Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Amazon satıcı arka uç arama terimlerinden en iyi şekilde nasıl çıkarabilirsiniz?

Amazon, dünyanın en büyük e-ticaret platformudur ve dünya çapında 310 milyon aktif kullanıcıyı bir araya getirir. Ve böyle ticaret hacminin kapanış tarafının, bazen kelimenin tam anlamıyla bir keskin nişancı kalesine geldiği kesinlikle zor bir pazar rekabeti seviyesi olduğunu söylemeye hiç gerek yok. Bu, gerçekten kalabalık bir pazarda satılan her e-ticaret işletmecisinin, her şeyin yerinde olması gerektiği anlamına gelir - Amazon'da ürün listeleme SEO'nun ürün aramasında iyi derecelendirmesi için gereken içerik optimizasyonuna yalnızca orada hayatta kalmak için gerekli oldukça rekabetçi fiyatlardan başlamak. Bu, çevrimiçi performansınızın, en ufak ayrıntılar da dahil olmak üzere tüm yönlerinin, Amazon'un ana kurallarına ve kurallarına uygun şekilde oluşturulması gerektiği anlamına gelir. Ve ürün listeleme SEO geldiğinde, her sayfa bölümünün doğru hedef anahtar kelimeler için optimize edilmesini sağlamak önemlidir.

Neden Arka Plan Anahtar Kelimeleri Önemlidir?

Aksi takdirde, herhangi bir iş planı en baştan başarısızlığa mahkum olacak. Her neyse, son derece rekabetçi bir fiyatlandırma ile hedef müşterilerinize şaşırtacağınızı düşünelim veya örneğin web servisiniz o kadar iyi bir şekilde hesaplandı ki, müşteri hizmetleriniz olağanüstü. Ancak muhtemelen hiçbir ticari proje yeni müşterilerin sağlam bir akışına sahip olmaksızın hayatta kalabileceğini göz önüne alırsak, Web üzerindeki çok yönlü bir satış başarısı, ana hedef anahtar kelimeler için ürün sıralamasına kesinlikle bağlı olacaktır. Başka bir deyişle, e-ticaret ticareti ile ilgili her şey gerçekten tek bir sorundur - yani, her şeyin şu anki sıralama pozisyonlarınıza indirileceği yani A9 algoritmasının, satışa sunduğunuz her bir öğeye ödül verdiği anlamına geliyor. Basitçe söylemek gerekirse, Amazon'da listelenen mevcut ürünleriniz, alakalı anahtar kelimeleri ve / veya ana hedef arama terimlerini (uzun kuyruklu anahtar kelime kombinasyonları) canlı müşteri arayışında belirgin değilken önemli değildir. Bu, ürün listelemenizin her bölümünün, yalnızca potansiyel alıcılarınızın daha geniş bir hedef kitleyi önünde görüntülenmesini sağlamak için daha iyi bir şansa sahip olmak için iyi optimize edilmiş olması gerektiği anlamına gelir.

Öyleyse, karşı karşıya kalalım - her sayfa bölümü, Amazon'un geçerli kurallarına göre işe yarıyor ve SEO'nun yalnızca geçerli kanıtlanmış optimizasyon prensipleri ve üstü çizgileriyle birleştirildi. - Şu anda A9 tarafından takdir edilen anahtar kelime araştırma tekniklerinin uygulanması. Ayrıca kendi listenizde, Amazon satıcı arka uç arama terimleri olarak bilinen özel bir bölüm var (aksi halde, arka uç anahtar kelime bölümü) çok hassas bir dikkat gerekiyor! Aşağıda, ürün sayfanızın sonunda görünen Amazon satıcı arama terimleriyle belirli bir arka uç bölümünü optimize etmek için size temel tavsiyeler içeren hızlı bir SEO kontrol listesi göstereceğim. Bununla birlikte, Amazon satıcı arama terimleri, canlı kullanıcı tarama için görünmez iken, ürün sayfanızın hala her şart altında ayrı bir arka plan bölümünde bulunması gerektiğini unutmayın. Başka bir deyişle, gerçekten çok kalabalık çevrimiçi pazar platformunda başarılı bir damla nakliye işi gerçekleştirmeye gelince, büyük Amazon Amazon satıcıların hepsi arka plan anahtar kelimesi bölümüne yerleştirilmek üzere seçilen ve uyarlanmış belirli arama terimlerini kullanıyor ve bunu yapıyorlar. sadece sıralamada amaçlar için. Ana hedef anahtar kelimelerinin mevcut listesinden en iyi şekilde faydalanmak için arka plan bölümünün arama terimlerini kullanan bir Amazon satıcıya gerçekten benziyorsanız, burada bu vesileyle bilmeniz gereken tek şey var.

Amazon Satıcı SEO: İlanınızı Artırmak İçin Arama Terimleri ve Arka Plan Anahtar Kelimeleri

Bu yüzden, nihayet buraya geliyoruz. nokta - ürün listelemenizin son bölümü için Amazon satıcı arama terimlerini kullanmanın doğru yolu.Birçok nedenden dolayı, ürün sayfası SEO'nun bu alandaki çoğu zaman bence hafife alınır - en yaygın olarak, yüz yüze acemi e-ticaret girişimcilere düşer. anlayış eksikliği ve hemen her şeyi yerine getirmek için başarısız Elbette, Amazon satışçı olarak günden itibaren tüm ins-and-outs bilmek mümkün değildir.Ancak, Umarım Backend Keywords ve A9 optimizasyonu ile ilgili aşağıdaki temel noktaları Amazon pazarında arama sıralamanızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

  •  Konum  - Doğru listenin doğru sıralamasını Amazon satıcı arka uç arama terimleriniz bölümünde doğru bir şekilde bilmek çok önemlidir. Genellikle, ürün sayfasının bu alanı Orada satılan her çevrimiçi girişimci için 200 ila 250 karakterlik bir karakter sınırlaması var. Ve bu tür bir kısıtlamayla ilgili olarak, nihayetinde ürün listeleme optimizasyonu için seçilen arka uç arama terimlerini almadan önce iki kez düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu şekilde, güçlü bir anahtar kelime alaka düzeyini korumayı unutmayın; virgül yerine, gelecekteki her bir anahtar kelime kombinasyonunu bir önceki aralıktan ayırmak için tek bir alan ayırın.
  •  Başlık Eşleştirmesi  - Amazon satıcınız arama terimleriniz özel bir özenle yerleştirilmelidir; bu arada temiz ve açık bir giriş siparişi bulundurduğunuzdan emin olun. Göreli ürün kategorisini veya satışa sunulan aynı ürünü arayan canlı alışveriş yapan kişiler tarafından doğal olarak kullanılan ilgili kelimelerin tümünü kapsamanızı deneyin. Bu şekilde, Ürün Başlığınız için bir kez daha kontrol etmeyi unutmayın. İşin aslı, Amazon satıcınızın arama terimlerinin hiçbirisi, zaten Ürün Başlığınızda bulunan herhangi bir anahtar kelime veya uzun kuyruk kombinasyonuyla eşleşmemelidir. Sadece kopyanız olmadığından emin olun - ve işiniz bitti.
  •  Dilbilgisi  - öncelikle, ürün listelemenizi optimize etmek için doğru anahtar kelimeleri seçerken (Amazon satıcı arka uç arama terimlerinin bölümüne yerleştirilecek anahtar kelimeler de dahil olmak üzere), potansiyel olarak tirelmiş anahtar kelimeleri aralıklarla ayırmak yerine. Bunu yaparsanız, her iki alakalı anahtar kelime için sıralamanızı iyileştirme şansınız olur; bunun nedeni, tirelenmiş anahtar kelimelerin bu iki kısmı daima her tür arama ve özel filtre tarafından kapsanmasıdır. Bu yolla, dilbilgisi konusunda kaçınılması gereken başka şeyler var: tekil / çoğul formlar (aslında Amazon, tekil / çoğulculardan hoşlanmaz - bu yüzden yalnızca en çok kazanan olanları almaya çekinmeyin, örneğin En yüksek arama hacmi.

Alt satır

Sonuç olarak, ürün sayfanızın açıklamaları boyunca hiçbir imla hatası bulunmadığından emin olun. sadece sınırlı karakter alanından dolayı azami özen göstermeniz gerektiğini söylemek - orada bir kez daha kontrol etmekten çekinmeyin..Ayrıca, sıkışması beklenen bir şekilde yerleştirilmiş çok fazla anahtar kelimeyle doldurulmuş boş alana sahip olmadığınızdan emin olun. Nihayet, size Amazon reklam satışı arama terimlerinin yalnızca iyi bir havuza sahip olmasını sağlayacak rekabetçi bir anahtar kelime araştırma konusunda size yardımcı olacak birkaç iyi araç göstereyim. Aşağıdakilerden birini denemekten çekinmeyin, çünkü esasen bunların hepsi pratikte kanıtlanmış durumdadır.

Sonar (Sellics)

Size tavsiye etmek istediğim ilk araç, ücretsiz bir Amazon anahtar kelime araştırma aracı olan Sonar'dır. Amazon satıcı arama terimleri için doğru seçimi elde etmeye gelince, diğerleri arasında, Sonics by Sellics, muhtemelen en uygun çözümdür. Yalnızca gerçek arama sorgularından kaynaklanan (ör. Amazon'daki canlı alışveriş yapanların yanı sıra eBay, Ali ve benzeri diğer bazı e-ticaret platformları tarafından kullanılan) farklı anahtar kelime önerileri geniş bir yelpazede, algılamanıza yardımcı olacak kapsamlı algoritmalar kullanır Amazon ürün listenizi elde etmek için yalnızca zorunlu anahtar kelimeler ve uzun kuyruk arama terimleri en iyisi, pazarı kazandığınız doğru yolu en iyi şekilde optimize etti.

AMZ Bulucu Suit

Gerçekten karlı ürün anahtar kelimeleri ve uzun kuyruklu Amazon satıcı arama terimlerini bulmanıza yardımcı olacak bir sonraki araç, endüstride yeterli deneyime sahip olmayan acemi e-ticaret girişimcileri için gerçek bir kurtuluş haline gelebilir. Aylık abonelik ücretinden korkmuyorsanız, AMZ Finder Suit'e (Amazon için kesin olarak hedeflenmiş bir anahtar kelime araştırma aracı da dahil olmak üzere) minnettar kalacaksınız. Böylece, bu araç en başından itibaren tohum anahtar kelimeleri ile başlayarak, içerik anahtar kelime fikirleri oluşturarak, tüm temel ölçümleri analiz ederek, bulgularınızı gruplandırarak, önem derecelerini azaltan bir sıraya göre önceliklendirerek, sonuçta en son duruma getirmenizi sağlayacak her şeyi yapmanıza yardımcı olabilir. anahtar kelime araştırması mümkün olan en iyi yoldur.

The Scope

Kapsam, bugün size göstermek istediğim, daha hassas olmak için ücretsiz ve orta ücretli bir çevrimiçi platform (tamam, Kapsam'ın tam yağlı bir versiyonu size ayda elli dolar civarında bir şey mal edecek) . Her neyse, işleri kolaylaştıran Google Chrome uzantısı mevcut. En çok satan ürünleri, en çok kullanılan arama terimlerini ve diğer nihai bulguları izlemekten çekinmeyin - doğrudan Amazon'da satan en başarılı rakiplerinizden çekti. Bununla birlikte, temel sürümü ücretsiz olarak sunarken, Kapsam muhtemelen acemi satıcılar tarafından seçilecek en yararlı araçtır. Evet, kullanımı gerçekten kolaydır ve profesyonel bir satıcının veya SEO olmanız gerekmez - Kapsam, her şeyin kendi yararı için kendi başına açıklayıcı olmasını sağlar.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport