Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Yeni başlayanlar için off-page optimizasyon çalışma listesi ile SEO için harici bağlantılar oluşturmama yardımcı olabilir misiniz?

Evet, doğrudan kullanabileceğiniz üç işlem yapılabilir teknikle desteklenen, arama için “harici” optimizasyonun temellerini kapsayan çalışma listesini kullanarak off-sayfa düzeyinde SEO ile her şeyi elde etmenize yardımcı olabilirim. Ancak, başka bir şeyden önce, bununla yüzleşelim. Arama Motoru Optimizasyonu'nun sayfa dışı alanı, Google’ın SERP’lerinde sıralamanızı yükseltmenin en etkili yollarını tartışıyor. Bu nedenle, kendi web sitenizin veya blogunuzun doğrudan dışında yapılan tüm organik eylemlerin (bağlantı oluşturma, sosyal ağ oluşturma, makale gönderme, blog / forum pazarlaması, vb.) Spesifik bir dikkatle ele alınması gerekir. Aşağıda söylenen, başlangıç için size yeni başlayanlar için off-sayfa çalışma listesi ile desteklenen, "harici" SEO için basit bir rehber geliyor. Öyleyse hadi gidelim.

“Harici” SEO: Yeni Başlayanlar İçin Sayfa Optimizasyonu Çalışma Listesi

Sosyal Ağ Siteleri

Kaptan olacağım Artık Sosyal Ağların (diğer bir deyişle, Çevrimiçi İtibar yönetimi) arama için harici optimizasyonun önemli bir bileşeni olduğunu açık bir şekilde anladım. Web sitenizin / blogunuzun ana konusu veya endüstri alanına dayanarak, doğru yeri seçin ve Facebook, Google+, LinkedIn, Twitter vb. Gibi en popüler dünyadaki bazı ağ sitelerine katılın. Tek ihtiyacınız olan şey bir profil oluşturmaktır - ve anında bazı bağlantı fırsatlarının yanı sıra, çevrimiçi tanıtım konusunda size yardımcı olabilecek çevrimiçi çevrimiçi iletişim ağları edinin ve potansiyel müşterilerin / alıcıların veya adreslediklerinizi okuyucular arasında çevrimiçi marka adınızı etkili bir şekilde oluşturacaksınız.

Destekleyici Blog'u Çalıştırmak

Beyinsel olmayan bir şey gibi görünebilir, ancak ana iş web sitesini desteklemek için özel blog sayfalarının çalıştırılmasının etkinliği, bazı acemi girişimciler ve ticari kuruluşlar tarafından çok az gözden kaçırılan bir nedenden ötürüdür. site sahipleri. Başka bir içerik güncellemesi yayınladığınızda veya sadece yeni bir makale / yayın yayınladığınızda, arama motorları sizi daha sık tarar. Nihayetinde bu, hem ana web siteniz hem de pazarlama blogunuzla Google’ın SERP’lerinde daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Diğerleri arasında, Infographics, “nasıl yapılır” dersleri, viral videolar, etkileyici yayınlar, konuk blog makaleleri, vb. Gibi sayfa dışı SEO için belirli bir blog içeriği oluşturmanın en yaygın yollarını düşünmenizi öneririm.

Arama Motoru / Dizin Sunumu

Web sayfalarınızı bulmak ve taramak / indekslemek için büyük arama motorları (Google'ın kendisi, Yahoo, Baidu, Bing vb.) Için zaman alacaktır. işleri hızlandırmak için proaktif hareketler yapabilirsiniz. Sadece web sitenizi büyük motorlara gönderin - ve işiniz bitti. Dizin gönderimlerinde olduğu gibi (bir çok nedenden ötürü birçok web yöneticisinin “ölü” olduğuna inanmasına rağmen), ilgili çabaların çoğu hala iyi performans gösterecektir, yani çevrimiçi kullanıcıların sayfalarınızı gösterme ihtimalinin artması söz konusu olduğunda. Google’ın organik SERP’lerinde.

İhtiyacınız olan tek şey doğru dizinleri seçmek ve sunulması için maksimum doğru ve tutarlı bir iş / topikal kategori belirlemektir. Her ne kadar hepsi size sadece aşamalı ilerlemenin yanı sıra biraz gecikmeli ölçülebilir sıralama ilerlemesini sunarken, web sayfasının gönderilmesi için harcadığınız zamanı ve çabayı harcayacağınız gibi, kesinlikle ödeme yapacağınız için niş dizinleri konusunu daha derinden incelemenizi tavsiye ederim.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - %s, Semalt.com. All rights reserved