve verileri çeşitli şekillerde biçebilirsiniz. Genellikle, bir web kazıma yazılımı ham verileri yapılandırılmış ve organize edilmiş verilere dönüştürür ve size doğru sonuçlar verir.

1. Import.io

Internetteki en iyi ve en güvenilir internet kazıma yazılımlarından biridir. Farklı web sayfalarındaki içerikleri sıyırmak ve zamanınız yetersiz kalıyorsa, import.io dosyasını kullanın ve istediğiniz sayıda sayfadan verileri kazıyın. Bu araç, bir seferde çok sayıda kazıma görevini yapmanızı sağlar. Karmaşık ve dinamik siteler için, masaüstü uygulamasını indirmeniz ve çeşitli benzersiz özelliklerden yararlanmanız gerekir. Import.io'nun en etkileşimli özellikleri web taraması, güvenli oturum açma ve veri çıkarımıdır. İçeriği Google sayfalarına, Excel'e ve Plot.ly'ye aktarabilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı kullanımlar için kazınmış verileri sabit diskinize de indirebilirsiniz.

2. HarvestMan

HarvestMan ücretsiz, açık kaynaklı bir veri kazıyıcı ve web tarama aracıdır. Python dilinde yazılmıştır ve farklı web sayfalarındaki verileri toplamak, kazıyıp kaydetmek için kullanılabilir. En yeni sürümü, 50'den fazla özelleştirme seçeneği ve yararlanabilmesi için birçok özellik içeriyor. İndirildikten ve aktive edildikten sonra, HarvestMan'ı kullanarak metin, resim ve videoları kolaylıkla kazıyabilirsiniz. Bu aracın özelliklerinin çoğu Scrapy'ye benzer. HarvestMan, özgür ve ücretli olmak üzere iki farklı versiyona sahip esnek ve güvenilir bir veri kazıma aracıdır.

3. Content Grabber

Amazon, eBay ve Alibaba'dan veri ayıklamak istiyorsanız Content Grabber sizin için doğru seçenektir. Bu araç ölçeklenebilir ve okunabilir veri sağlanmasını sağlar. Content Grabber, verilerinizdeki tüm küçük hataları düzeltir ve veri kazıma teknolojisindeki bir sonraki gelişmedir. Yazılım seyahat portalları ve haber web sitelerini kolayca idare edebilir. Web sayfalarınızı taramak için Content Grabber'ı da kullanabilirsiniz. Çıkarılan veriler Dropbox, Google Drive ve Box.net'e kaydedilebilir. Content Grabber ile, aynı anda 20'ye kadar veri kazıma görevi gerçekleştirebilirsiniz.

4. Mozenda

Mozenda, en güçlü ve güvenilir web kazıma araçlarından biridir. En iyi kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir ve birkaç tıklama ile veri toplayıp kazıma yapacak şekilde tasarlanmıştır. Mozenda, programcılar, webmasterlar, gazeteciler, akademisyenler ve işletmeler için uygundur. Python, Ruby, C ++ veya başka bir programlama dili öğrenmenize gerek yoktur. Aslında, kaliteden ödün vermeden verilerinizi kolayca kazıyabilir, yönetebilir ve depolayabilirsiniz. Mozenda, işinizi kolaylaştırmak için farklı etkileşimli seçenekler ve özellikler içeriyor. Bu araç, verilerin yayınlanmasındaki güçlükleri alır. İçeriği vurgulamanız yeterlidir ve Mozenda otomatik olarak sitenize yayınlayacaktır. Çerezler, yönlendirmeler, site haritaları, AJAX ve JavaScript ile web sitelerini kolaylıkla kazıyabilirsiniz.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport