Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt - Chrome ile Tüm Bağlantıları Nasıl İndirirsiniz?

Bir web sitesindeki tüm bağlantıları Google Chrome üzerinden indirmeye karar verirseniz, bağlantılar ya kullanıcı tanımlı bir konuma kaydedilir veya ilişkili bir uygulama ile açılır. Maalesef, bazı kötü amaçlı web siteleri, bu Google Chrome özelliğini kötü amaçlar düşünülerek kullanmaya devam ediyor. Bu nedenle, Chrome ile olan tüm bağlantıları indirmek için bir uzantı seçmenizi öneririz.

1. Chrono Download Manager

Chrome ile olan tüm bağlantıları indirmek ister misiniz? Chrono İndirme Yöneticisi, Chrome Web Mağazası'nda anında indirilebilecek güçlü bir uzantıdır. Tam olarak kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, bu uygulama, mümkün kılmak için, anahtar kısayollar, araç çubuğu düğmeleri ve bağlam menüleri sayesinde farklı web belgelerini ve görüntülerini indirmenize izin verecektir. Chrono, Google Chrome ile entegredir; bağlantıları indirmenin yanı sıra, video ve ses dosyalarını indirmenize ve güçlü bir toplu görüntü indirme aracı olarak görev yapmanıza izin verir. Uzantı, bir web sayfasının resimlerini, ses ve video dosyalarını ve bağlantılarını algılar ve URL'leri düzenli ifadeleri yoluyla süzer. Web tarayıcınızın sağ üst köşesindeki simgeyi tıklamanız ve indirmeyi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde açılan listelerden yönetmeniz yeterlidir. Chrono şu anda yerleşik bir API kullanıyor ve görevinizi daha iyi bir şekilde yerine getirmenize yardımcı oluyor.

2.Toplu Link İndirici

Tüm bağlantıları indirmek için bir başka etkileşimli ve şaşırtıcı Google Chrome uzantısıdır. Bir siteden bir sürü podcast, PDF ve resim indirmek ister misiniz? Toplu Link Downloader, bir ölçüde çalışmalarınızı kolaylaştıracak ve hem basit hem de dinamik web sayfalarını hedeflemek için kullanılabilir. Bu hizmetle, indirmek istediğiniz sitenin URL'sini girmeniz ve içeriği gereksinimlerinize göre kazmanız yeterlidir. Ayrıca, tıklama ve sürükle seçeneği ile indirmek istediğiniz bağlantıları da seçebilirsiniz.

3. uİndirmeyi seçin

uSelect iDownload sizin için en şaşırtıcı ilginç uzantılardan biridir. Tüm bağlantıları Chrome'dan indirmek için yaygın olarak kullanılır ve diğer web tarayıcılarıyla da uyumludur. Uzantıyı kurduktan sonra, eklenti çubuğunda (sağ üst köşedeki) uSelect iDownload simgesinin göründüğünü göreceksiniz. Bu simgenin üzerine gelecekseniz, "Bağlantıyı seçmeye başlayın" ifadesinin bulunduğu bir etiket görürsünüz. İstediğiniz bağlantıları seçmeden önce bu simgeyi tıklatmanız yeterlidir. Tüm bağlantıların çevresinde dikdörtgen çizmeniz kolaydır. Bağlantıları sarı renkle vurgulayacak. Buradan, seçilen bağlantıları açmak için Giriş düğmesine basabilir veya sabit sürücünüze indirmek için bir kısayol tuşu (Alt + Enter ") kullanabilirsiniz. Web dokümanlarını bu Google Chrome uzantısıyla kısmen kazıyabilirsiniz.

Sonuç:

Chrome'da tüm bağlantıları indirmenin çok yolu var, ancak yukarıda adı geçen eklentiler işinizi kolaylaştırabilir ve ayrıca kurulumu kolay hem PC hem de akıllı telefon ile uyumludur.Bu yüzden bunlar bir siteden tüm bağlantıları indirmenin en havalı ve en şaşırtıcı yoludur.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport