Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

SEO ve çevrimiçi iş tanıtımı için yerel dizinlerin ana rolü nedir?

Küresel bakış açısından, SEO için işletme listelemelerinin ve yerel dizinlerin ana rolü, şirketin profesyonel saygınlığı, daha geniş bir kamu bilincinin yanı sıra, Google'ın web sitesinin arama sıralamasına ve son olarak tüm ticari projenin gelir getirici potansiyeline katkıda bulunuyor. - bir tuğla-harç girişim mi yoksa tamamen sanal bir dijital proje mi olduğu göz ardı edilir. Bunu söyledikten sonra, özellikle yerel düzeylerde SEO ve yerel işletmeler için yerel dizinleri kullanmanın doğru yolunu göstereceğim. Öyleyse hadi gidelim.

SEO için Yerel Dizinler ve Alıntılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dijital Pazarlamanın Modern Gerçekliği

Şimdi karşılayalım - şimdi yerel İşletme sahipleri, eskiden popüler olan çevrimdışı tanıtım seçeneklerinden artık bahsetmiyor. Niye ya? Basılı pazarlama (yani broşürler, kuponlar, vb.), Gerçek posta posta pazarlaması, gazete ve TV reklamcılığı, dijital pazarlamacıların aslan payından çoktan vazgeçtikleri için - çok daha yüksek reklam maliyeti ve aynı zamanda patlayan popülaritesi nedeniyle. Google'ın çevrimiçi arama ve tüm modern Web dünyası. Günümüzde insanlar bir tuğla-harç işletme konumuna veya örneğin yakındaki bir hizmet sağlayıcıya göz atarken, kullanıcıların Google’ın çevrimiçi aramasında her zaman bulunmasını beklemektedir. Ve işte tam olarak ne zaman büyük veri toplayıcılar, SEO için iş listeleri ve yerel dizinler devreye girer.

Nasıl Çalışır

Farklı NAP tabanlı verilere ait mamut miktarlarını bir araya getirme (a.k.a..İşletme adı, adresi ve telefon numarası) - bu çevrimiçi kaynaklar, verilerini yalnızca doğrudan sorgulama amacıyla ziyaret eden canlı kullanıcılar için değil, tüm temel açıklama verilerini istemek ve kategorize etmek için büyük arama motorları tarafından (Google'ın kendisi gibi) yaygın olarak kullanılırlar. Her girişim ve servis sağlayıcının kendi endeksinde. Nihayetinde - Google Haritalar'da görüntülenen eşleşen konumlarla daha doğru yerel arama sonuçları sağlamak ve kullanıcıların her bir işletme veya diğer herhangi bir ticari proje için aradıkları güven ve popülerliği ölçmek. Bu nedenle, işletme listeleri ve yerel dizinler yalnızca SEO'nun kendisi için değil, belirli bir şehir / kasaba veya belirli bir yerel bölgeyi hedefleyen tüm çevrimiçi pazarlamacılar ve çevrimiçi girişimciler için de önemlidir. Bu kadar.

SEO için Yerel Dizinleri Kullanma

Tek bir işletme girişinde veya ilgili çevrimiçi dizinde bile küçük işletmelerini hak iddia etmeksizin hala bu adamlar elde ederler. Çevrimiçi aramaya daha güçlü maruz kalma. Tuğla-harç şirketiniz online olarak bulunamazsa, yerel mağazanızın ya da yasal bir kurumun fiziksel varlığı gerçekten şüpheli hale gelir ve bunun ticari itibarı en azından şüphelidir.

Bu tür talihsiz bir “gelişme” sürecinden kaçınmak için aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

  • NAP verilerinizi her zaman tutarlı tutar, temelde potansiyel tutarsızlıklar nedeniyle. İşletmenizin yüzlerce farklı giriş ve veri toplayıcısı boyunca gönderildiği zaman ortaya çıkıyor.
  • Citysearch, Yelp, Merchant Circle vb. Gibi en iyi çevrimiçi dizinlerde listelenmeyi düşünün. Böylece, yeni fırsatları keşfetmeye ve yeni ve saygın bir ücretsiz yerel reklam kaynağına göz atmaya devam edin.
  • Infogroup, Localeze, Factual, Acxiom, vb. Gibi dünyanın önde gelen veri toplayıcıları üzerinde listelemenizi talep edin. İşletme bilgilerinizi her zaman doğru tutmayı unutmayın. Aksi takdirde, yanlış yazım hatası veya rakamsız sayılar gibi hatalar Google, yalnızca kusursuz bir şekilde doğru arama sonuçlarını göstermeye çalışırken, ilgili SERP'leri size göstermemeyi tercih etmesine neden olabilir.
View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - %s, Semalt.com. All rights reserved