Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Ne yüksek getiri sağlayacak web sitesi SEO hizmetleri nelerdir?

İş pazarlamacılığında yer alanlar, web sitesi SEO hizmetlerine yatırım yapmayı düşünün. Birçok farklı pazarlama kategorisinde, optimizasyon hizmetleri, SEO dünyasındaki değişiklikler, algoritma güncellemeleri ve dijital pazarda her gün görünen diğer yeniliklerin olduğu gibi, yeni işletmeler hayal kırıklığına uğrayabilir ve bilgi ile aşırı yüklenebilir. Bir uygulama gösterileri olduğu gibi, araçlara ve trendlere ayak uydurmanın yapılması daha kolay söylüyor.

Bu yazıda, uzmanların 2018 yılında etkili web sitesi SEO hizmetleri olmayı düşündükleri hakkında konuşmak istiyorum.

Şüphesiz size kar getirecek Trendy web sitesi SEO hizmetleri

Web sitesi mobil yanıt verme, iyi web sitesi yapısı ve hızlı yükleme süresi

Google sürekli sıralama sisteminin iyileştirilmesi için çalışıyor. Kısa bir süre önce Google, sıralama hızını sıralama algoritmasına dahil etti. Bu, kullanıcıların arama deneyimini iyileştirmek için yapıldı. Hepimiz ortalama İnternet kullanıcıları, gerekli sayfa yüklenene kadar beklemek için can sıkıcı bir şey olduğunu biliriz. Kullanıcılar, yavaş yükleyen web siteleriyle hiçbir ilgisi yoktur. Yükleme süresi 50 saniyeye yaklaşsa bile beklemekten acizler. Bunun yerine kullanıcıların arama sonuçlarına dönerek niş rakiplerinizden biriyle işbirliği yapacakları. Bu durumdan kaçınmak için, sitenizin hız iyileştirmesinde çalışmanız gerekir. Sitenizin mevcut yükleme süresini kontrol etmek için Google Hız Testi'ni kullanabilirsiniz. Ücretsizdir ve en iyi sonucu verir. Sitenizin yükleme süresi idealden (30 saniye veya daha az) uzaksa, öncelikle site yapınızı ve tasarımınızı basitleştirmeniz, tüm ağır veya gereksiz unsurları ortadan kaldırmanız gerekir. Başka bir sorun, içerik yönetimi sisteminizin ve sunucunuzun kalitesinde olabilir. Sitenizi araştırın ve sitenizin yükleme süresini yavaşlatabilecek olası nedenleri araştırın. Potansiyel müşterilerinizi bir teknik konularda bir geliştirici veya kalifiye bir pazarlama ekibi tarafından ele alınabilecek şekilde kaybetmeyin.

Mobil kullanım hakkında, 2014'ten beri masaüstünde hakim durumdaydı. Sonraki yıllardaki mobil aramaların sayısı masaüstü aramalarının sayısını aştı. Yalnızca mobil sürümleri olan bu web kaynağı, Google SERP'de yüksek sıralarda olabilir. Bu nedenle, sitenizi tüm mobil cihazlara uyarlamanız büyük önem taşıyor. Bunu yaparak iş gücünüzü artıracak ve daha fazla müşteri çekeceksiniz. Ayrıca, mobil cihazlar için optimize edilmiş web kaynaklarını mobil cihazlara uygun bir etiketle ödüllendirerek mobil ziyaretçilerin bir arama sonucunu tıklama şansını artıracaktır. Mobil cihaz dostulığını kontrol etmek için ücretsiz Google mobil cihazlara uygun testi uygulayabilirsiniz.

Video üretimi, iş mesajınızı yakalamak için ihtiyacınız olan şeydir

Markanızın web üzerinde daha popüler hale gelmesi için fırsatlar arıyorsanız, video İhtiyacınız olan şey üretimdir. Video, kullanıcıların çevrimiçi harcadığı o kadar çok zaman tüketmeye devam ediyor. Sektördeki rakamlara göre, küresel video trafiği tüm tüketici İnternet trafiğinin% 78'inden fazlasını oluşturuyor. Günümüzde, İnternet kullanıcılarının neredeyse yarısı aynı bilgiyi okumak yerine bir video izlemeyi tercih ediyor. Müşterilerinize veya web sitenizin ziyaretçilerine belirli bir mesaj vermek istiyorsanız, bunu video üzerinde yakalamanız gerekir. Dahası, grubunuzu YouTube'da ve diğer popüler sosyal ağlarda tanıtabilirsiniz. Kaliteli videolar, şirket hakkında özel bilgi sağlayan kullanıcılara değer katar.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport