Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt İncelemesi - Kolay URL Kazıyıcı

Hepimiz trafik herhangi bir web sitesi büyümesi için birincil sürücü kabul daha trafik sitenizi daha belirgin bir nüfusa götürecektir. Bu tür trafik kazanmak için yatırım yapmak için, CPV trafik kampanyalarını içeren ayrıntılı bir plana ihtiyacınız olacaktır. Tek sorun: üst arama motorlarından binlerce URL olmasa da yüzlerce toplamak gerekecek.

Bu bağlantıları manuel olarak kopyalamak mümkün olsa da, çok zaman ve enerji gerektirecektir. İşte Easy URL Scraper'ın resmi burada. High Traffic Academy 2.0 paketinde bulunan bu araç, çalışmalarınızı önemli ölçüde basitleştirecektir.

Ne işe yarar?

Kolay URL Kazıyıcı, diğer herhangi kazıma aleti gibi işlev görür: web üzerinden taranır ve belirli veriler toplar. Ancak daha sonra bir arama motorundan URL'ler getirmek çok sayıda girdi gerektirir. Bu sorunu çözmek için, araç, benzer anahtar kelimeler içeren web sitelerini aramak ve sizin için onları listelemek için anahtar kelimelere dayanır.

Neden Kolay URL Kazıyıcıya ihtiyacım var?

Eh, yüzlerce saat artı arama motorlarını manuel olarak sörf etmenin stresini de kurtaracaktır. Araç, URL'leri otomatik olarak analiz eder ve yalnızca alaka düzeyi yüksek anahtar kelimeleri çıkarır.

Easy URL Scraper nasıl kullanılır?

Arabirimi açtıktan sonra, aramak istediğiniz belirli web sayfalarının anahtar sözcüğünü yazabileceğiniz bir "anahtar kelime" penceresi görürsünüz. Aşağıda, URL'leri toplamak isteyen arama motorlarını seçmek için başka bir sütun bulunmaktadır. En iyi sonuçlarla ilgileniyorsanız, en iyi arama motorlarının tümünü işaretlemeyi unutmayın. Üçüncü bölme, toplamak istediğiniz URL sayısını seçmenize izin verir. Bu sayı, trafik kampanyanızın boyutuna bağlı olarak yararlıdır.

Yukarıdaki üç adımı yapılandırmayı tamamladığınızda "URL'leri yakala" yı tıklayın. Araç arama işlemini otomatik olarak yürütür ve çıkış penceresinde URL'leri görüntülemeye başlar. Sonuçlar, başka yerlerde kolay kopyalama ve yapıştırma için metin biçiminde olacaktır.

Easy URL kazıyıcıyı kullanmanın faydaları nelerdir?

1. İnternet pazarlamacıysanız o zaman bu sizin için bir araçtır, CP'de kullanılacak bağlantıları edinme görevini basitleştirecektir V kampanyaları.

2. HTA 2.0 kuruş trafiğini uygularsanız, bu, hedefli trafik almanıza izin verecektir.

3. Diğer araçların aksine, kullanımı kolaydır; bu kodlama bilgisi gerektirmez; basit yapım nedeniyle menü etrafında gezinirken sorun yaşamayacaksınız.

4. Araç güvenilir sonuçlar verir, URL'leri manuel olarak araştıracağınız zaman artık tahmin etmeniz gerekmez ve bu araç sizin için en uygun sonuçları otomatik olarak alacaktır.

5. Kazıyıcının en iyi arama motorlarından gelen sonuçları derlediği gerçeği nedeniyle birçok kopyası olacaktır. Bu işlem biraz sinir bozucu olabilse de, bu tür kopyaları nihai sonuçlarınızda tanımlayıp kaldıracak çevrimiçi araçlar bulunur.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport