Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt, bir Web sayfasından Linkleri Ayıklamak için 8 Etkileşimli Araç öneriyor

Web sitesinden sürekli güncelleştirilen verileri almak istiyor musunuz? Bir web sayfasından URL'leri ayıklamaya mı çalışıyorsunuz? Web sayfalarından bağlantıları ayıklamak en zor görevlerden biridir. Tüm bağlantıları manuel olarak kopyalamak ve kazıymak zorunda kalacaksınız. Oldukça yorucu ve sinir bozucu ve çoğumuz elle bağlantıları çıkarmak için zamanımız yok.

Burada, bir web sayfasındaki URL'leri kolayca ayıklamaya yardımcı olan araçların bir listesini paylaştık.

1. IWebTool Link Extractor

İnternetten bilgi silmenizi sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. IWebTool Link Extractor saatte sadece beş istek ve bir freeware sağlar. Bu aracı kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Sorunsuz çalışıyor ve size doğru ve özgün sonuçlar sunuyor. Ne yazık ki, bu aracı kullanarak verileri dinamik sitelerden sıyrılmak için kullanamazsınız.

2. Link Çıkarıcı

Bir web sayfasından URL'leri ayıklamak için en kullanışlı ve güçlü araçlardan biridir. Link Extractor ile veriyi CSV ve JSON dosyalarına aktarabilir ve zaman ve enerjinizden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, URL'leri tablo şeklinde görüntüler ve gereksinimlerinize göre çeşitli bağlantıları ekleyebilir veya hariç tutabilirsiniz.

3. FireLink Raporu

Bir Firefox eklentisi, farklı web sitelerinden ve bloglardan bağlantıları çıkarmak için kullanılabilir. FireLink Raporu, sayfadaki tüm bağlantıları içeren bir rapor oluşturur ve dahili ve harici URL'leri ayıklamak için kullanılabilir. Programcılar, kodlayıcılar, web yöneticileri ve geliştiriciler için nispeten yeni ama harika bir uygulamadır.

4. SEM Link Extractor

SEM, inanılmaz ve kapsamlı bir bağlantı çıkarıcıdır. Bu Firefox eklentisi herhangi bir bilgisayara veya mobil cihaza kolayca yüklenebilir. Etkinleştirildikten sonra, bir web sitesinden istediğiniz kadar çok bağlantıyı istediğiniz gibi sıyırmak için SEM Link Extractor'ı kullanabilirsiniz.

5. SEOquake Link Extractor

Bu araç, zengin bağlantılar gösterir ve doğru sonuçlar sağlar. Ayrıca, haber web sitelerinden (CNN ve BBC gibi), seyahat portallarından (Trivago ve TripAdvisor gibi) ve e-ticaret sitelerinden (Alibaba, Amazon ve eBay gibi) veri sıyırmak için SEOquake Link Extractor'ı kullanabilirsiniz.

6. OutWit Hub Link Çıkarıcı

OutWit Hub'ın tanıtıma ihtiyacı yok; internetteki en iyi ve en güçlü veri kazıma araçlarından biridir. Kaliteden ödün vermeksizin bir web sayfasından URL'leri ayıklamak istiyorsanız, OutWit Hub Link Extractor sizin için doğru seçenektir. Çeşitli gelişmiş özelliklere sahiptir ve çok çeşitli şekillerde yapılandırılabilir. Bu aracı kullanarak hem dahili hem harici bağlantıları ayıklayabilirsiniz. OutWit Hub Link Extractor ayrıca çeşitli filtreleme seçenekleri sunar.

7. PowerShell

PowerShell'in en son sürümü (PowerShell 3) bir web sitesinden URL'leri ayıklamak için kullanılabilir. En iyi kullanıcı dostu arayüzü ve makine öğrenme teknolojisi ile bilinir. PowerShell 3 ile, verileri PDF dosyalarından ve HTML belgelerinden de kazıyabilirsiniz.

8. Octoparse

Octoparse kodlamadan web verilerini sıyırmaya yardımcı olan bulut tabanlı web tarayıcısıdır. Bir web sayfasından farklı bağlantıları ayıklamak için bu aracı da kullanabilirsiniz. Octoparse, tıkladığınız anda bağlantıları doğru bir şekilde bulmak için gelişmiş bir makine öğrenme algoritması uygular.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport