Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Analitik SEO için iyi fiyatlandırma nedir?

Tüm çevrimiçi tüccarlar SEO bütçeleme sorunu ile karşı karşıya. Akıllı bir yaklaşım gerektiren bir online iş gelişiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Analytics SEO, standart web sitesi optimizasyonu ile aynı değere sahiptir. Endüstri uzmanlarının söylediği gibi "Bunu ölçemezseniz iyileştiremezsiniz." İşinizi ölçmek için başarılarınız sıralamanızın iyileştirilmesi için kritik önem taşır. Analytics SEO, işletmenizin başarısını SEO çabalarına rapor etmeye yardımcı olur. SEO kampanyalarınız ve web siteniz için gerekli değişiklikler hakkında daha iyi kararlar almanıza yardımcı olabilecek gelişmiş raporlar ve özellikler sunar. Bu nedenle, analitik SEO'nuz için bütçeleme hakkında önceden düşünmelisiniz.

Neyse ki, SEO'yu ölçmek için en iyi analitik araçlardan biri özgürce bulunur. Bu Google Analytics'tir. Bu yazıda, işinizin başarısını düzenli olarak takip etmek için bu aracı nasıl kullanabileceğinizi tartışacağız. Üstelik, diğer etkili analitik araçları ve fiyatlamalarını tartışacağız.

Web sitenizi ölçmenize yardımcı olacak Google Analytics stratejileri SEO başarısı

Organik arama trafiğini nasıl izleyebilirsiniz?

Web kaynağınıza gelen trafik akışının sürekli olarak farkında olmalısınız. Durumu kontrol etmenize ve herhangi bir değişikliğe derhal tepki vermenize yardımcı olacaktır. Genel web sitesi trafiğinde bir gerileme gözlemledikçe trafik azalmasıyla ilgili sonuca atlayabilirsiniz. Analizinize derinlemesine kazındığınızda, diğer trafik kaynakları kapanırken genel trafik düşüşüne neden olan organik trafiğin ortaya çıktığı ortaya çıkabilir.

Geçerli trafik akışını kontrol etmek için "Toplama" yı ve ardından "Tüm trafik kanalları" bölümünü tıklamanız gerekir. Burada, kanallara göre bölünmüş trafik kaynaklarını gözlemleyeceksiniz. Trafik akışınız hakkında daha ayrıntılı bir rapor almak için "Organik arama" düğmesine tıklayın. Burada kapsamlı bir trafik analizi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulacaksınız.

Nasıl SEO trafiği kalitesini ölçmek için?

Google Analytics, herhangi bir trafik kaynağının kalitesini ölçmek için çok fırsat sunar. Amaçları için kullanılan en yaygın rapor Desteklenen Dönüşümlerdir. Bu raporla, mevcut ve önceki dönemlerin trafik kalitesini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, trafik ölçüm işlevleri yardımıyla, yardımcı dönüşüm değeri, son tıklama ve doğrudan dönüşümleri alabilirsiniz. Bu rapor, aramadan gelen dönüşümlerde bir düşüş veya artış olup olmadığına bakmanıza yardımcı olacaktır.

Analytics SEO aracı

Google Analytics ile entegre kapsamlı bir çevrimiçi SEO araçları kümesidir. Bu yazılım, farklı optimizasyon etkinliklerini ve görevleri otomatikleştirdiği için web sitesi sahiplerinin SEO kampanyalarını ölçmelerini sağlar. SEO büyümeniz hakkında daha iyi kararlar vermenize yardımcı olan gelişmiş raporlar ve özellikler sağlar. Bu araç, şirketlerinin web sitelerinden sorumlu olan şirket içi SEO pazarlama yöneticileri için uygundur.

  • Ajans (Aylık £ 349)
  • Özel
    AylıkAylık (299) Aylık fiyat değişir, satıcı ile görüşmeniz gerekir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport