Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Veri Çıkarıcı Yazılımının Yararları - Semalt tarafından açıklanmıştır

Veri çıkarma, daha fazla işlem ve saklama için web sitelerinden bilgi alma uygulamasıdır. Genellikle, "veri çıkarma" terimi, veriler çevrimiçi bir kaynaktan bir bilgisayar cihazına alındığında kullanılır. Günümüzün elektronik cihazları, yapılandırılmamış veya ham verilerden organize ve yapılandırılmış formlara dönüştürülebilen bir elektrik konektörü (USB gibi) sunar.

Veri Çıkarıcı yazılımına giriş:

Yapılandırılmamış veri kaynakları, e-postalar, web belgeleri, taranmış metinler, ana çerçeve raporları, HTML belgeleri ve biriktirme dosyalarıdır. Sıradan bir araç kullanarak netten bilgi çıkarmamız mümkün olmayabilir. Ancak Data Extractor ile, verileri birden çok web sayfasından kolayca kazıyabilir ve kaliteden ödün vermeye gerek yoktur. Bu artan veri çıkarma işlemi, web kazıma olarak da bilinir ve Data Extractor, web üzerindeki en iyi ve en güvenilir web kazıyıcıdan biridir. Data Extractor, yararlı bilgileri seyrek biçimde ayıklamamıza olanak tanır ve yararlanabilmeniz için çok sayıda özellik ve seçenek içerir. Veri Çıkarıcı tüm Windows sistemlerinde çalışır: Windows 98, 2000, Me, NT, XP, Vista, 7 ve 8.

1. Verilerinizi rahatça düzenleyin:

Data Extractor ile yapılandırılmamış ve kaba içeriği yapılandırılmış ve okunabilir biçimde dönüştürmenize olanak tanır. İstediğiniz kadar çok web sayfası kazıyabilirsiniz. Her şeyden önce, bu araç farklı web belgelerinde gezinir ve sizin için bilgilendirici içerik toplar. Bir sonraki adımda, ham verileri okunabilir ve ölçeklenebilir bir forma dönüştürür ve tüm büyük ve küçük hataları otomatik olarak düzenler.

2. Bilgileri herhangi bir biçimde kaydedin:

Veriler kazınca HTML, TSV, JSON ve CSV gibi herhangi bir formatta kaydedebilirsiniz. Data Extractor, aynı anda birden fazla kazıma görevini gerçekleştirmenize olanak tanır. Bu araç yüzlerce ila binlerce dosyayı birkaç saniyede ayrıştırma yeteneğine sahiptir ve kendi web siteniz için bilgilendirici içerik toplar ve düzenler.

3. Kullanıcı dostu özellikler:

Data Extractor, kullanıcı dostu arayüzü, şaşırtıcı özellikleri ve etkileşimli seçenekleri ile en iyi bilinir. Basit yönergeler üzerinde hareket eder ve sizin için farklı veri modellerini tanır. Python, PHP, JavaScript, C ++ ve diğerleri gibi sofistike programlama dilleri öğrenmemiz gerekmez. Data Extractor ile içeriği hem temel hem de dinamik sitelerden kolaylıkla ve rahatlıkla kazıyabiliriz. Data Extractor aynı anda birden fazla web belgesini hedefleyebilir ve saniyeler içinde okunabilir ve ölçeklenebilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu araç, çıkarmayı benzersiz bir şekilde tanımlamak için gereken adımları birbirinden ayırır ve şaşırtıcı, kesin ve güvenilir sonuçlar elde etmemizi sağlar. 

 

4. Herkese uygundur:

 Data Extractor'ı eksiksiz web içeriğini sabit diskinize, örneğin ürün tanımları, görüntüler ve fiyatlandırma gibi indirmek için kolayca yapılandırabilirsiniz bilgi. Çeşitli gelişmiş özellikleri vardır ve web kazıma performansını optimize etmenize yardımcı olur. Data Extractor gazeteciler, webmasterlar, geliştiriciler, programcılar, non-kodlayıcılar, şirketler, küçük ve büyük ölçekli şirketler için uygundur. Veri analistleri, bu aracı farklı veri modellerini tanımlamak için kullanabilir ve bilgileri gerçek zamanlı olarak sıyırabilir. Çoğu ilkel veri çıkarıcı e-ticaret sitelerindeki bilgileri sıyıramaz, ancak Data Extractor kolayca Amazon, eBay ve Alibaba'yı hedefleyebilir. Ayrıca, AJAX, JavaScript, çerezler, pop-up'lar ve yeniden yönlendirme ile sitelerdeki bilgileri sıyırmak için kullanılır. 

 

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport