Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Görüntülerin Video Dosyalarından Çıkarılmasına Yönelik 4 Farklı Yol

Bir videodan bir resim kapmak istersiniz? Çoğu televizyon programı ve film, saniyede 23-30 görüntü ile filme alınır ve her resme bir çerçeve denir. Saniyede kare perdesi (FPS) geldi. Belli bir anı yakalamak isteyebilirsiniz, ancak çirkin veya utanç verici bir çerçeve bulursunuz. Kaliteden ödün vermeksizin bir video dosyasından görüntü çıkarabilecek güvenilir bir program veya servise ihtiyacınız var.

 1. Ücretsiz Video to JPG Converter 

Diğer DvdVideoSoft ürünleri gibi Free Video to JPG Converter kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir. Bu program Opencandy reklam yazılımıyla birlikte gelir ve bir video dosyasındaki görüntüleri kolayca ayıklar. Görüntüleri doğrudan JPG veya PNG formatlarındaki sabit diskinize indirebilirsiniz. Sadece Dosya Ekle düğmesine tıklayarak veya sürükleyip bırakarak video dosyasının sayısını eklemeniz yeterli. Bu araç, WMV, VOB, MKV, MP4, AVI ve FLV gibi tüm video formatlarını destekler. Bir video dosyasından birden fazla resim ayıklamak yalnızca birkaç dakika alır. JPG Converter Free Video orijinal renkleri ve görünüm sabit diskinize görüntüleri indirecektir.  


2. VLC Media Player 

VLC is now bir video dosyasından resim dizileri ayıklamak ve kaydetmek için kullanılan açık kaynaklı bir medya oynatıcı.Bu en kullanıcı dostu arayüzü ve çok sayıda interaktif seçenek ve özelliklere sahip olduğu biliniyor. VLC Media Player Belli bir YouTube veya DailyMotion videosundan resimleri kolayca rahatça çıkarabilir ve resimleri anında sabit diskinize indirebilirsiniz Video kare hızından emin değilseniz, Ctrl + J tuşlarına basmanız ve bir kare hızı numarası aramanızı öneririz.

 3. VirtualDub 

VirtualDub internetteki en iyi ve güvenilir video işleme araçlarından biridir Belirli bir video dosyasından görüntü çıkarmak için epeyce zaman geçti ve kullanılabilir. Bu aracın ctive özellikleri, MP4, MOV ve MKV gibi dosyaları desteklemesi. İndirildikten ve etkinleştirildikten sonra, bir videodan istediğiniz sayıda resim çıkarmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Video> Çerçeve seçeneğine gidin ve Karart seçeneğini seçin. Burada, resminizi bir sayı girip sabit diskinize rahatça indirmeniz gerekiyor. Hem uzman hem de yeni gelen kişiler için uygundur.

 4. FFmpeg 

FFMpeg ile kolayca video dosyalarını çalabilir ve onlardan interaktif görüntüler çıkarabilirsiniz. Bu araç, profesyoneller ve profesyonel olmayan kişiler için uygundur ve dikkatli kullanılmalıdır. FFmpeg, yüzlerce ila binlerce komutları destekler ve FFmpeg'in daha iyi bir şekilde nasıl kullanılacağını anlamak için belgelerini okumanız gerekir. Bu, zengin özelliklere sahip zengin ve hafif bir programdır. Görüntüleri ayıklamaktan başka, FFMpeg her tür video veya ses çalabilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport