Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt Web Kazıyıcı Plus + 'ı Tanıttı Ve Başlıca Avantajları


Web Kazıyıcı Plus + önde gelen ve en güvenilir web hasat ve veri çıkarma yazılımlarından biridir. Bu uygulama ile bir sitenin verisine güvenli bir şekilde erişebilir ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre kazıyabilirsiniz. Bu aracın en büyük avantajları aşağıda tartışılmıştır:

1. Bir seferde farklı web sayfalarını tara:

Web Scraper Plus + 'nın en ilginç özelliklerinden biri, farklı web sayfalarını taramaya yardımcı olur ve zamandan ve enerjiden kazandırır. Yeni bir site geliştirdiyseniz ve içeriğinizi ve makalelerinizi dizine eklemek istiyorsanız, Web Scraper Plus + 'ı kurabilir ve belirgin sonuçlar elde edebilirsiniz.


2. Makine öğrenme teknolojisi:

Web Scraper Plus + en iyi kullanıcı dostu arayüzü ve makine öğrenme teknolojisi ile bilinir. Bu araç, verilerinizi kolayca siler ve çıkarılan bilgileri CSV veya JSON dosyalarına kopyalar. Ayrıca, Google e-tablolarına veya Excel dosyalarına da kopyalayabilirsiniz. Alternatif olarak, kazınmış datato Web Scraper Plus + veritabanını kaydedebilir veya çevrimdışı kullanımlar için sabit sürücünüze indirebilirsiniz. Kısaca, Web Scraper Plus +, çoklu veri çıkarma özellikleri sunar ve değerli bilgileri çeşitli formlardan kurtarır.

3. PDF dosyalarını veya HTML belgelerini kazıyın:

Web Sıyırıcı Plus +, diğer normal veri kazıma araçlarının aksine, PDF dosyalarını ve HTML belgelerini kolayca kazıyabilir. Farklı HTML dosyalarından veri ayıklayabilir ve okunabilir ve ölçeklenebilir form haline dönüştürebilirsiniz. Web Kazıyıcı Plus +, verilerinizdeki tüm küçük yazım veya dil hatalarını otomatik olarak doğru ve güvenilir bilgi sağlayacak şekilde tamir edecektir. Kazıma geçirilen içeriği doğrudan sitenize yayınlayabilir ve arama motoru sıralamalarını iyileştirebilirsiniz.

4. Farklı veri çıkarma görevlerini düzenleyin:

Web Kazıyıcı Plus ile, aynı anda farklı veri çıkarma görevlerini organize edebilir veya yönetebilirsiniz. Ayrıca, sarı sayfalardan, beyaz sayfalardan, dizinlerden, e-ticaret sitelerinden ve tartışma forumlarından kişi listeleri oluşturmayı ve bilgileri silmeye yardımcı olur. Ayrıca, dinamik siteleri, haber merkezlerini ve Trivago ve TripAdvisor gibi seyahat portallarını bu hizmetle hedefleyebilirsiniz. Web Kazıyıcı Plus +, veri çıkarma görevlerinizi düzenler ve zaman ve enerjinizden tasarruf sağlar.


5. Rakibin sitelerinden veri alın:

Rakiplerin sitelerinden bilgi edinmek isterseniz, Web Scraper Plus'ı tercih etmeniz ve işinizi hemen yapmanız gerekir. Bu araç, farklı web sitelerinde gezinir ve rakip sitelerinizin fiyat bilgilerini, resimlerini ve ürün tanımlarını kırmanızı kolaylaştırır. Çevrimiçi pazarlamayı otomatikleştirir ve hem sosyal medya pazarlamacılar hem de programcılar için uygundur. Bu hizmetten yararlanabilmek için temel bilgiye veya PHP, Ruby ve Python'a sahip olmanız yeterlidir.

6. Farklı sürümlerde mevcuttur:

Web Kazıyıcı Plus hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri mevcuttur. Ücretsiz sürümü sayesinde, beş bin web sayfasına, PDF dosyasına veya HTML belgesine kadar kazıyabilirsiniz. Ücretli sürümü, işletmeler ve profesyonel uygulama geliştiricileri için uygundur. İngilizce olarak mevcuttur ve program hem Linux hem de Windows'a yüklenebilir. Web Spider sürüm 5.0, 53.78 MB'lık bir dosya boyutuna sahiptir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport