Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt, Veri Çıkarımı Yazılımının En İyi Listelerini Paylaştı

Tarayıcı, veri yardımıyla otomatik olarak veri ayıklamak için kullanılabilir sıyırma aleti. İşlem ekstraksiyon aracı ile basitleştirilir, böylece kullanıcı yalnızca verilerin çıkarılacağı veri alanlarını belirlemeyi gerektirir, geri kalan kısmı çıkarıcı tarafından gerçekleştirilir. Veri çıkarımının avantajı, araçların teknik becerileri olmayan kullanıcılar tarafından çalıştırılmak üzere tasarlanmış olmasıdır. Bir veri çıkartma yazılımının kullanılması ile birkaç web sitesinden birkaç dakika içinde veri çıkarmak mümkündür. Web içeriğini kazıma yapmak için kullanışlı çeşitli web veri çıkarma yazılımı bulunmaktadır. En iyi sıyırma araçlarından bazıları şunlardır:

Soliddocuments.com

Bu program, PDF belgelerini bir sözcük belgesine dönüştürmek için kullanışlıdır. Program, PDF belgelerinin oluşturulmasında, dönüştürülmesinde ve çıkarılmasında katı dönüştürücüyü kullanır. Yazılım, neredeyse tüm Windows programlarında düzgün bir şekilde çalışabilir.

Octoparse

Bu internetten erişilebilen ücretsiz bir kazıma aracıdır. Yazılım, web sitelerindeki bilgileri silmek ve verileri çıkarmak için kullanılabilir. Yazılım, verileri yapılandırılmış çok sayıda formatta sıyırma kapasitesine sahiptir. Yazılım içerikleri etkili ve kolay bir şekilde hurdaya çıkarabilir ve web adres octoparse.com'dan erişilebilir.

Salestools

Bu, Linkedin ve diğer sosyal ağlar web sitelerinde lider bulmada etkili bir şekilde yardımcı olan giden satışları gerçekleştirebilen lider hızlanma platformudur. Platform ayrıca Crunchbase, Viadeo ve Xing gibi sitelerde potansiyel müşterileri bulabilir. Sitedeki bilgiler, sales.io sitesini ziyaret ederek edinilebilir.

Datatoolbar

Bu, sitelerden bilgi toplamak ve kazınmış bilgileri tablo biçimi şeklinde düzenlemek için kullanılabilen bir veri çıkarma araç çubuğudur. Kaydedilen bilgiler bir elektronik tabloya veya bir veritabanına aktarılabilir. Veri araç çubuğuna ilişkin bilgiler, datatoolbar.com adresinden edinilebilir.

Webdatagü.com

Bu site, tüm web sitelerinden verimli veri toplama ve kazıma hizmetleri sunmaktadır.

Dataddo.com

Bu, sadece çıkarımı değil aynı zamanda analitik ve entegrasyonu sağlayan bir platformdur. Araç, çeşitli web servislerinden gelen verilerin bağlantılandırılması, analiz edilmesi ve görselleştirilmesinde faydalıdır. Buna sensörler, akıllı sayaçlar ve bir Hizmet uygulaması olarak Yazılım dahildir.

Ficstar.com

Bu özel olarak tasarlanmış Ficstar yazılımını kullanan ve derin web'den veri çıkarmak için veri madenciliği teknolojisi kullanan bir arama motorudur. Ficstar, verilerin doğasına göre herhangi bir işin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir.

Spinn3r.com

Yazılım, özellikle bloglar, yorumlar, forumlar ve ana akım haberlerinin izlenmesinde blog küresini endeksleme konusunda etkilidir. Site işletmelerin istedikleri uygulamaları oluşturmaları için gerekli verileri sağlar.

Connotate.com

Connotate, Al teknolojisi ile otomasyon ilkesi altında işlev gördüğü için verileri ayıklamak için hızlı ve verimli bir araçtır. Ayrıca, web veri içeriğini büyük ölçekte toplamaya izin verir.

Webrobots.io

Bu, kazıma hizmetleri yanı sıra veri çıkarma sağlayan bir yazılımdır. Ayıklanan veriler doğrudan müşterinin veritabanına beslenir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport