Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

SEO uzman servislerini düşük maliyetli otomatik optimizasyon seçeneklerinden nasıl ayırt edebilirsiniz?

Satışlar için web trafiğine güvenen tüm işletmeler, arama motoru optimizasyonunu düzgün bir şekilde yönetmek zorundalar. Web sitenizi iyi sıralanacak en iyi seçenek bir SEO ajansı veya danışman kiralamaktır.

Şirketinizin web sitesi harika görünebilir, ancak sürekli olarak ürünlerinize veya hizmetlerinize yeni yol açmazsa, yanlış bir şey yaparsınız. Kullanıcı dostu olması ve arama sonuçları sayfasında görünmezlik sorunları olabilir. Bu faktörler işinizin başarısını olumsuz etkiliyor ve sizi iflas etmenize neden olabilir.

Durumu iyileştirmek için bir arama motoru optimizasyonu uzmanı kiralamanız gerekir, ister bir çalışanın, bir bireysel danışmanın, isterse bir firma olsun. Deneyimli bir SEO ekibi sofistike bir web sitesi analizi ile optimizasyon işlemine başlayacaktır; işletme hedeflerinizi, şartlarınızı ve gereksinimlerinizi anlamak; hedef kitlenizi ve nişinizi öğrenme ve arama motoru sıralamalarını ve sayfa görüntülemelerini iyileştirmek için stratejileri belirleme.

Bununla birlikte, optimizasyon hizmetleri pazarının aşırı yüklenmesi gerekiyor ve uygun bir varyant bulmak her zaman kolay değildir. Şüphesiz, gerçek olamayacak kadar iyi teklifler ve inanılmaz güvencelerle karışabilirsiniz. Doğru bir seçim yapmak için bir optimizasyon ajansı seçerken ne arayacağınızı bilmelisiniz. Bu makalede, SEO uzmanlık hizmetlerini düşük maliyetli otomatik optimizasyon seçeneklerinden nasıl ayırt edeceğiniz konusunda size açıklama yapacağım.

Bir optimizasyon ajansını işe almanın takip edilmesi için ipuçları

  • SEO deneyimi yılları

Önemseneceğiniz ilk şey, şirketin tecrübesidir. Bir gece boyunca bir optimizasyon şirketi kurabilir, ancak bu onların yaptıklarını bildiği anlamına gelmez. Ne yazık ki, dijital pazar, paranızı pompalamak için tek bir amaçla oluşturulmuş düşük kaliteli kısa vadeli işletmeler tarafından boğulmuş durumda. Zaman ve para kayıplarını önlemek için vaka incelemeleri ve müşterinin geri bildirimi gibi deneyimlerinin kanıtı hakkında onlardan sormanız gerekir.

Deneyimli SEO uzmanları, hangi tekniklerin ve yaklaşımların çalıştığını ve uygulanması için hiçbir mantıklı olmadığını mükemmel bir şekilde biliyorlar. Dahası, tüm endüstri yeniliklerini bilir ve sitenizi onlara uyarlayabilirler. Deneyimli danışmanlar, herhangi bir web sitesine bakabilir ve daha fazla arama motoru trafiğini kazanmak için yapılması gerekenleri tam olarak bilirken, SEO'da yeni olan birinin yalnızca sınırlı bir etkiye sahip olacağı tüm projelere aynı yaklaşımda bulunmasına izin verir.

  • Farklı optimizasyon seviyelerinin anlaşılması

Optimizasyon süreci üç temel seviyeyi içerir:

1. Teknik

Teknik optimizasyon, web sitesi yapısı ve HTML kodu ile ilgili. Teknik optimizasyon, arama motorlarının sitenizi ayrıştırmasını ve içeriğinizi dizine eklemesini kolaylaştırır.

2. Sayfada

Tüm SEO şirketleri tarafından sağlanan optimizasyonun en tipik türüdür. Bu süreç, anahtar kelime araştırma ve optimizasyonu, HTML etiketleri optimizasyonu, web sitesi iç bağlantı geliştirme, içerik hazırlama vb. 

3. Off-sayfa
Sayfa dışı optimizasyon, Google'ın arama sonuçları sayfasında sitenizi daha üst sıralara yerleştirmesini sağlamanıza ihtiyaç duymaktadır. Sayfalarınıza daha fazla hedefli trafik çeken, web üzerinde işletme yetkinizi yükseltmeye yardımcı olur. Sayfa dışı optimizasyon, bağlantı kurma, sosyal medya pazarlaması, blog yayınlama ve PPC reklamcılık gibi hizmetleri içerir.

Bu hizmetlerin tümünü size sağlayabilecek şirketi aramalısınız. Aksi takdirde, gerekli bazı optimizasyon tekniklerini dışa aktarmak için daha fazla bütçeniz olmalıdır. Aradığınız bir SEO şirketi başarı maksimize etmek için üç açıdan optimizasyon stratejisine yaklaşacaktır. SEO hizmeti sağlayıcıları, arama motorlarının sahip olabileceği tüm teknik sınırlamaları ve sorunları anlamalıdır. Bütün optimizasyon stratejilerini mümkün olan tüm sorunları en aza indirgemek için uygulayabilmeleri gerekir.

  • Web sitesi portföyü

Güvenilir bir optimizasyon şirketi, SEO başarısının kanıtlanmış bir geçmişe sahip olmalıdır. Optimizasyon servislerini ve bunların uygulama sürecini tanımlamak kolaydır. Her optimizasyon şirketi hizmetlerini aşırı övebilir ancak yalnızca en iyi şirket mutlu müşterilere sahiptir. Bu web sitesi portföyü ne SEO uzmanlık hizmetleri aramak için dikkat etmeniz gereken şeydir.

  • Pazarlamaya meraklı

Çoğu uzman, SEO hakkında geleneksel pazarlamanın bir parçası olarak konuşur. Optimizasyon kampanyanız, şirketinizin sunduğu şeyleri arayan bir arama motorunun diğer ucundaki kişilere hitap edecek şekilde yapılmalıdır.

  • Çok yönlü SEO danışmanları

SEO uzmanları yalnızca İngilizce'de yoğunlaştırılmamalıdır. Çok yönlü olmalı ve tüm pazarlamayı derin bir seviyede anlamalılar. Kazanan bir optimizasyon kampanyası oluşturmak için, insan ırkının psikolojisinde ve pazarlama yaptığı kültürün spesiyalinde profesyonel olmaları gerekir. Arama motoru optimizasyonu pazarlama uygulamalarından koparsa, nihai olarak yardım ettiklerinden daha fazla zarar verebilecek kısa vadeli kararlar alabiliriz.

  • Genel resmin iyi bir şekilde anlaşılması

Optimizasyon ajansınız web sitenizin sıralamasını yükseltmek yerine genel işletme başarınızdan daha fazla endişe duymalıdır. Onların sitenize gelen ziyaretçileri ödeme yapan müşteriler haline getirme çabalarını yoğunlaştırmaları gerekir. TOP Google rütbesi bir optimizasyon amacı değildir.

  • Şirketinizin kültürüne uyma becerisi

Profesyonel SEO uzmanları, pazarlamacılar, satışlar, reklam metin yazarları ve teknik uzmanlar gibi şirketinizin farklı bölümleriyle işbirliği yapma olanağına sahip olmalıdır. SEO'nun ekibin üyeleriyle iyi çalışması, ekip çalışmasının beklenen bir sonucu getirebilmesi açısından önemlidir.

  • Mükemmel iletişim becerileri

 Mükemmel iletişim becerileri SEO uzmanları için gereklidir. Web sitenizin neden herkes tarafından anlaşılır bir şekilde değiştirilmesi gerektiğini iletişim kurabilmeleri gerekir. Bütün SEO süreci, iletişim ve karşılıklı yardım üzerine kuruludur. Dolayısıyla, neden herkesin anlayabileceği terimlerle özel bir değişikliğin yapılması gerektiğini iletişim kurmaları gerekir.

  • Icra tutkusu

Gerçek optimizasyon uzmanları şeyleri verimli bir şekilde almak ister. Bir projeyi başarılı bir şekilde nasıl yapabileceğinize ve para için değil, bir deneyim için nasıl çalışacağınıza bakın. Zorlukları ve barikatları birlikte kullanmak için fırsat buluyorlar.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport