Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt Hisse Şırınga Etmek İçin En Şaşırtıcı Wordpress Eklentileri

Kazınmış içerik nedir? Kazıyıcı site, içeriği farklı web sayfalarından kopyalı bir web sitesidir ve kazınmış içerik, internetten toplanan ve gereksinimlerinize göre çıkarılmış içeriğidir (metin, video veya resim). Kazıma geçirilen içerik daha sonra genellikle reklamcılık yoluyla ve kullanıcı verilerini satarak gelir yaratma amacına yansıtılır.

Sıyırıcı web siteleri, fiyat toplama işleminden alışveriş alanlarına kadar farklı formlarda ve aralıklarla sunulmaktadır. Google, Bing ve Yahoo, internetten içerik toplamak, kendi veritabanlarına kaydetmek ve kazınmış içeriği dizine ekleyip kendi kullanıcılarına sunmak için farklı kazıyıcılar, botlar ve örümcekler kullanıyor. Burada kazınmış içeriği rahatça elde etmek için en iyi Wordpress eklentilerini tartıştık.

1. WP Web Kazıyıcı:

WP Web Kazıyıcı, tüm WordPress siteleri ve bloglar ile uyumludur ve öncelikli olarak internetten veri çıkarmak için kullanılır. Bu eklenti, herhangi bir siteden gerçek zamanlı verileri görüntülemek için de kullanılır ve kazınmış içeriği kendi sayfalarınızdaki, yayınlarınızda veya kenar çubuğunuzda kullanabilirsiniz. WB Web Kazıyıcı, önce yararlı içeriği tanımlar, toplar ve gereksinimlerinize göre sıyrılır. Bu eklentiyi gerçek zamanlı borsa kotalarını, futbol ve kriket puanlarını ve genel alanlardan gelen jenerik içeriği dahil etmek için kullanabilirsiniz. XPath, Regex ve CSS Selector gibi içeriği sorgulamak için farklı yollar desteklemektedir.

2. Siteye Kaydet:

WordPress'in dünyanın her yerindeki binlerce kullanıcı tarafından kullanılan en iyi ve en ünlü içerik yönetim sistemidir biliyoruz. Kazınmış içerik arıyorsanız, Save-to-Site sizin için doğru WordPress eklentisidir. Yüzlerce eklenti vardır, ancak bu ücretsizdir ve web içeriğinizi daha iyi bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Herhangi bir web sayfasındaki bilgileri sıyırmak için kullanılan bir kısa kod sağlar. Web kazıma sürecini otomatikleştirebilir ve istediğiniz sayıda sayfadan bilgi çıkarabilirsiniz.

3. WP Sıyırıcı Pro:

WP Sıyırıcı Pro, 1000 sayfalık web sayfalarını aynı anda sıyırıp zaman ve enerjiden kazandırır. En iyi ve en şaşırtıcı WordPress eklentilerinden biridir ve kullanıcı dostu, görsel arayüzü ile kazınmış içeriğe yardımcı olur. Bir URL tarayıcısı ile birlikte gelir ve web içeriğini düzgün ve hızlı bir şekilde dizine eklemenize olanak tanır. Makaleleri çok sayıda siteden seçebilir ve gereksinimlerinize göre birer birer veya birer birer kazabiliriz. WP Scraper Pro, önceden seçilmiş bir işleve dayalı olarak her web sitesindeki etiketleri, başlıkları, görüntüleri ve kategorileri otomatik hale getirir. En iyi seçeneklerinden bazıları bağlantıları kaldırmak, kaynak bağlantısı ve HTML öğeleri eklemek.

4. WP Sıyırıcı:

En son olarak, WP Sıyırıcı kazınmış içerik elde etmek için en iyi ve en güçlü WordPress eklentilerinden biridir. Kullanımı kolaydır ve kısa sürede şaşırtıcı ve çekici mesajlar ve sayfalar oluşturmanıza yardımcı olur. Bu eklentinin son sürümü görsel bir arayüz ile gelir ve hızlı bir hızda web içeriğini seçmenize yardımcı olur. Ayrıca, bu eklentiyi kullanabilmek için teknik bilgiye sahip olmanıza veya programlama dilleri öğrenmenize gerek yoktur. Resimler kendi veritabanına veya önceden tanımlanmış medya kitaplığınıza kaydedilir. URL'yi girmeniz ve web içeriğini kapmanız yeterlidir.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport