Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

En çok aranan ürünleri Amazon'da nasıl çabucak bulabilirim?

Her başarılı satıcı her zaman mevcut perakende piyasa trendleri hakkında güncel kalmak ve hiç de Amazon'daki en çok arama ürününün farkında olmayı gerektirmez bir düşünce var. Bu bilgi, her modern çevrimiçi damla nakliye girişimcisi için neden bu kadar önemlidir? Sadece web mağazaları değil, orijinal tuğla-harç dükkanları ve marketleri - insanların aradıkları ürünleri tam olarak insanlara sunmak içindir. Bu, ağırlıklı olarak iyi talep edilen ve şu an modaya uygun ürünler sunmanın, maksimum potansiyel alışveriş yapan kişileri gerçek alıcılara dönüştürmenin tek yoludur. Öyleyse, öğe listelerinizi Amazon'da en çok aranan ürünlerle sıkıştıracak şekilde yapmak için en iyisini yapıyorsanız, şu an doğru yolda ilerlemekte olduğunuz açık bir fikriniz var. Amazon'da en çok satanlar bulmak için gereken doğru iplerden hâlâ emin olamayanlara veya potansiyel olarak umut vadeden satılıklar şu an popülerlik kazanmakta olan teklifleri satmak için hazırlanmıştır - burada rahatınızla ilgili size yardımcı olacak kısa bir rehber.

Amazon'da Aranan En Çok Satılan Ürünleri Online Satmak İçin Yerleştirme

Google Trendler İçin Çıkış Yapın

Onların kendi Amazon ürün listelemelerinizde sunması için en çok aranan ürünleri tespit etmenin en basit yolu, doğrudan potansiyel olarak gelecek vaat eden öğeleri doğrudan Google Arama Trendleri arama çubuğuna girmektir. Dünyanın çevrimiçi devinin bu orijinal aracının açık erişime açık olduğunu söylemenize gerek yok. Belirli bir ürünün tüketici talebinin yükselişinde olup olmadığını hızlı bir şekilde kontrol etmek için bu hassas ve gerçekten bilimsel yaklaşımı deneyin. Google eğilimleriyle ilgili her şey açıklayıcıdır. Yani, Amazon'da olanlar da dahil olmak üzere, aranan ürünlerin makul olarak Google Trends ile belirtilen arama hacimlerinde ve coğrafi yerlerde bulunması bekleniyor.

Web'de Başka Yerdeki Popüler Ürünleri Arayın

Amazon'dan başka, aktif e-ticaret alışverişinde yeterince popüler diğer bazı mevcut çevrimiçi alışveriş pazarlarına göz atabilirsiniz; tüm piyasa konjonktürünün büyük resmi - sadece tek bir e-ticaret platformunu ziyaret etmek. Yani, hangi ürünlerin satış için zaten popüler olduğunu kolayca anlayabilir veya potansiyel olarak en yakın fiyatlı ürünler olmayı vaat edersiniz demektir. Amazon'un en çok satanlarla yaptığı ürün bölümlerine tekrarlanan bir ziyarette bulunun, eBay'deki en çok satan ürünlerin yanı sıra Alibaba çevrimiçi mağazasındaki en iyi fırsatları kontrol edin. 


JungleScout İzleme Aracı ile Uzman Yardım Alın

Ve şimdi JungleScout Amazon aracını oyuna sokmanın tam zamanı. Tüm bu karmaşayı unutabilirsen ne olur? Tüm satış ve fiyat trendlerini takip etmek, keşfedilen ürün fırsatlarını bulmak için özel olarak tasarlanmış profesyonel bir çevrimiçi yardımcının yanısıra, en çok aranan ürünleri Amazon'da bulmak da oldukça yararlıdır. Dahası, JungleScout'u kullanarak yalnızca ihtiyacınız olan her popüler ürünü bulamazsınız, ancak ürün listelemelerinizi doğru anahtar kelimelerle ve uzun kuyruklu arama ifadeleriyle optimize etmek için değerli bir canlı arama bilgisi elde edebilirsiniz ve kendinizi gerçekten kalabalıktaki önde gelen satıcılar arasında görün küresel ölçeğin pazarı.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2024, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport