Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Mevcut DIY stratejimi yerel sitedeki sayfa içi içerikle güçlendirmek mümkün mü?

Bu, mevcut DIY çabanızı yerel SEO optimizasyonu ile desteklemek için gerçekten öldürücü bir içerik yaratmak için kesinlikle zor ama yine de yönetilebilir bir görev olurdu. Öyleyse, bununla yüzleşelim - evet, iyi bir web sayfası ve iyi optimize edilmiş sayfa içi içerik, ne kadar iyi ve kesin olarak hedeflenmiş olursa olsun, yerel SEO'daki rahat DIY stratejinizi tamamen yenileyebilir. Asıl önemli olan, yüksek kaliteli içerik yaklaşımıyla yürütülen genel sıralama ilerlemenizin, doğal bağlantı oluşturma, müşteri yorumlarını yönetme ve organik arama trafiğini benzersiz makaleler / yayınlar ve destekleyici blog sayfalarıyla kazanma biçimiyle gerçekleştirilmesidir. Aşağıda söylenenlerin tümü, içeriğe ilişkin sıralama faktörlerinin her bir kategorisini hızlı bir şekilde yayınlayalım. Nihayet, sıralamaların yerel olarak nasıl sıralanacağını anlamanız için harika yazma ve içerik optimizasyon becerilerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Yani, bu noktaya ne yapılabileceğini görelim.

Yerel SEO'da DIY Stratejinizi Desteklemek için İçeriği Kullanma

Güçlü Yerel Odaklanma Ayarı

Sorun, sayfanıza odaklanmanızdır. Hiper yerel anahtar kelimelerin içeriği (ör. şehir / şehir adı veya işletme web sitenizi hedeflediğiniz belirli bir konum dahil), daha fazla performans ve hedefe yönelik müşteri desteğiyle size etkili bir şekilde yardımcı olabilir. Tabii ki, bu hiç bir zekice değil gibi görünebilir, ancak niş odaklı bir yerel aramada genellikle gözlenen oldukça keskin bir rekabeti başarılı bir şekilde daraltmak kolay değildir. Dolayısıyla, hedeflenen her yerel ayar için yerel bir içerik oluşturmadan önce (ve muhtemelen özel inişlerde), tekrar tekrar derinlemesine araştırma yürütmeniz gerekeceği anlamına gelir. Nihayetinde - kendi benzersiz yerel ortamınıza uyarlanmış bazı performans fikirlerini ele almak. Bu şekilde, her şeyi yerine getirmek ve görevi çok fazla zaman ya da çaba harcamadan tamamlamak için aşağıdaki önerileri ve harekete geçirici adımları dikkate alın.

Yerel İçeriğinizi Yenileyecek Akıllı İçerik Fikirleri

Sosyal

Ana hedef kitlenizi bir kez daha tanımlamak için başka bir kapsamlı sosyal analiz yapın..Bu sefer - çeşitli endüstri kategorileri ve bu gerçekten güçlü bir sosyal platformda mevcut olan diğer verilerle denemeler yapmak için Facebook’un Kitle Analizlerini kullanıyoruz. Baskınlaştırılması daha kolay olacak dar bir kitle bulmaya çalışın - doğru içerik konularını seçmek, en uygun yayınlama takvimini oluşturmak ve oralarda bulunan kanalların potansiyel olarak en iyi alanlarınız olabileceğini tam olarak anlamak için demografi ve psikodanlardan en iyi şekilde yararlanın Daha fazla içerik tanıtım ve doğru insanlar arasında dağılımı.

Kullanım Analitiği

Daha sonra, mevcut trafik verilerinizi incelemeniz ve ana performans ölçümlerinizle ölçmeniz gerekir - ya kendi elinizle derinlemesine bir web sitesi SEO denetimi yürütmek suretiyle, veya bazı profesyonel üçüncü taraf yardımlarını kullanarak (örneğin, yetenekli bir web yöneticisini işe almak veya akıllı bir dijital pazarlamacıyla desteklenmek). Bu şekilde, kendinize şu basit soruyu sorun: İnsanların web sitenize nasıl ulaştığını - doğrudan trafik, organik arama listeleri veya muhtemelen sosyal arama yoluyla mı? Böyle yaparak, kesinlikle daha hedefli ve belki de potansiyel olarak daha büyük bir potansiyel müşteri / alıcı kitlesi tarafından sindirilecek ve paylaşılan / beğenilen / yeniden yayınlanacak bir konuyla ilgili makale veya yayın yazmak için doğru yaklaşımı seçmeniz çok daha kolay olacaktır. 

Blog Mesajları & Açılış Sayfaları

Kaliteli blog gönderisini başka bir şeyden önce içeren yerel içerik pazarlamacılığını derinden ele almayı düşünün - en fazlasını yapmaya çalışın Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin (yani, müşteri yorumları, referanslar, SSS ve Soru & Cevap bölümleri) paylaşılması, işinizle birlikte sunulan her konum için özel iniş oluşturma (yani, inişlerinizi, zengin ALT metinleriyle tam olarak hedeflenmiş yerel görüntülerle en iyi duruma getirme) oluşturma ve destekleme Yerel etkinlik yazımlarıyla içerik pazarlama stratejiniz, yerel haberler ve medya öyküleri, yerel etkinliklere ev sahipliği / sponsorluk ve aynı zamanda blog yazarlığı. Bunu yaparak, NAP verilerinize zamanında bir güncelleme gönderirken tutarlı olmanızı unutmayın. Bu temel işletme bilgisini güncellemenin yanı sıra, alakalı bir başka içerik parçasını da ekleyebilirseniz - yakındaki bazı yerel simgeleri işaretlemeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca, kendi yerel hizmetinizle birlikte çalıştığınız diğer yerel işletmelerin başka bir iyi referansını da eklemekten çekinmeyiniz şirket.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - %s, Semalt.com. All rights reserved