Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Bir Web Sayfası Görüntü Downloader Kullanarak Web Sayfalarından Resimleri Ayıklamak İçin

 İçerik kazıyıcılar, web yöneticilerinin web sayfalarındaki görüntüleri sıyırmalarına ve alınan verileri Kullanılabilir biçimler. Yüzlerce dönen vekil kullanarak dinamik web sitelerine gizlice erişebilir ve web sitesi sahipleri tarafından engellenmeden araştırma yapabilirsiniz.

Web sitesi görüntüsü indirici

Web sitesi görüntüsü indiricisi, sosyal medya sitelerinden çok fazla resim çıkarmak için mükemmel bir çözümdür. Bu görüntü kazıyıcı ile, bir sonraki web kazıma görevlerinizi zamanlayabilir ve yazılımın geri kalanını sizin için yapmasına izin verebilirsiniz. Bir siteden resim çıkarmaya başlamadan önce etik ve teknik hususları hesaba katmalısınız. Neyse ki, web sitesi görüntüsü indiricisi, IP adresinizi engellenmesini sağlayan entegrasyon özelliklerini içermektedir.

Sosyal medya platformlarından resim çıkarmak için görüntü kazıyıcı kullanarak

Image scrapers, Pinterest, Instagram ve Google Images gibi sosyal medya sitelerindeki fotoğrafları ve resimleri yakalamanızı sağlar.Online web sitesi görüntüsü indiricisiyle herhangi bir teknik sorun yaşamadan resim ve fotoğrafları kolayca indirebilirsiniz.

Web kazıma tekniği, AJAX ve statik web sitelerini kullanarak oluşturulan sitelerden hem metin hem de görüntüleri ayıklamanıza izin verir. Hızlı bir şekilde resimleri yakalayabilir Birden fazla tekli ve birden fazla kaynağın bir araya getirilmesi Resim süpürücüleri, blogcuların, içerik pazarlamacılarının ve web yöneticilerinin resimleri en uygun formatlarda indirmesini sağlar.

Ücretsiz bir resim indirici ile hızlıca aşağıdaki görevleri yapabilirsiniz:

  • Hedeflenen web sayfalarındaki URL'leri yakalayın;
  • Tek bir URL'den 20 resme kaydedin;
  • Benzersiz bir IP adresi kullanarak web sitelerinden resimleri ayıklayın.

Bu resim kazıyıcı, hem ücretsiz hem de premium sürümler sunar Son kullanıcılara. Ücretli kullanıcılarla birlikte, ücretsiz sürümü kullanırken erişilemeyen, önceden paketlenmiş özelliklere ve diğer işlevlere erişebilirsiniz. Örneğin, aynı anda web sitelerinden toplu görüntüler çıkartabilirsiniz. 

Prim hesabı aşağıdaki özelliklerden oluşur:

  • Ücretsiz sürüme oranla% 50 daha hızlı mükemmel hız;
  • Tek bir URL kullanarak çekilecek toplam fotoğraf ve resim sayısına ilişkin hiçbir kısıtlama getirilmemiştir;
  • Bir defada 10 URL'ye kadar fotoğraf tutun;
  • IP adresine ve günlük olarak uygulanacak seans sayısına sınırlamalar getirilmemiştir;
  • Kazınmış resimleri orijinal adlarla kaydedin ve web kazıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir ZIP arşivi oluşturun.

Günümüzde, sizin adınıza web sayfalarından toplu görüntü almak için bir web kazıyıcılardan oluşan bir ordu kiralamak zorunda değilsiniz. Çevrimiçi web sitesi görüntüsü indiricisi, web sayfalarından toplu görüntüler çıkarmak ve verileri veritabanında veya CouchDB'de dışa aktarmak için tasarlanmış bir resim kazıyıcıdır.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport