Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Çevrimiçi mağazam için bir SEO optimizer nasıl elde edilir?

Eğer bir e-ticaret web sitesi işletiyorsanız, muhtemelen iyi bir ana sayfanın çevrimiçi iş başarısının önemli bir parçası olduğunu bilirsiniz. Ana sayfanız işinizin bir kartviziti gibi hizmet verir ve kullanıcıları daha fazla kalite bilgisi için arama sonucundan çekebilir veya arama sonuçlarına dönmelerini sağlayabilir. Bu nedenle ana sayfanız hem kullanıcı dostu hem de arama motoruna uygun olmalıdır. Kalite odaklı bir ana sayfa aşağıdaki soruları yanıtlamalıdır:

  • Markanız nedir?
  • Ne satıyorsunuz?
  • Bir kullanıcı ürün veya hizmetlerinizden nasıl yararlanabilir?
  • Ürünlerinizi mümkün olan en az sayıda tıklamayla sipariş etmek için ne yapmalıyım?

seo optimizer online

Her şey potansiyel müşterileriniz için net olmalıdır. Aksi takdirde, sitenizin hemen çıkma oranını artırabilir ve web sitenizin ziyaretçilerinin sitenizle olan deneyimini kötüleştireceksiniz.

Dahası, arama motorları, ana sayfanızı kolayca tarayıp firmanızın fiziksel adresi, iletişim bilgileri ve ürün açıklamaları gibi tüm değerli bilgileri çıkarmalıdır.

Ana sayfanıza bakma nedenleri SEO dostu

Şüphesiz, bir ana sayfa, ücretli kullanıcı başına açılış sayfası olarak ayarlanmamış olsalar bile sitenizin en çok ziyaret edilen sayfadır. reklam kampanyalarını tıklayın. Bu sayfa, kullanıcıların makalelerine bağlayabileceği sayfadır. Kullanıcıların sizinle işbirliği yapmaları gerekip gerekmediğini yargılamasına yardımcı olan sayfa. Dahası, bir ana sayfa SERP'deki alan adınızı temsil eder ve en iyi duruma getirilmemiş veya kötü tasarlanmış değilse TOP'a ulaşamazsınız.

Hangi SEO optimizer sitenize çevrimiçi varlığını artırabilir?

Ana sayfa optimizasyon kampanyası iki aşamaya bölünmelidir. Birinci aşamada bir sayfa optimizasyonu, ikinci bölüm kullanıcı optimizasyonu işlemidir. Düzgün bir şekilde optimize edilmiş bir ana sayfanın her ikisi de bu tür optimizasyon içermelidir.

Sitenizle olumlu kullanıcı deneyimi önemli bir sıralama faktörü olduğundan, potansiyel müşterilerimiz için anasayfa optimizasyonuyla başlayalım. Önceki paragrafta belirttiğim gibi ana sayfanız, web sitesi ziyaretçilerine işletmenizle ilgili gereken tüm bilgileri sağlamalıdır. Bu amaca ulaşmak için, ana sayfa tasarımınıza ve yapınıza özel dikkat göstermeniz gerekir.

seo optimizers

Düşünmeniz gereken ilk şey katlama içeriğinin üstündedir. Bu içerik potansiyel müşterileriniz için, sitenizi altına kaydırmadan açtığında görülebilir. Bu içerik, genel olarak siteniz ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi verir. Bu nedenle, kullanıcıları sitenizin yardımıyla daha ayrıntılı incelemeye teşvik etmeniz gerekiyor. Çerçevenin üst kısmında içerik, web sitesi logosu, iletişim bilgileri, iyi yapılandırılmış menü, eylem çağrıları, promosyonlar, bir alışveriş sepetine bağlantı içermelidir.

Bu özelliklerin pratikte nasıl uygulandığını, rekabetçi bir analiz yürüttüğünü kontrol edebilirsiniz. Rakibinizin web sitelerini inceleyerek, bu ilkelerin nasıl çalıştığını anlayacaksınız ve daha sonra uygulamada kullanabileceğiniz bazı yararlı teknikler çizebilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport