Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Birden Fazla Tehdidi Bulunan Forumları Kırpmak İstermisiniz? Ünlü Python Kütüphaneleri Bu Görevleri Kolaylaştıracaktır

Forum mesaj panosu olarak da bilinen bir forum, insanların tuttuğu bir tartışma sitesidir Kısa mesaj şeklinde sohbetler. Forumlar bir sohbet odasından farklıdır ve onlarla ilişkili belirli bir jargon kümesine sahiptir. Kullanıcıların veya forum kurulumunun erişim düzeyine bağlı olarak, bir iletinin denetleyiciler tarafından görünür hale gelmeden önce onaylanması gerekebilir. Sıradan insanlar için forumları birden çok ipucu ile kazımak mümkün olmayabilir. Bununla birlikte, internet forumlarından yararlı bilgileri elde etmek için farklı Python kitaplıklarını kullanabilirsiniz.

Forumları kazıp bitirmek için Python kütüphaneleri:

Python, çalışmak çok kolay olduğu için çeşitli disiplinlerde ve endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Eklentiler ve kitaplıklar gibi üçüncü taraf projelerinin zenginliği tarafından desteklenmiştir. Programcılar ve geliştiriciler sarı sayfalardan, beyaz sayfalardan, tartışma forumlarından ve dinamik sitelerden verileri çizmek için farklı Python kitaplıkları kullanabilirler. En ünlü kütüphanelerin bazıları aşağıda tartışılmıştır.

 1. Piglet 

Multimedya ve grafik için çapraz platform bir çerçeve. Bu Python kütüphanesini çevrimiçi forumları kırpmak için kullanabilirsiniz. Pyglet, kısa mesajlara ve görüntülere kolay erişim sağlar. Ayrıca çeşitli ses ve video dosyalarını hedefleyebilir ve web sitelerinden ve forumlardan e-posta adreslerini ayıklayabilirsiniz. Bu çerçeve Linux, Windows ve Mac OS X ile uyumludur ve BSD tarafından lisanslanmıştır. 

 2. Peewee 

Tartışma forumları ve özel bloglardan veri toplayıp çıkartmak için küçük ama güçlü bir Python kütüphanesi. Peewee'nin en belirgin özelliklerinden biri, veritabanı kaynaklarına erişmek için güvenli ve programlı bir yol sağlamasıdır. Bu kütüphaneyle, metin ve görüntüleri kolaylıkla kazıyabilir ve ayıklanan verileri sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz. Çeşitli perakendeciler rakiplerinin sitelerindeki verileri toplamak için Peewee'yi kullanıyorlar.

 3. Splinter 

Splinter en iyi ve en kullanışlı Python kütüphanelerinden biridir. Farklı web uygulamalarını test etmeye yardımcı olur ve verileri netten sıyrır. Splinter, Firefox ve Chrome gibi tarayıcılarla çalışmak için çeşitli sürücüler gerektirir. Web sayfalarından, sarı sayfalardan ve tartışma forumlarından bilgi toplamak istiyorsanız, bu Python kitaplığı işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

 4. Ok 

 Ok ile, dinamik sitelerden, e-ticaret sitelerinden, seyahat portallarından, beyaz sayfalardan, tartışma forumlarından ve haber yayınlarından verileri kolayca kazıyabilirsiniz. En iyi ve en güvenilir Python kütüphanelerinden biridir. Arrow en iyi etkileşimli özellikleri ve seçenekleri ile bilinir ve geliştiriciler ve programcılar için uygundur. Kazınmış verilerinize teklik katmanıza yardımcı olur ve WordPress siteleri için farklı eklentiler sunar.

5. Requests

İstekler Python için ünlü bir HTTP kitaplığıdır. İstekler'i kullanarak API'lerle kolayca etkileşim kurabilir ve web sayfalarınızı dizine ekleyebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, bu Python çerçevesi İnternet forumlarını ve web sayfalarını kazıma yapmaya yardımcı olur.

 6. BeautifulSoup 

BeautifulSoup XML ve HTML dosyalarından veri çekme yeteneğine sahiptir. Bir ağacı ayrıştırmanızı ve aynı anda birden çok web kazıma görevi üstlenmenizi sağlar. BeautifulSoup'ı kullanarak web içeriğini kolayca düzenleyebilir ve organize edebilir ve tartışma forumları çıkarabilirsiniz. MATLAB ile karşılaştırılabilir işlevler sunar.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport