Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Mozenda - İyi Bir Veri Kazıyıcı Olması Gereken Tüm Özellikler


Mozenda, internetteki en iyi, güçlü, yararlı ve kapsamlı web kazıma araçlarından biridir. Geniş bir özellik kümesine sahiptir ve işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Mozenda ile çalışmak, veri kümelerinizi katlanarak büyütmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yeni çıktı türleri yaratabilir ve böylece işinizi geliştirebilirsiniz. Mozenda'nın eğitim ve destek kaynaklarının sektörde en iyi olduğunu söylemek güvenlidir. Bu araç kullanışlı eğitim materyalleri ile birlikte gelir ve ayrıca Mozenda hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Listelerdeki ve çizelgelerdeki verileri kazıyın:

Çok sayıda site içeriklerini organize etmek ve yapılandırmak için grafikler, listeler ve tablolar kullanmaktadır. Mozenda ile, bu çizelgeleri, tabloları ve listeleri kolayca algılar ve kendi ajanlarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu araç, web üzerinden kesin bilgileri toplamanıza yardımcı olur. Mozenda, karmaşık sayfalama yapıları ve iç içe geçmiş kategorileri bulunan web sitelerindeki verileri kolayca silmenizi sağlar. Adları, ilişkili değerleri ve e-posta adreslerini otomatik olarak algılar ve çalışmalarınızı kolaylaştırmak için veri kümeleri oluşturur.

Tablodaki bilgileri düzgün şekilde kazıyamazsınız. Aslında tablolar ve çizelgeler tüm web kazıyıcılar için zorluklar oluşturuyor. Import.io ve Kimono Labs'ın aksine, Mozenda interaktif bir makine öğrenme teknolojisine sahiptir. Bu araç, grafiklerden ve tablolardan bilgileri kolayca kazıyabilir ve zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar.Verileri herhangi bir formata içe aktarın:

Mozenda en çok kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir. Bu araçla, farklı web belgelerinden verileri kolayca çıkarabilirsiniz ve web sitenize etkileşimli ve güzel bir görünüm vermek için HTML metinlerini resim ve videolarla birleştirebilirsiniz. Ayrıca, Mozenda, verileri Word, PDF, Excel, CSV ve JSON biçimlerine aktarmanıza izin verir. İçeriği çevrimdışı kullanımlar için doğrudan sabit diskinize indirebilirsiniz.

Farklı web belgelerini karşılaştırın:

Bu yeni özellik, satır içi veri değişikliklerini daha iyi bir şekilde görüntülememizi sağlar. Yararlı bir içerik elde etmek için farklı web belgelerini de karşılaştırabiliriz. Örneğin, Amazon ve eBay'in ürün açıklamalarını, resimlerini ve fiyat bilgilerini karşılaştırmak için Mozenda'yı kullanabiliriz. Veriler tamamen kazınca, ya sabit diskinize indirilir ya da Mozenda'nın veritabanında saklanır. Daha sonra bu içeriğe erişebilir ve sitenize yayınlayabilirsiniz.

Benzersiz özellikler:

Benzersiz Alan seçeneği, dosyalarınızı daha iyi bir şekilde yedeklemenizi sağlar. Verilerinizi bir siteden diğerine taşımak isterseniz, bu özelliği etkinleştirebilir ve Mozenda'nın web içeriğinizi yedeklemesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik Mozenda'nın ücretsiz sürümünde mevcut değildir. Dolayısıyla, bu özelliklere erişmek için premium sürümünü seçmek zorunda kalırsınız.

İleri düzey kullanıcılar için inanılmaz özellikler ve seçenekler çok sayıda bulunmaktadır. Örneğin, verileri HTML belgelerinden, PDF dosyalarından ve resimlerden alabilirler. Ayrıca, verileri çeşitli formatlara verebilir ve belirli kodlar yazabilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport