Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Bir Siteden Tüm Bağlantıları İndirmek İster misiniz? Bu Güçlü Chrome Eklentilerini deneyin

Bir Google Chrome uzantısı, JavaScript, CSS ve HTML gibi web teknolojileri kullanılarak yazılmış olup, ve Chrome Web Mağazası'ndan indirilebilir. Birden çok görev gerçekleştirmenize olanak tanıyan ve kullanıcı dostu olan yüzlerce ila binlerce Google Chrome uzantısı vardır. Bir siteden tüm bağlantıları indirmek istiyorsanız, aşağıdaki uygulamaları deneyebilirsiniz:

 1. uİndirmeyi seçin: 

uSelect iDownload ile tüm bağlantıları indirebilirsiniz hiçbir zaman bir web sitesinden. İnternetteki en iyi ve en şaşırtıcı Chrome uzantılarından biridir. Tıkla ve sürükle seçeneğini kullanarak indirmek istediğiniz bağlantıları vurgulamak, hedeflemek istemediğiniz öğelerin seçimini kaldırın ve görevi gerçekleştirmek için Enter tuşuna basın. Chrome Web Mağazası'nda anında indirilebilir.

 2. Toplu Bağlantı İndirici: 

Kaliteden ödün vermeden tüm bağlantıları indirmek için bu Chrome uzantısını kullanabilirsiniz. Toplu Bağlantı Downloader, bir siteden podcast'leri, PDF'leri ve diğer dosyaları bir demet indirmenize izin verir ve yalnızca birkaç tıklama ile verileri sabit diskinize kaydedebilirsiniz. Bu Google Chrome uzantısının en belirgin özelliklerinden biri, tüm işletim sistemleriyle uyumlu olmasıdır.

3. Chrono İndirme Yöneticisi:

Chrono İndirme Yöneticisi, webmasterlar, içerik yazarları, geliştiriciler, web için ön seçimdir tasarımcılara ve grafik tasarımcılarına istediğiniz bağlantıları ve web sayfalarını yönetmenize veya indirmenize ve anında erişmek için Chrome Web Mağazası'ndan yüklemenize izin verir.Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve bağlantılarınızı önceden tanımlanmış bir dosyaya kopyalar. Bu uzantıyı kullanarak birden fazla sitedeki bağlantıları bulun ve çok çeşitli araç çubuğu düğmelerinden, bağlam menülerinden ve kısayollardan yararlanın.Öncelikle Chrono Download Manager, resimlerinizi, ses dosyalarınızı, video dosyalarınızı ve bağlantılarınızı algılar. Bir sonraki adımda , URL'leri normal ifadelerle filtrelemenize izin verir.

 İndirme tamamı: 

DownThemAll, aynı zamanda dTa olarak da bilinir, Chrono'ya iyi bir alternatifdir İndir Manager, Parti Link Downloader ve uİndirmeyi Seçin Yukarıda belirtilen Ch'in performansından memnun değilseniz Roma uzantılarına sahipseniz, görevlerinizi tamamlamak için DownThemAll'i deneyebilirsiniz. Web tarayıcınıza gelişmiş özellikler ekleyen ve kısa sürede bir web sayfasındaki birden çok bağlantıyı kazıyarak taranmasını sağlayan güçlü ve kullanımı kolay bir hizmettir. DownThemAll hızını% 300'e yükselten gelişmiş bir hızlandırıcıya sahiptir ve görevi gereksinimlerinize göre duraklatmaya veya devam ettirmenize olanak tanır. Tüm işletim sistemleriyle uyumludur ve dinamik web sayfalarını hedeflemenize yardımcı olur.

 Sonuç: 

Tüm bu Google Chrome uzantıları, verileri internetten ayıklamak için kullanılır ve şirketler, küçük ve büyük ölçekli işletmeler için uygundur. Veri çıkarıcılardan (Import.io ve Kimono Labs gibi) daha iyidirler ve hiçbir zaman veya kısmen web sitesini indirmenize izin verirler. Bu uygulamaları kullanmak için programlama dilleri öğrenmeniz gerekmez ve kalite konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport