Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Chrome'da Bir Site Nasıl İndirilir?

Google Chrome şimdi bir siteyi çevrimdışı tarama için indirmenize izin veriyor ve iyi bir nedenle veya başka bir nedenle WiFi'lerinden uzaktaki kişiler için haberler. Kaliteden ödün vermeksizin kısmen veya tüm web sitelerini, videoları, ses dosyalarını ve görüntüleri kolayca indirebilmek için çok sayıda uygulama ve Chrome uzantısı arasından seçim yapabilirsiniz.

 1. SaveFrom.net: 

SaveFrom.net, Chrome'da bir siteyi indirmek için en iyi uygulamalardan biridir. Bu hizmetle, herhangi bir videoyu, metin dosyasını veya görüntüyü yalnızca birkaç tıklama ile sabit sürücüye indirebilirsiniz. SaveFrom.net, otomatik düğmeye sahiptir, böylece işlem daha kolay ve basit hale gelir. İçeriği Twitter'dan ve Facebook'dan da indirebilir veya medya dosyalarını indirebilir ve bunları MP4, MP3, 3GP WEBM ve FLV'ye dönüştürebilirsiniz. Program iki şekilde çalışır: bir web uygulaması (Windows ile uyumludur) ve bir üçüncü taraf uzantısı aracılığıyla.

 2. PDF olarak kaydet: 

PDF olarak kaydet, bir siteyi Chrome'da indirmenize izin verir ve birden çok görevi gerçekleştirmek için interaktif bir HTML-PDF web servisi kullanır . Bu uzantı, gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir ve ücretli bir hesap için de kayıt olabilirsiniz. Kullanılabilecek seçenekler sayfa yönlendirme, parola koruması, sayfa boyutu, kenar boşlukları ve başlangıç görünümüdür. Tüm bu seçenekler, çalışmalarınızı bir ölçüde kolaylaştırabilir.

3. MediaSave - Bedava müzik indirin:

MediaSave ile YouTube, DailyMotion ve benzerlerini hedefleyebilirsiniz. siteler ve rahatlıkla Chrome'da içerik indirme Bu uygulama şarkı, podcast, sesli kitap, film ve benzeri çok sayıda müzik dosyasını indirmenize izin verir.MP4, MP3, VND, WEBM, Wav. Bu uzantıyı yüklemek için Lisans sözleşmesini kabul etmeniz gerekir.

 4. vGet Uzantısı: 

Web içeriğini akışla indirmek veya indirmek istiyorsanız, vGet Uzantısı'nı seçebilirsiniz, bir siteyi indirip bir DLNA özellikli TV ile paylaşmanızı sağlar Geliştiriciler, bu uzantının web içeriğini hızlı bir hızda yüklemek için tasarlandığını iddia eder, böylece dinamik web belgelerini indirmek için kullanabilirsiniz kolaylıkla.

 5. Web Kazıyıcı: 

Bir siteyi anında Chrome'da indirmenize izin veren en iyi Google Chrome uzantıları arasındadır. ikincisi Web Kazıyıcı, site haritaları oluşturabilir ve kaliteden ödün vermeden veri / bilgi çıkartabilir. Genellikle farklı web sayfalarında gezinir ve gereksinimlerinize göre tüm veya kısmi web belgelerini indirir. Tüm işletim sistemleriyle uyumludur ve Chrome Web Mağazası'nda anında indirilebilir.

 6. SayfaArşiv: 

Bir siteyi Chrome'da indirmek ister misiniz? PageArchiver, hem basit hem de dinamik siteleri hedeflemenize ve bunları tamamen veya kısmen indirmenizi sağlar. Verileri HTML veya CSV dosyalarına aktarabilir veya çevrimdışı tarama için sabit sürücüye kaydedebilirsiniz. Ayrıca doğru web içeriğini seçmek için farklı web sayfalarını, URL'leri, etiketleri, başlıkları ve ürün açıklamalarını filtreleyebilirsiniz. Ayrıca arşivleri klavye anahtarı ile (Ctrl-S olarak) yer imi kaydedebilir ve kaydedebilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport