Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Web İçeriğini Koymak İster misiniz? FMiner, Sayı Bir Seçenektir

Web sürtme, farklı web sayfalarından bilgi çıkarma uygulamasıdır. Mevcut web kazıma özümleri, geçici sistemlerden tamamen otomatikleştirilmiş sistemlere kadar çeşitlilik gösteriyor ve tüm bir web sitesini yapılandırılmış bilgilere dönüştürebilir. FMiner, internette her iki görüntüyü de ve metinleri kazıyabilen en doğru ve güvenilir araçtır. Kazıma kuralları bir ağaç biçiminde düzenlenir ve bu ağaçtaki düğümleri ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Dinamik içeriği kazıymak için FMiner kullanın:

Dinamik veya karmaşık web sitelerinden veri çıkarmak istiyorsanız FMiner sizin için doğru seçenektir. Diğer sıradan veri kazıyıcıların aksine FMiner, bir makine öğrenme teknolojisine sahiptir ve çok sayıda web sayfasını hedef almaktadır. Her şeyden önce, farklı dinamik web sitelerinde gezinir ve sizin için yararlı bilgiler toplar. Bir sonraki adımda, bu araç verileri silmeli ve tüm hatalarını düzelterek / düzeltir. Basit ve karmaşık veri kazıma görevlerini gerçekleştirebilir ve en karmaşık sorunları bile çözmek için farklı seçenekler ve özellikler içerir.

FMiner'in iki ana seçeneği:

FMiner çeşitli gelişmiş özelliklere ve seçeneklere sahiptir ve sofistike veri çıkarma görevlerini yürütmek için tasarlanmıştır. Bir kullanıcı olarak, iki temel seçenekten yararlanabilirsiniz: veri tanımlama ve spam koruması. Veri tanımlama seçeneğiyle, farklı veri modellerini belirleyebilir ve yararlı web sayfalarını kendiniz tanıyabilirsiniz. Artı, FMiner tam bir spam korumasını ve hiç kimseyle paylaşılmamaktadır Yazılım, farklı çıkarma görevlerini gerçekleştirebilmektedir ve bu yazılım, farklı sıkıştırma görevlerini gerçekleştirebilmektedir. 

Ücretsiz ve ücretli sürümleri:

FMiner'in ücretsiz sürümü, FMiner'in ücretsiz sürümüdür. programcılar, serbest çalışanlar, küçük ve orta ölçekli firmalar için uygundur.Ücretli versiyonu, programcılar, büyük ölçekli şirketler ve en iyi markalar için iyidir.Ücretli iki tip vardır: FMiner Basic (168 $) ve FMiner Pro (398 $ ) Ücretli bir sürümü kolayca seçebilir ve istediğin kadar çok web sayfası sıyırabilirsin.FMiner, kazınırken verilerinizin kalitesini izlemenize izin verir. Bu araç, iki yüze kadar veri çıkarma görevini bir araya getirme yeteneğine sahiptir. Saat ve enerji tasarrufu sağlar.

FMiner'in özelliklerini test etmek için ücretsiz sürümünü indirin:

Fminer.com ücretsiz deneme imkânı sunmaktadır. FMiner'in tüm temel özelliklerinin kilidini açmak için bu ücretsiz sürümü indirebilirsiniz. Bu 14 günlük deneme sürümü ile, iki bin web sayfasına kolaylıkla sıyrılabilir. Abonelik süresi bittiğinde, en üst kalitede web sayfalarını kazıma yapmaya devam etmek için FMiner Basic veya FMiner Pro'yu satın alabilirsiniz.

FMiner tarafından sunulan tüm önemli yararlar ve avantajlar ile bu aracı denemek zorundasınız. FMiner, Screen Scraper ve Import.io'ya iyi bir alternatiftir. Bu araçların aksine, FMiner gelişmiş bir tarama teknolojisi ile gelir ve bir saat içinde yüzlerce sayfada veri ayıklar. Yüksek kaliteli bilgi ve% 99.9 doğruluktan emin olabilirsiniz. Muhteşem özellikleri nedeniyle çeşitli kişiler FMiner'i tercih ediyor. Bu yazılım, çerezler ve yönlendirme içeren sitelerden veri çıkarabilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2019, Semalt.com. All rights reserved