Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt Expert - Ücretsiz Ekran Kırma Araçları

Veri destekli karar verme gereksinimi, işletmelerin tümü veri kazımaya yatırım yapmaya zorlamaktır. Sonuç olarak, otomatik olarak web sitelerinden veri toplayıp erişilebilir erişilebilir bir biçimde ve erişim kolaylığı sağlayacak bu tür programlara olan ihtiyaç giderek artmaktadır.

Ancak, bu işletmelerin çoğunluğu hâlâ genç evrelerindedir ve bu nedenle, işletme masraflarını yükseltmek, onları prim kazıma yazılımı satın almaya zorlayarak biraz zararlı olur. Şimdi bize önde gelen ücretsiz ekran kazıma yazılımlarından bazılarına göz atalım.

Outwit Hub

Diğer sıyırma çözümlerinden farklı olarak, bu tarayıcınızda çalışır. Eklentiler mağazasından Outwit Hub Firefox eklentisini yükleyerek, Firefox tarayıcınızın konforunda sağa sıyırma kabiliyetine sahip olursunuz. Uzantı kullanımı kolaydır ve herhangi bir programlama becerisi gerektirmez. Ayrıca, bu yazılımı kullanmak için tek bir kuruş bile gerekmez.

Web Scraper Chrome Extension

Web Scrapper Chrome Extension, önceki yazılım gibi tarayıcı eklentisidir. Tek yapmanız gereken onu Chrome mağazasından indirmektir ve gidebilirsiniz. Kazıyıcı, Ajax ve JavaScript ile farklı projelerle uyumlu sayfaları işleyebilir. Eklenti, kazınmış verileri CSV dosyalarında ve Google E-Tablolar'da dışa aktarmanıza olanak tanır.

Fminer

Fminer oradaki en yaygın kazıyıcılardan biridir. Bu, kullanım kolaylığına bağlanabilir. Programı yükledikten ve başlattıktan sonra, veri toplama projeleri konusunda sezgisel olan görsel bir gösterge panosu sizi karşılıyor olacak. Kurulum ayrıca, proxy sunucusu listeleri ve çok katmanlı taramalar gerektiren büyük karmaşık veriler kazıma projelerini ele almanızı sağlar.

Octoparse

Octoparse, Windows platformu için bir istemci tarafı web kazıyıcısı. Kurulum işlemi nispeten kolaydır ve web sitelerinden hem yapılandırılmamış hem de yarı yapılandırılmış verilerin hasat edilebilecektir. Bununla birlikte program, herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmemektedir, bu nedenle yeni başlayanlara bile yararlı olacaktır.

Spinn3r

Spinn3r, tarama ve indeksleme çalışmalarının yüzde 95'inden sorumlu olan firehose API'sına güvenir. Program, alakasız verilerin toplanmasını önlemek için verileri kullanarak anahtar kelimeleri filtrelemek için ek bir seçenek sunar. Program, veri kümelerini sürekli olarak tararken ve güncelleştirirken ayıklanan verileri JSON formatında kaydeder. Yönetici konsolu ayrıca, futures'ları dahil etmeniz için sizi oynamak için hoş bir cennet olacak.

Diffbot

Eğer geliştirici iseniz, o zaman bu ekran kazıyıcı işlerin en iyi aracıdır. Program, hareket halindeyken çevrimiçi verileri alabilecek ve hareket halinde daha fazla analiz çözümü sunabilecek. Web verilerini daha doğru bir şekilde yapılandırmak için bilgisayarla görme ve derin makine öğrenme hizmetleri üzerine inşa edilmiştir. Bu, kazıyıcıya bir alan adı vererek tüm siteleri otomatik olarak taramanıza izin verir ve otomatik olarak örümcek olur ve veriyi kendi başına ayıklar.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport