Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Web sitesi Extractor - Bu Aracı Faydaları


Website Extractor en iyi ve en güvenilir veri çıkarma araçlarından biridir. Sitenizi kısmen veya tamamen indirmenizi ve kullanışlı bilgileri anında sıyırmanızı sağlar. Farklı web sitelerinde gezinebilir ve görevlerinizi gerçekleştirmek için bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Website Extractor'ın en şaşırtıcı faydaları aşağıda açıklanmıştır.

Kimono Labs ve ParseHub'a iyi bir alternatif:

ParseHub ve Kimono Labs iki kapsamlı web kazıma aleti. Bu hizmetlerden faydalanabilmek için temel programlama veya kodlama becerilerine sahip olmanız gerekir. Kimono Labs ve ParseHub'ın aksine, Website Extractor, verileri karmaşık web sayfalarından sıyırabilir ve Python, PHP, Ruby ve C ++ gibi dil öğrenmenizi gerektirmez. Bu nedenle, bu araç hem programcılar hem de programcı olmayan kişiler için mükemmeldir. Website Extractor ile, web sitesinin tamamını kazıp belirli içeriği (flash animasyon SWF, JPG ve PNG resimleri) anında sabit diskinize indirebilirsiniz. Veriler indirildikten sonra, hemen çevrimdışı görüntüleyebilir veya kendi web sitenize yayınlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz:Website Extractor en iyi kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir ve indirilen dokümanları kolayca seçmenize izin verir. Ücretsiz sürümü, 30 günlük deneme sürümüyle birlikte gelir ve 10.000 dosyaya kadar indirmenizi sağlar. Bu yazılımın ücretli versiyonu, orta ve büyük ölçekli şirketler için uygundur. Ücretli sürümüne erişmek için çok fazla para ödemeniz gerekmez.

E-posta adreslerini ayıklayın:

E-posta adreslerini çok sayıda siteden ayıklamak istiyorsanız, Website Extractor'ı seçmelisiniz. Bu araçla, yararlı bilgiler kolayca çıkarılabilir ve kaliteden ödün vermek zorunda kalmazsınız. En güvenilir ve orijinal araçlardan biridir. Yazılım, okunabilir ve ölçeklendirilebilir verilerin sağlanmasını sağlar. Farklı web belgelerini kazıyıp birkaç dakika içinde e-posta adresleri edinebilirsiniz.

Verileri uygun bir biçimde saklayın:

Ayıklanan verileri CSV, TXT veya JSON biçiminde kaydedebilir veya çevrimdışı kullanımlar için doğrudan sabit diskinize indirebilirsiniz. Alternatif olarak, Website Extractor, kazınmış verilerinizi kendi veritabanında saklar ve zaman ve enerjiden tasarruf sağlar. Bu hizmet okunabilir bilgilerin sağlanmasını sağlar ve web içeriğinizdeki tüm küçük hataları düzeltir. Ücretli sürümü ile mümkün olduğunca çok sayıda web sayfasını sıyırabilirsin.

Verilerinizi arkadaşlarınızla paylaşın:

Web Sitesi Çıkarıcı ile, e-postalarınızı veya sosyal medyalarınızı kullanarak verilerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu programın eşsiz özelliklerinden biridir. Website Extractor, içe / dışa aktarma seçeneği sunar ve kazınmış dosyalarınızı arkadaşlarınıza doğrudan gönderebilirsiniz. Verileri ihtiyaçlarınıza göre kopyalayabilir, yapıştırabilir veya düzenleyebilirsiniz. Website Extractor, verilerinizi Box.net, Google Drive'a ve Excel tablolarına kaydeder.

Bu araç inanılmaz bir hızla çalışır ve sizin için yararlı bilgiler toplar. Diğer veri çıkarıcıların aksine, Website Extractor, dinamik içeriği kazıma amaçlıdır ve aynı anda çeşitli görevler icra eder. Hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kişiler için uygundur.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport