Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Web Verilerini Ayıklamak İçin En İyi Yazılım

Bir veri çıkarıcı yazılım hem basit hem de orta düzeyde veri çıkarma görevlerini idare edebilir ve pazar araştırması veya rekabetçi istihbarat için internetten bilgi edinebilirler. Kurumsal düzeyde bir veriye gereksinim duyarsanız, gereksinimleri bir DaaS (Hizmet olarak Veri) sağlayıcısı dışına aktarmanın ideal bir seçenek olacağını düşünün. Alternatif olarak, şu veya bu siteden ihtiyacınız olan verileri almak için aşağıdaki veri çıkarma araçlarını deneyebilirsiniz:

 1. Datahut: 

Import.io ve Kimono'nun aksine Labs, Datahut, profesyonel programcılar, web geliştiricileri, içerik küratörler, işletmeler ve SEO uzmanları tarafından güvenilir tam teşekküllü bir web veri çıkarma hizmetidir.

Datahut'un internetten kullanıma hazır veri akışları sağladığı bilinmekte ve iş analizi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bu hizmeti, dinamik web belgelerinden bilgi çıkarmak için de kullanabilirsiniz; görevlerinizi gerçekleştirmek için gelişmiş programlama dilleri öğrenmeniz gerekmez.

Datahut'un fiyatı aylık 20 $ 'dan başlar ve yatırım firmalarının, medya şirketlerinin, iş geliştirme ekiplerinin ve e-ticaret sitelerinin önceden seçilmesi gereken bir konudur.

 2. ReportMiner: 

Astera ReportMiner, net üzerindeki en iyi ve en güçlü veri çıkarıcı yazılım / araçlarından biridir ve size uçtan uca veri sağlar yutma çözümleri.

Yapılandırılmamış verileri gereksinimlerinize göre düzenli ve yapılandırılmış bir biçime dönüştürebilirsiniz ve ReportMiner, iş bilgilerinizi PDF, TXT, PRN, DOC, XLS, XLSX, DOCX ve RTF'ye kaydetmenize olanak tanır.

Ayrıca HTML dosyalarından metin ayıklamak için bu aracı kullanabilirsiniz ve ayarlarını istediğiniz gibi arzu ve beklentilerinize göre uyarlayabilirsiniz. Hizmet, web içeriğinizdeki küçük hataları otomatik olarak düzeltir ve sitenizin veya blogunuzun arama motoru sıralamalarını iyileştirmenize yardımcı olur.

 3. Fivetran: 

Fivetran internetten içerik ayıklamak için akıllı ve harika bir yoldur. Bu harika hizmetle hem basit hem de dinamik web sayfalarını hedefleyebilirsiniz.

Fivetran, ağırlıklı olarak beklentilerinize göre verileri toplayan, kazıyan ve saklar eden şaşırtıcı ve benzersiz bir veri çıkarıcı yazılımdır. Bu hizmeti, rakiplerinizin sitelerinin ürün tanımlarını, görüntülerini ve fiyat bilgilerini kazıyarak kolayca kullanabilirsiniz. Fivetran ile yararlı bilgileri web'den çıkarmak, hiçbir kodlama becerisi veya teknik bilgi gerektirmemektedir.

 4. WebHarvy: 

WebHarvy, haber portallarından, sosyal medya sitelerinden, seyahat web sitelerinden, özel bloglardan ve benzeri diğer platformlardan veri çıkarmanıza olanak tanır. Kodlama becerisi gerektirmez ve Python, Ruby, C ++, JavaScript ve diğer programlama dillerini öğrenmeden WebHarvy'yi kullanabilirsiniz.

WebHarvy, ürün listelemelerini, sarı sayfaları, beyaz sayfaları, gayrimenkul sitelerini, tartışma forumlarını ve benzeri diğer platformları hedeflemenize yardımcı olur ve ihtiyaçlarınıza göre web içeriğini otomatik olarak düzenler. Bir dereceye kadar zaman ve enerjinizi kurtarabilen, maliyet etkin bir hizmettir.

 Import.io ve Kimono Labs: 

Yukarıdaki veri çıkarıcı yazılımın sonuçlarından memnun değilseniz Import.io veya Kimono Labs.

Import.io ve Kimono Labs hem dinamik web sayfalarını hedeflemenize izin veriyor hem de bir defada birden çok belgeden veri ayıklayabiliyor. Hem profesyoneller hem de programcılar için uygun değildirler ve herhangi bir kodlama becerisine ihtiyaç duymazlar.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport