Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Node.js'de Web Kazıma Semalt Özeti

Bir web kazıyıcı internetten veri ayıklamak için kullanılan bir araçtır. Köprü Metni Aktarım Protokolünü kullanarak veya Web tarayıcıları aracılığıyla World Wide Web'e erişebilir. Web kazıma elle yapılabilir, ancak terim tipik olarak botlar veya web tarayıcıları kullanılarak gerçekleştirilen otomatik bir işleme atıfta bulunur. Şu andaki web kazıyıcılar geçici olarak insan çabalarını gerektiren, tüm web sitesini yapılandırılmış bilgilere dönüştürebilen tamamen otomatikleştirilmiş sistemlere kadar uzanır.

Node.js, kitaplıkları ve çerçeveleri hakkında genel bilgiler:

Node.js, sunucu tarafında JavaScript çalıştırmak için açık kaynaklı, çapraz platform bir JavaScript ortamıdır. Sunucu tarafında komut dosyası oluşturmada JavaScript'i kullanmanızı sağlar ve dinamik web içeriği üretmek için farklı komut dosyaları çalıştırır. Sonuç olarak, Node.js JavaScript paradigmasının temel öğelerinden biri haline geldi.

Aslında Node.js, web geliştiricileri ve veri analistleri arasında popülarite kazanan nispeten yeni bir teknolojidir. Yüksek performanslı ve ölçeklenebilir ağ uygulamaları ve web kazıyıcıları yazmak için yaratılmıştır. C ++ ve Ruby'den farklı olarak, Node.js, daha iyi bir şekilde bir web kazıyıcı yazmanıza yardımcı olan bir dizi çerçeve ve kütüphaneye sahiptir.

1. Osmosis

Osmoz epeyce zaman geçti. Bu Node.js kitaplığı, programcıların ve geliştiricilerin bir seferde birden fazla web ve ekran kazıyıcı yazmasına yardımcı olur.

2. X-Ray


X-ray, HTML belgelerini işleyebilir ve bunlardan anında veri sıyrılmaya yardımcı olur. X-ray'in en belirgin özelliklerinden biri, her seferinde birden fazla kazıyıcı yazmak için kullanabilirsiniz.

3. Yakuza

Bir sürü işlevsellik ve seçenek içeren geniş bir kazıyıcı geliştirmek isteyen Yakuza işinizi kolaylaştıracaktır.js kütüphanesinde, projelerinizi, görevlerinizi ve ajanlarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz ve yüksek verimlilikte web kazıyıcıları hemen yazabilirsiniz.

4. Ineed

diğer Node.js kütüphanelerinden ve çerçevelerinden biraz farklıdır.E Selector'ı veriyi toplamak ve kazmak için belirtmenize izin vermez.Ayrıca, Ineed'in sınırlı seçenekleri ve özellikleri vardır.Ancak etkili web kazıyıcıları yazmaya yardımcı olur ve

5. Node Express Boilerplate

Düğüm Efekti Eşde Tablosu, en iyi ve en ünlü Node.js çerçevelerinden biridir. Geliştiricilere, bir projeyi raydan çıkarabilecek tüm gereksiz görevleri kaldırması gerekir. Artı, bir web kazıyıcı yazmak için Node Express Eşdeğer Tablosunu kullanabilirsiniz. Bunun için, kendi özel kodlarını öğrenmek zorunda kalacaksınız.

6. Socket.IO

Gerçek zamanlı web uygulamaları ve veri kazıyıcılar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Socket.IO hem programcılar hem de geliştiriciler için uygundur.

7. Mastering Node

Mastering Node ile, mümkün kıldığı CommonJS modül sistemi sayesinde yüksek eşzamanlılık kazandıran web kazıyıcıları ve sunucuları kolayca yazabiliriz.

8. Formaline

Form taleplerini (HTTP POST'ları ve PUT'lar) işleyebilen ve yüklenen dosyaların anında ayrıştırılması için iyi bir tam özellikli Node.js çerçevesidir. Formalini kullanarak güçlü ve interaktif web kazıyıcıları yazabilirsiniz.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport