Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Uzun kuyruklu Amazon anahtar kelimeleri Amazon SEO çabalarınıza nasıl katkıda bulunur?

Listeleme optimizasyonu için uzun kuyruklu arama terimlerinin rolü ve binlerce tüccarın onları neden bulmaya çalıştıklarını merak ettiniz mi? Uzun kuyruklu deyimlerin önemi, belli bir nişte yüksek sıralamaya fırsat tanıyan düşük rekabet koşulları olduğu için göz ardı edilemez. İnsanlar tarafından Amazon üzerinde kesin bir ürün bulmak için kullanıldığı için bu kelimeler her zaman iyi dönüştürülmüştür. Başka bir deyişle, hassas soruları Amazon kutusuna ekleyen kullanıcılar onlara doğru cevapları alıyor.

Bununla birlikte, bir sürü Amazon perakendecileri, hiç kimsenin aradığı arama terimleri hakkında kuşkuludur. Dahası, kısa ve yüksek hacimli ifadelerden daha sözcük bulmak daha karmaşıktır. Hedef kitlenizin ürünlerinizi bulmak için kullandığı tam arama terimlerini seçmek zor olabilir.

Bu yazıda, Amazon iş geliştirme için uzun kuyruk arama terimlerinin rolü ile ilgili tüm efsaneleri dağıtacağım. Uzun kuyruklu anahtar kelimelerin rakipsiz bir hedef trafik kaynağı olarak hizmet ettiğini kanıtlayacağım.

Fakat öncelikle, uzun kuyruklu arama terimleri nedir ve bunları sıradan uzun cümlelerden ayırmak için nasıl tartışalım?

Uzun kuyruk arama terimleri nelerdir?

Web'de uzun kuyruklu arama terimlerinin çok sayıda tanımını bulabilirsiniz. Size oldukça doğru bulduğumuz uzun kuyruklu arama terimleri anlayışımızı yorumlamamızı sağlayalım.

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler belirli bir kullanıcının niyetini belirten belirli düşük hacimli arama ifadeleridir. Bu arama terimleri genellikle üç veya daha fazla kelimeden oluşur. Onlar özgüllükleri ile ayırt edilirler.

Uzun kuyruklu cümlelerin ortak anahtar kelimelerden ayırt edilmesi kolaydır. Kendinize "Bunlardan hangisinin arkasında net ve spesifik bir niyetin olduğunu" sorarak uzun kuyrukların hangisinin olduğunu tipik olarak söyleyebilirsiniz.

Ne kadar kuyruk prensibi geçerlidir motor optimizasyonu (SEO) aramak için?

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler büyük arama motoru fırsatı ve Amazon iş geliştirme için doğru bir yol olarak algılanabilir.

En popüler arama sorguları için Amazon ürününüzü en çok rağbet etmeye çalışmaktan ziyade, daha az popüler endüstri ile alakalı arama terimlerinde en yüksek sıralamayı hedeflemek oldukça mantıklı.

Bu kelimeler arama trafiğinizin önemli bir bölümünü oluşturabilir. Endüstri rakamlarına göre, uzun kuyruklu arama terimleri, Amazon pazarındaki toplam trafiğin yaklaşık% 70'ini oluşturuyor.

Dahası, uzun kuyruklu arama terimleri düşük rekabet koşullarıdır. Bu yüzden sıralamaları kolay. Böylece, benzersiz, ilgili cümleleri kullanarak, kategorinizdeki veya alt kategorinizin en üstünde derecelendirebileceksiniz ve ardından, listenizi Amazon arama sonuçları sayfasının en üstüne kadar itecekler.

Ve son olarak, uzun kuyruklu Amazon anahtar kelimelerinin dönüşüm potansiyelini unutmayın. Anahtar kelime araştırma kampanyanıza akıllı bir yaklaşımınız varsa, potansiyel müşterilerinizin aradıkları kelimeleri tam olarak bulacaksınız. Çoğu durumda, bunlar kısa ürün özelliklerini veya marka adını içeren, Amazon'da satın alınan niyetli arama terimleridir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport