Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Bir Web Sitesinden Videoların Çıkarılması İçin En İyi Online Uygulamalar

Bir web sitesinden video yayınlamak istiyor musunuz? DailyMotion, YouTube, MetaCafe, MegaVideo, Vimeo ve Veoh en sevdiğiniz filmleri izlemek veya romantik şarkıları dinlemek için en iyi yerlerdir. Bilinmeyen veya şüpheli bir sitedeki videoları izlemek sizin için sorunlara neden olabilir, ancak o video dosyalarını çevrimdışı kullanımlar için sabit sürücünüze indirebilirsiniz.

Burada, bir web sitesinden videolar çıkarmak için en iyi çevrimiçi uygulamaları tartıştık.

 1. KeepVid: 

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip en interaktif ve kullanışlı servislerden biridir ve video ve ses dosyalarını ayıklamanızı sağlar. KeepVid kullanımı kolaydır ve yalnızca video URL'sini girmeniz ve Başlamak için İndir düğmesine tıklayın. Videolar kazınca, onları sabit diskinize indirebilir veya önceden tanımlanmış bir dosyaya aktarabilirsiniz. KeepVid'i, Google Video, DailyMotion, YouTube ve Vimeo'daki videoları hedeflemek için kullanabilirsiniz. Tüm işletim sistemleriyle uyumludur ve kurulumu kolaydır.

 2. VideoGrabby: 

KeepVid gibi VideoGrabby videoları bir web sitesinden rahatça ayıklamak için olağanüstü bir uygulamadır. Medya dosyalarını Vimeo, YouTube, Facebook, Vine ve SoundCloud'dan sıyırmak için bu servisi kullanabilirsiniz. VideoGrabby kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve bakım gerektirmez. Online videonuzun URL'sini kopyalamanız ve VideoGrabby'nin işlevini yerine getirmesine izin vermeniz yeterlidir..Videoları MP3 veya MP4 olarak indirmek için kullanabileceğiniz iki farklı seçeneğe (Record Audio and Record video) sahiptir. Kaliteden ödün vermez, ancak çıkarılan videolarınızın performansını ve kalitesini bir ölçüde artırmak için HQ düğmesine basabilirsiniz. Video DownloadHelper Facebook, DailyMotion, Lynda, Vimeo, Twitter, Udemy, YouTube, Instagram ve sayısız diğer videoları ayıklamak için yaygın şekilde kullanılmaktadır Siteler. En iyi kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir ve tüm işletim sistemleriyle uyumludur. Hem PC hem de akıllı telefonda indirebilirsiniz. Ayrıca, Video DownloadHelper aynı anda sayısız video ayıklamak için kullanılabilir. 

 4. ClipNabber: 

Bir web sitesinden video ayıklamak için başka bir şaşırtıcı araçtır. ClipNabber birden fazla dilde mevcuttur ve YouTube, Facebook, Twitter ve DailyMotion videolarını daha iyi bir şekilde kazmak için kullanılır. İşinizi kolaylaştırmak için birçok seçenek ve özellik bulunur. Videonun URL'sini Giriş alanına girmeniz ve Sekme düğmesine basmanız yeterlidir. Farklı dosya biçimlerini destekler ve görevinizi gerçekleştirmek için en sevdiğiniz biçimi seçebilirsiniz.

 5. Deturl.com: 

Deturl.com güçlü bir video downloader ve veri kazıyıcıdır. KeepVid gibi, videonun URL'sini kopyalayıp yapıştırmanız ve İndir düğmesine basmanız gerekir. Deturl, hem YouTube'dan hem de DailyMotion'dan videolar çekmesine yardımcı olan video editörleri ve içerik küratörlerinin önceki tercihidir.

 6. YouTube5 Downloader: 

YouTube videolarına ayrılmıştır ve varsayılan YouTube oynatıcınızı değiştirebilen ve kullanıcı deneyimini geliştiren etkileşimli bir Safari tarayıcısıdır. YouTube5 Downloader, birden fazla ses ve video dosyasını önceden tanımlanmış bir biçimde indirmenize izin verir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport