Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Web Üzerindeki En İyi Veritabanı Çıkarıcı - Semalt Uzmanı

Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorları web süpürgelerine ve botlara bağımlı örneğin, internetten içerik. Ayrıca web sayfalarını dizinlemek için farklı örümcekler ve web tarayıcıları kullanıyorlar; Veri çıkarıcı olarak da bilinen bir veritabanı çıkarıcı, World Wide Web'den yararlı bilgileri toplamayı sağlar. Arka planda tamamen çalışır ve sorgulara yanıt verir. Ayrıca, ham ve düzenlenmemiş verileri yapısal, organize, okunabilir ve ölçeklenebilir biçime dönüştürebilirsiniz.

Bir veritabanı çıkarıcı ile, web sayfalarını kolayca ayrıştırabilir, e-postaları, telefon ve faks numaralarını ayıklayabilir ve içeriği çevrimdışı tarama için sabit diskinize kaydedebilirsiniz. Bu araç, veri alanlarını tanımlamak için tanınabilir desenler kullanır ve ihtiyaçlarınıza göre onları ayıklar. En iyi veri çıkarıcıları aşağıda tartışılmıştır.

 1. PRTG Data Extractor: 

PRTG Data Extractor esas olarak bir PRTG sunucusunun dahili veritabanından ham veriler toplamak için kullanılan etkileşimli ve güçlü bir veritabanı çıkarıcıdır. Daha sonra bu zorlu verileri okunabilir bir forma dönüştürebilir ve bir Microsoft SQL veritabanında saklayabilirsiniz. PRTG Data Extractor en iyi kullanıcı dostu kontrol paneli ile bilinir ve kendi web belgelerinizi kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca verilerinizin kalitesini izleyebilir ve diğer veri çıkarıcılarla birlikte kullanabilirsiniz. Bu hizmet, veri raporlarını benzersiz ve etkileşimli olarak değerlendirmenizi sağlar, böylece zaman ve enerjiniz bir ölçüde azaltılır.

 2. DB Dumper (A Database Extractor): 

DB Dumper ile ZIP dosyalarını sabit diskinize yalnızca bir birkaç tıklama ile web içeriğinizin kalitesinden ödün vermek zorunda kalmazsınız. Öncelikle çizelgelerden ve tablolardan bilgi çıkarmak için kullanılır ve DB'lere bağlanmak ve çalışmak için bir ODBC sürücüsü kullanır. Verileri kazıma verilerinizi kolaylaştırmak için çeşitli benzersiz seçenekler ve özellikler vardır ve etiketleri, meta açıklamaları, anahtar kelimeleri, ürün açıklamalarını ve fiyat bilgilerini internetten almanıza yardımcı olabilir. Kazıyılan veriler herhangi bir sorun olmaksızın TSV, Özel, HTML ve CSV dosyalarına aktarılabilir. Bu hizmet yüzlerce ila binlerce dosyayı birkaç saniye içinde ayrıştırıyor ve size bilgilendirici içerik toplanıyor.

 3. SQL Veritabanı Extractor: 

SQL Database Extractor'ın en belirgin ve en belirgin özelliklerinden biri çok sayıda dosyadan bilgi kazıyıp kaydetmesidir önceden tanımlanmış bir biçimde. Meta etiketleri ve ürün açıklamalarını bu hizmetle de hedefleyebilirsiniz; veriler, dahili veritabanından herhangi bir sorun olmaksızın toplanır.

 Crawlbot - Yukarıda bahsedilen Web Çıkartıcılarına Alternatif: 

Çeşitli işadamları ve programcılar, etkileşimli, güvenilir ve benzersiz özelliklerinden dolayı Diffbot'u tercih ediyor. Kuşkusuz, Crawlbot, dinamik web sayfaları için akıllı bir çözüm sunan internetteki en iyi web kazıyıcılardan biridir. Görevlerini yerine getirmek için XPath veya CSS Seçici'yi kullanır ve içeriği basit ve dinamik sitelerden rahatça sıyırmanızı sağlar. Artı, Diffbot, milyonlarca URL'yi yüksek hızda tarama yeteneğine sahiptir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport