Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt, Screen Scraping Programlarının Başlıca Faydalarını Tanımlar


Ekran kazıma araçları ve programları, farklı web sitelerinden yararlı bilgi almak için yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu veriler daha sonra farklı endüstrilerde ve iş alanlarında kullanılmaktadır. Doğru türden ekran kazıma aletleriyle, web'teki tüm bilgileri kolayca çıkarabilir ve işletmenizi başarılı kılmak için kullanabilirsiniz.

Web süpürgeleri veya ekran kazıyıcılar, veri toplamada önemli bir rol oynar ve işadamları, serbest çalışanlar, web yöneticileri ve programcılar için uygundur. Örneğin, ScrapersWorld, verileri okunaklı ve ölçeklenebilir bir biçimde toplamanızı, kazımamızı ve kaydetmemizi kolaylaştıran bir dizi yararlı web kazıma veya veri çıkarma aracı sunar. Ekran kazıma araçları ve programlarının başlıca faydaları aşağıda belirtilmiştir.


1. İşletmeniz için veri toplayın:

Bir ekran kazıyıcı ile kolayca internetten veri toplayabilir, yol açabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz. Örneğin, ParseHub ve Octoparse çok sayıda olası satış üretmenize yardımcı olabilir. Farklı web sayfalarındaki verileri sıyırmak, ham verileri yapılandırılmış form haline getirmek, CSV veya JSON biçiminde kaydetmek ve içeriği çevrimdışı kullanımlar için sabit sürücünüze indirmek için hem Octoparse hem de ParseHub kullanabilirsiniz.

2. Mine iletişim bilgileri:

Kazıma programları ve araçları e-ticaret şirketleri ve dijital pazarlamacılar tarafından tercih edilmektedir. Örneğin, Import.io, çeşitli sitelerden gerekli detayları elde etmeye yardımcı olan birçok işadamının ön seçimidir. Bu aracı, e-posta adresleri, telefon numaraları gibi rakip sitelerinizden bilgi toplamak ve işinizi bir dereceye kadar büyütmenize yardımcı olabilecek tedarikçilerinizin ve alıcıların ayrıntılarını girmek için kullanabilirsiniz. Başka bir deyişle, bir ekran kazıma aracının çeşitli çevrimiçi kaynaklardan veri toplaması, organize etmesi ve yapılandırması ve işinizi büyütmenizi kolaylaştıracağını söyleyebiliriz. Her iki üreticinin ve tedarikçinin iletişim bilgilerini Google Drive'a veya Box.net'e kaydedebilirsiniz.

3. Sosyal Medya Sitelerinden Sonuçları İndirin:

Web kazıyıcı veya ekran kazıma araçları, sonuçların yığını taşmasından indirilmesini ve böylece çalışmalarınızı kolaylaştırmanızı sağlar. Üstelik, bu programları Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn'den kazıyıp indirmek için kullanabilirsiniz. Dinamik siteleri yalnızca birkaç tıklama ile hedefleyebilir ve hepsinden içerik ayıklayabilirsiniz.


4. İş arayanların ve şirketlerin ayrıntılarını öğrenin:

Kimono Labs, internetteki en güvenilir internet kazıma veya veri çıkarma araçlarından biridir. Bu tür kazıma araçları ile, iş arayanların ayrıntılarını öğrenebilir ve kendi iş ilanınızı kurabilirsiniz. Öncelikle, diğer iş merkezlerinden gelen verileri sıyırıp kendi web sitenizi kurmanız gerekir. Bir sonraki adım olarak, kazınmış içeriği kendi sitenizde yayınlayabilir ve iş arayanlar ve işe alım yöneticileri hakkında ayrıntılı bilgi verebilirsiniz. İş kurulunuzla, bir işe alım müdürüyle iş avcılarını kolayca bağlayabilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport