Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

En ucuz SEO hizmetlerinin olası avantajları nelerdir?

Sınırlı bir bütçeyle verilen iş genellikle en ucuz arama SEO hizmetlerini arar. Makul bir fiyat için iyi bir optimizasyon ajansı bulmak mümkün olduğunu biliyorlar. Tabii ki, zor ama yine de mümkün. Ucuz bir SEO'nun en ucuzu olmadığını anlamalısınız. Bir takım profesyonel istihdam ederseniz, büyük olasılıkla ayda 700 dolardan fazla mal olacak. Tek bir SEO danışmanıyla işbirliği yaptığınızda bu oran daha düşük olabilir. Ancak, bu durumda, yine de bazı pazarlama özelliklerini dış kaynak kullanmanız gerekecek.

En düşük fiyatı temel alan bir SEO seçtiğinizde bir süre sonra Google cezalarına çarptırılabileceğini sizi uyarması gerekiyor. Standart optimizasyon hizmetleri ortalama aylık fiyat 700 $ ile 3000 $ arasında değişir Örneğin, bazı uygun SEO şirket 500 $ için aynı şeyi yapmak için hazır tuhaf görünecektir. Bu fiyat bir saatlik faize daha yakın ve şirketin SEO harcamalarını tamamen karşılayamıyor. Bu yüzden bu kadar düşük bir oran sizin için bir uyarı işareti olmalı.

Peki, önce işi yapabilen ve ancak fiyat faktörünün devreye girdiği bir SEO seçmeniz gerekir. Bize, işinizi tanıtmak için en ucuz SEO hizmetlerini seçmek için dikkate almanız gereken bazı faktörleri tartışalım.

Uygun SEO hizmetleri seçme konusunda kanıtlanmış ipuçları

Her şeyden önce, bir SEO şirketinin veya danışmanın Google'da yer alıp almayacağını kontrol etmeniz gerekir. "SEO plus city" veya "SEO plus your state" gibi sorguları arayabilirsiniz. Ticari kriterlerinizi en iyi karşılayan şirketlerin listesini yapmanız gerekir. Uygun fiyatlı optimizasyon servislerini arıyorsanız, ikinci ve üçüncü arama sonucu sayfalarını kontrol etmek mantıklı olur. Ayrıca, yazar profillerini diğer tanınmış endüstri web kaynaklarına da bakabilirsiniz.

Araştırmanızın ikinci aşamasında, web sitelerinde SEO hakkında ne yazdıklarını kontrol etmeniz gerekiyor. Şirketin blogunda yer alan içerik uzmanların bilgilerini yansıtır ve sektördeki yeterliliklerini gösterir.

Projelerde nasıl çalıştıklarını ve hedeflerinizi karşılayıp karşılamayacaklarını anlamak için şirket portföyünü kontrol edin. Şirket size örnek olaylar gösteremezse, deneyim eksikliği gösterebilecek kötü bir işarettir. Üstelik, arama motorunun yönergelerini takip edip etmediklerini kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, er ya da geç web siteniz bir cezaya çarpabilir.

Mavi veya soğuk aramalardan e-posta gönderen şirketlerle işbirliği yapmayın. Büyük olasılıkla bu tür şirketler müşterilerinin eksikliği ve onları çekmek için bazı hileli teknikler kullanıyorlar.

Sizi en yüksek sıralamayı garanti eden veya TOP Google konumunu belirli bir sorguya göre koruyan şirketlerden kaçının. SEO dünya istikrarsız ve sıralama düşüş riski çok yüksek olduğu için kimse size bu tür garantiler verebilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport