Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt HTML Tablolarından Verileri Ayıklamak için Bir Aracı Öneriyor

Bir HTML tablosu, sütunlardan ve satırlardan oluşan yapılandırılmış bir veri grubudur. Farklı veri türleri arasında bazı bağlantı türlerini gösteren değerleri kolayca ve hızlıca bulmamızı sağlar. Net üzerinde çok sayıda veri kazıma aleti var. Bazıları programcılar ve geliştiriciler için uygundur, diğerleri orta ve büyük ölçekli şirketler için iyidir. UiPath

UiPath, HTML tablolarından, dinamik sitelerden ve herhangi bir veri türünü ayıklayabilen web kazıma aracıdır. Web uygulamalarında., İlk adımda, Tasarım menüsüne gidip Web Kazıma seçeneğini tıklayın. Extract Wizard (Çıkarma Sihirbazı) alanını gördükten sonra, HTML dosyalarından verileri rahat ve anında sıyırmak için Next (İleri) düğmesine tıklamanız gerekir. Tabloda farklı sayfalar varsa, bu web kazıyıcı veriler tamamen kazınana kadar verileri yakalamaya devam edecektir.

1. Verileri herhangi bir biçimde kaydedin:

UiPath ile, verileri CSV ve JSON formatlarında kaydedebilirsiniz. Teknik olmayan bölümler bile UiPath'ı verimli bir şekilde kullanabilirler ve Python, JavaScript, PHP ve C ++ gibi sofistike programlama dilleri öğrenmek zorunda değildirler. İnternette çok sayıda web kazıma veya veri çıkarma aracı bulunur, ancak UiPath etkileşimli özellikleri ve benzersiz seçenekleri ile yaygın şekilde bilinir. Veriler kazınca, çevrimdışı kullanımlar için doğrudan bilgisayar sisteminize indirebilir veya uygun bir biçimde içe aktarabilirsiniz.

2. Web içeriğini sıralayın:

Veriler genellikle ham ve yapılandırılmamış biçimde görüntülenir ve normal bir araç ile organize edilip yapılamaz. Bununla birlikte, UiPath, içeriği ihtiyaçlarınıza göre toplamayı ve düzenlemenizi kolaylaştırır. Bu web kazıma aracı farklı e-posta adreslerinden, dinamik sitelerden, basit web sayfalarından, sarı sayfalardan, beyaz sayfalardan, tartışma forumlarından ve sosyal medya sitelerinden bilgi toplar. Ham verileri kolayca okunabilir ve ölçeklenebilir bir forma dönüştürebilir ve zamandan ve enerjinizden tasarruf edebilirsiniz. UiPath ile, aynı anda çok sayıda web kazıma görevi üstlenebilir ve yalnızca birkaç tıklama ile doğru, güvenilir ve güvenilir sonuçlar alabilirsiniz.

3. Profesyonel listeleri kazıma:

UiPath'in bir diğer avantajı, profesyonel listeleri kolaylıkla kazıyabilmesidir ve kalite ile ilgili endişelenmenize gerek yoktur ve verilerin doğruluğu. Yazılım, e-ticaret web siteleri için yararlıdır, profesyonel listeleri buluyor, bilgileri organize ediyor ve sizi birkaç saniye içinde yüksek kalitede sonuçlar alıyor.

Bu program ile okunabilir verilerden emin olabilirsiniz. UiPath, verilerinizdeki tüm küçük hataları düzeltebilir ve kısa kuyruklu ve uzun kuyruklu anahtar kelimelerin konumunu bozmaz. UiPath, diğer web kazıma araçlarına kıyasla Google bağlantılarından iyi bir hızda bilgi alabilir ve süreç boyunca kesinlik kazanabilir. Değerli ve güvenilir coğrafi bilgi toplamak istiyorsanız, UiPath'ı seçmeniz ve çalışmalarınızın anında yapılması gerekir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport