Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt PPV için En Güçlü URL Kazıyıcıları Sunuyor


İzleme Başına Ödeme (PPV) pazarlama danışmanı veya analistiyseniz ve URL'leri hedef web sayfalarından manuel olarak kopyaladıysanız, ücretsiz sunulan bazı web kazıma araçlarını kullanarak web kazıma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Bir PPV pazarlamacısı olarak, veriyi kazıma yapabilen ve kullanıcı dostu bir biçimde verebilecek araçlara ihtiyacınız var. PPV pazarlaması söz konusu olduğunda kapsamlı bir pazar araştırması yapmak başarınızın anahtarıdır. Hedef içeriğe hızlı erişim sağlayan web kazıma araçları için gitmeniz gerekiyor.

PPV için düşünülmesi gereken ücretsiz URL sıyırıcıları

  • Skrayp

Skrayp, PPV için en etkili internet kazıma araçlarından biridir . Skrayp aracı anahtar kelime kazıma, URL kazıma ve video kazıma gibi tüm web kazıma görevlerini yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. Skrayp, tüm web veri toplama kampanyalarında Yatırım Getirinizi (ROI) artırmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir URL sıyırıcıdır.

Skrayp ücretsiz URL kazıyıcı, tüm hedef listelerinizi gerçek zamanlı olarak yönetebilir ve verebilir.Araç 36'dan fazla ülkeden bilgi toplamak için çalışır, mevcut PPV pazarlama kampanyanız daha fazla kazıma yapmayı gerektiriyorsa. 1000'den fazla URL'den Skrayp en iyi aracıdır.

  • Oscraper yazılımı

Oscraper URL'leri hem Google Ödenen sonuçlar hem de Google organisatolarında kazıyan ücretsiz bir URL süpürgesidir. Hem SEO pazarlama hem de PPV için en popüler ve güçlü Google sıyırıcılarından biridir.Oscraper'ı kullanmanın en iyi yanı, hedef URL'leri taramak için bilgisayarınıza yazılımı yüklemeniz gerekmemesidir. Yazılım hızlı bir şekilde Google'da çalışır ve farklı ülkelerdeki tüm PPV şebekeleri ile uyumludur.Oscraper aracı aynı zamanda bir Google Chrome uzantısı olarak da işlev görebilir ve tüm pencereler üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Scrapebox

Scrapebox, geliştirilmiş en iyi ücretsiz URL kazıyıcılardan biridir. İhtiyacınız olan herhangi bir kaynaktan birçok URL sıyırın. PPV pazarlaması, teklif vermek için doğru URL'leri tanımlamakla ilgilidir. Burası, Scrapebox kazıyıcının içeri girdiği yerdir. Bu URL kazıma aracı, seçtiğiniz anahtar kelimelere dayalı olarak bir hedef siteyi kazmanıza yardımcı olacaktır.

  • PPV Keskin Nişancı

PPV Keskin Nişancı PPV trafik kampanyaları için tasarlanmış ücretsiz bir URL kazıyıcı. Bu yazılım, aynı anda 20 ULS'yi sıyrırabilir. Çoğu durumda, PPV Keskin Nişancı, sosyal medya platformlarını sıyırmak için kullanılır. Bu ücretsiz yazılım, belirli anahtar kelimeler için arama motorlarında yüksek oranda sıralanan URL'leri bulmak için de kullanılır.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport