Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Yerel işletme için SEO'yu kullanarak bölgeye hükmetmenin en iyi yolu nedir?

Yerel işletme için SEO için tamamen yeni iseniz - o zaman zaten doğru yerde olduğunuzu. Hala nereden başlayacağınızı merak eden diğer herkes için - size yerel işletme için beş zorunlu SEO taktikleri göstereceğim. Sonuçta, her acemi web sitesi sahibinin belirli bir yerel ayraçta kelimenin tam anlamıyla arama hakimiyetine yardımcı olabilirler. Bununla birlikte, halihazırda şimdiden hırpalanan arama rekabeti ısınmayı orada sürdürmektedir.

Bu, şimdi gerçekten hassas bir kavşağa gideceğimiz anlamına geliyor. Demek istediğim, yerel arama optimizasyonunda (yerel işletme için SEO dışı ve off-site şemaları) tekniklerle aslanın payı düşünüldüğünde, esasen müşterilerin ve müşterilerin etrafında dönüyorlar. Ve hedef kitleye hitap etmenin bu kadar hedefli bir yolu beni bu konuyu beyan etmemi sağlıyor - kendinizi ilgili SERP'lerinizin üzerinde göremiyorsanız, niş rakiplerinin orada olacağına emin olabilirsiniz. Durum böyle olunca, durumu düzeltmeniz ve arama sonuçlarında gerçekten hak ettiğiniz yeri bulmanıza yardımcı olabilecek yerel optimizasyon için birkaç basit yol vardır. Öyleyse, o noktaya neler yapılabileceğini görelim.

Yerel işletme için SEO Koşu Basit ve Kazanma Yolları

Bu başlık ve meta etiketleri tamamen özelleştirilebilir HTML öğeleri, yerel SEO dünya bir kez sonsuza kadar değişmişti göz önüne alındığında - Yani geçen yıl Google'ın kendisinin, kullanıcı tarafından görülen arama sonuçlarını gösteren önemli alanları genişlettiği oldu. Sonuç olarak, artık bu değerli uzaydan daha da fazlasını yapabilirsiniz - aşağıdaki önerileri göz önünde bulundurun: çünkü her karakter şunları sayar:

  • Sayfa adlarını belirtmeyi unutun - hiçbir zaman gerçek bir değer sağlamazlar (aksi takdirde, yararlı bilgiler) kullanıcıya bildirir. Öyleyse neden o noktaya kadar boşa harcamalıyız?

  • Kendi avantajınız için daha hedef odaklı bir hizmet yelpazesi kullanın - şehrin adını ekleyerek daha geniş bir kitleye hitap edin. bölgeye veya belirli bir coğrafi bölgeye yönlendirerek işletmenizle alâkalı bir şey arayan çok daha fazla kullanıcı arıyor.
  • Yerel işletme için SEO düşünürsek, her bir etiket başına yalnızca bir tane ayrı anahtar kelime bulundurmanızı şiddetle tavsiye ederim. Dikkatli olun, en güçlü varlığı mümkün olduğunca etiketin yakınına yerleştirmeye odaklanın - işiniz bitti.
  • Sonuçta, çevrimiçi müşteri yorumlarını yeterince dikkat etmeyi unutmayın. Gerçekten çok önemli oldukları şey, toplam SERP'lerin% 83'ü üzerindeki genel küresel ankete göre, tam olarak gerçek tavsiyelere benzer çevrimiçi incelemelere güvenen kullanıcılar tarafından tıklanmıştır. Yani, işlevlerin bu bölümünü işleyebileceğinizden emin olun - ya kendi ellerinizle ya da aşağıdakilerle ilgili ilk personelin bakımını yapmanız için doğru kişileri işe alın: Trustpilot, Vendasta, Get Five Star, İtibar Lop, Hootsuite, Tiny Torch, vb.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport