Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Farklı Web Kazıma Araçları - Semalt İpuçları


Bir web kazıyıcı, günümüz iş dünyasında başarılı olmak için önemli olan akıllı iş kararları vermenizi sağlar. Birçok işadamı ve dijital pazarlamacılar için, veri toplama ve analiz son derece yıldırıcı görevlerdir. Rakipler, son trendler ve ortaya çıkan pazarlar hakkında bilgi toplayamayabilirler. Bir işadamı olarak, verileri toplamak, kazıymak ve kaydetmek için herhangi bir web kazıyıcı kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz aracın aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olmanız yeterlidir.


Tabloları ve tabloları kolayca siler:

Grafikler, resimler, tablolar ve listeleri kazıma yapmak oldukça zor. Sıradan bir araçla tüm bu görevleri yerine getiremezsiniz ve doğru ve güvenilir sonuçlar elde edemezsiniz. Bir veri kazıyıcı seçerken, aracınızın Internet'ten büyük miktarda veri toplayabildiğinden emin olmanız gerekir. Kimono Labs ve Mozenda iki muhteşem araçtır. Bu programlarla, iş stratejinizi planlayabilir ve farklı tabloları ve listeleri kolayca kazıyabilirsiniz.

Hızlı ve doğru sonuçlar:

Şirketler zamanla rekabet eder - kim ilk olarak bir hizmet sunacak veya bir ürünü başlatacak mı? Import.io, hızlı ve doğru sonuçlar elde etmek için kullanılabilecek güvenilir bir araçtır. Bu hizmetle, verileri tablolardan, listelerden, e-kitaplardan, dergilerden ve e-ticaret web sitelerinden kolayca kazıyabilirsiniz. Ayrıca, farklı ürünlerin fiyatları karşılaştırabilir, ürün açıklamalarını kazıma ve resimlerde bulabilirsiniz. Zamanlama, işletmenizin başarıya ulaşıp başaramadığına bağlıdır. Neyse ki, Import.io, kaliteli sonuçların sağlanmasını sağlar ve şirketlerin birden fazla web sayfasını birkaç dakika içinde sıyırmasına yardımcı olur.

Buna ek olarak, doğru veriler, fiyat noktaları, dağıtımlar ve tanıtım konusunda karar verebileceğiniz farklı dünyayı büyüler. Import.io ile, doğru sonuçlar alınır ve aynı anda birden fazla e-ticaret web sitesini kazıyabilirsiniz.

Kullanılabilir biçimlerdeki verileri kazıyın:

Web kazıyıcınız bilgiyi kullanışlı ve okunabilir bir biçimde çıkarıyor mu? Octoparse ve ParseHub seçkin araçlardır. 24 saat içinde milyonlarca web sayfasını sıyırıp sosyal medya sitelerini kolayca hedef alabilirler. Anahtar kelimeleri ve endüstri trendlerini günlük veya aylık olarak izlemek için ParseHub ve Octoparse'yi kullanabilirsiniz. Dahası, bu araçlar kolayca verileri farklı tablolardan sıyırıp CSV veya JSON formatlarında sonuçlar sağlar. Dosyaları çevrimdışı kullanımlar için doğrudan sabit sürücüye de indirebilirsiniz.


Bir takıma ihtiyaç yok:

İyi bir masa kazıyıcının en önemli özelliklerinden biri, aynı anda birden fazla kazıma görevi yapabilmesidir. Yaptığınız işi yapmak için bir stajyeri ekibi veya programcı tutmanız gerekmez demektir. Scrapy bu konuda iyi bir araçtır ve sitenizin genel performansını artırmak için kullanılabilir. Bu aracın en belirgin özelliği, programlama veya kodlama becerilerine sahip olmanızı gerektirmemesi. Bunun yerine, Scrapy, veri çıkarma görevlerini otomatikleştirir ve doğru iş kararlarını vermenize yardımcı olur. İstediğiniz kadar çok sayıda web sitesinden ve blogdan veri toplamanız mümkündür ve kaliteden ödün vermezsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport