Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt - Bir Web Sitesindeki Verileri Otomatik Olarak Nasıl Alırım?

Firefox en iyi ve dünyanın en ünlü web tarayıcısı değil - bu onur şimdi Google Chrome'a gider - ancak çalışmalarınızı kolaylaştırmak için halen çok sayıda eklenti bulunmaktadır. Bir web sitesindeki verileri nasıl otomatik olarak çekerim? Son yıllarda, işinizi kolaylaştıran ve dinamik ve basit web sayfalarından rahatça veri çekmenizi sağlayan çok sayıda Firefox eklentisi piyasaya sürüldü.

Firefox, kendi başına çok yönlü bir web tarayıcısı iken, bu eklentileri yükleyerek işlevsellikleri ve yetenekleri genişletilebilir. Onlar sitenizin performansını artırmak yardımcı olacak ve bir ölçüde kullanıcı deneyimi artıracaktır.

1. URL Extractor:

Bir web sitesinden otomatik olarak veri çekmek için? URL Extractor, zaman ve enerjiden tasarruf ederek, aynı anda birden çok web sayfasından bilgi çekmenizi sağlar. Güncellenmiş ve yeni verileri düzenli olarak alır, erişiminiz için saklar ve gereksinimlerinize ve arzularınıza göre yeniden düzenlemenizi sağlar. URL Extractor öncelikle bir web sitesinin farklı URL'lerini hedeflemek için kullanılır, Amazon ve eBay'deki ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi toplar ve düzenlenmemiş verileri yapılandırılmış ve organize bir forma dönüştürür. Programlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur ve sıfır kodlama ile çalıştığı için bu hizmeti kullanmak için teknik bilgiye gereksiniminiz yoktur.

2. TableScrapper:

TableScrapper, öncelikle haber yayınlarından, seyahat portallarından ve benzeri, karmaşık diğer web sitelerinden veri çekip çıkartmak için kullanılır. Bu eklenti, içeriği düzenli olarak sıyırmanıza olanak tanır ve öncelikle internette tabloları ve çizelgeleri hedeflemek için kullanılır. HTML tablolarını ve PDF dosyalarını hedeflemek için TableScrapper'ı da kullanabilirsiniz ve bunlardan yararlı veriyi kolayca ve hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Bir web sitesindeki verileri nasıl otomatik olarak çekerim? Şüphesiz Table Scrapper sizin için bu görevi yerine getirecek ve zaman ve enerjinizden tasarruf sağlayacaktır. Önümüzdeki birkaç ay içinde şirketinizin nereye gideceğini takip ediyor ve pazar araştırması ve veri çıkarımı için etkileşimli bir eklenti olarak hizmet ediyor.

3. ExportToCSV:

Web sitesindeki verileri nasıl otomatik olarak çekerim? Bir online alışveriş sitesi kurmak / geliştirmek istiyorsanız ve farklı ürünlerin fiyatlarını düzenli aralıklarla izlemek istiyorsanız, ExportToCSV sizin için doğru seçenektir. Bu eklenti Amazon, eBay ve diğer benzeri siteleri hedeflemenizi sağlar ve ihtiyaçlarınıza göre yararlı bilgiler alır. Daha sonra verileri JSON veya CSV dosyalarına aktarabilir veya doğrudan sabit sürücünüze indirebilirsiniz.

Bonus Puan - Deneyin Mozenda ve Octoparse:

Yukarıdaki eklentilerden hoşlanmıyorsanız Octoparse ve Mozenda'yi deneyerek, bir internet sitesi. Hem Mozenda hem de Octoparse en iyi servisler arasındadır ve farklı web sayfalarından içerik ayıklamanıza izin verir. Mozenda, bir web sitesinden veri çekmek için en ileri teknolojiyi kullanıyor ve hızlı bir hızda bilgi getiriyor. Öte yandan, Octoparse tüm işletim sistemleri ve web tarayıcılarıyla uyumludur ve web sayfalarınızı daha iyi bir şekilde dizine eklemenize izin verir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport