Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

En İyi Ekran Kazıma Aracı Nedir? Semalt Tavsiyesi

Ekran kazıma, görüntülerden veri toplama ve okunabilir metin haline dönüştürme işlemidir. Eski uygulamalardan ve web sitelerinden daha iyi bir şekilde veri toplamak için yapılır. Net üzerinde çok sayıda ekran kazıma aleti var, ancak Mozenda en iyi ve en güvenilir veri çıkarıcı.

Ekran sıyırma, genellikle farklı web sitelerinden metin toplamak ve kazıma pratiği olan içerik kazımayla karıştırılır. Mozenda ile görüntüleri, videoları ve HTML metinlerini sabit sürücünüze indirebilir ve okunabilir ve ölçeklenebilir verilere dönüştürebilirsiniz.

Sektörünüz veya şirketiniz için Mozenda'nın faydaları:

Tüm şirketlerin Mozenda'dan yararlanabileceği net bilgi toplama ve bilgi kazandırma gerekiyor. Çok sayıda web sayfası var. Sıradan bir araçla, bilgiyi asla bir araya getiremezsiniz. Ancak Mozenda ile, aynı anda birden çok ekran kazıma görevi gerçekleştirebilirsiniz. Bu araç, verileri siler ve yalnızca birkaç tıklama ile okunabilir ve ölçeklenebilir bir biçimde kurtarır. Mozenda, bilgileriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı ve Drag-and-Drop Editor ile görsel olarak bir otomasyon iş akışı tasarlamanıza imkan tanır.

Kısa süre önce bir site geliştirdiyseniz ve içeriğini dizine eklemek istiyorsanız, Mozenda'yı tercih edebilirsiniz. Bu araç, birkaç yararlı API ve bot'a sahiptir ve web sayfalarınızı daha iyi taramanıza yardımcı olur. Ekran Kazıma Sihirbazı ve Web Kazıma Sihirbazı gibi farklı seçeneklerin yanı sıra, bu seçeneklerin her ikisi de birkaç dakika içinde herhangi bir web sitesinden verileri almanıza olanak tanır.Ayrıca, bunları içeriğinizin dizinini oluşturmak için kullanabilir ve Sitenin arama motoru sıralamaları.

Kodları kendiniz yazın:

Yıllar geçtikçe, programcılar çeşitli kodlar yazmak için Python, JavaScript ve C ++ kullanıyorlar. Mozenda'da yeni bir kod var Bu, kodun kendiniz yazılmasını sağlayan özelliktir.Programcılar ve geliştiriciler için iyidir: herhangi bir programlama veya kodlama becerisine sahip değilseniz, Mozenda'nın Otomatik Kazıma seçeneğini tercih edebilir ve bu aracın içeriğinizi rahatça sıyırmasına izin verebilirsiniz. her yere yerleştirilir ve iyi sonuçlar elde etmek için farklı web sayfalarında gezinir.

Bu ekran kazıma aletinin farklı versiyonları:

Yazılım hem ücretsiz hem de ücretli versiyonlarda mevcuttur. Ücretli sürümünde iki farklı sürümü vardır: Professional Edition ve Enterprise Edition. Profesyonel sürüm, webmasterlar, küçük ölçekli şirketler ve programcılar için uygundur. Kuruluş baskısı işletmeler ve büyük ölçekli firmalar için uygundur. Alternatif olarak, sınırlı sayıda seçenek ve özellik ile gelen ücretsiz sürümünü de tercih edebilirsiniz.

Veriyi uygun bir biçimde kaydedin:

Mozenda'nın en belirgin özelliklerinden birisi, verilerinizi birkaç formatta kaydetmek ve içeriğe birkaç saniye içinde erişmenizi sağlar. Örneğin, verileri JSON, XML veya CSV dosyalarına kaydedebilir veya çevrimdışı kullanımlar için sabit sürücünüze indirebilirsiniz. Verileri Google Drive'a ve Box.net'e de kaydedebilirsiniz. Mozenda, API bağlantısıyla mevcut sisteminizle entegre edilebilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport