Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Yeni bir sitedeki web sayfası tanıtımının özellikleri nelerdir?

Yeni bir web sitesinin tanıtımı zor olabilir. Bugün, web sitenizin trafiğini artırmak için sizinle altı kanıtlanmış stratejiyi paylaşacağım. Aşağıda listelenen öneriler, farklı işletmeler türleri için uygundur.

web page promotion

Yeni Sitenizi Tanıtma Altı Mükemmel Yolları

E-posta Pazarlama 

Web sayfanız için e-posta pazarlamayı düşünün promosyon. Kişi listenizi büyütmekle başlayın.

Sonra, e-posta listenizi bölümlere ayırmaya odaklanın. Bu doğru mesajı doğru kitleye sunmak için gereklidir. Demografik, ilgi alanları ve kişisel tercihleri gibi bilgileri temel alarak insanları gruplara ayırmak son derece önemlidir. Bunu yaparak, alıcıları nişanlanmaya teşvik etmek için ilgili içeriği sağlamak daha kolay olacaktır. Gönderdiğiniz e-postanın, web sitenize olan bağlantıyı içerdiğinden emin olun, böylece kullanıcılar birkaç saniyede kaynağınıza ulaşabilir.

 Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonunun (veya SEO) birincil amacı organik arama motoru sıralamalarını iyileştirmektir. Zaten bildiğiniz gibi, SEO anahtar kelime araştırma, içerik oluşturma ve bağlantı kurma gibi uygulamaları içeren kapsamlı bir süreçtir. SEO'yu geliştirerek, web sayfalarınızın hedef anahtar kelimeleriniz için arama sonuçlarının üst kısmında görünmesi daha olasıdır.

 Ücretli Online Reklamcılık 

PPC reklamları oluşturmak, sitenizi arama motorlarında göstermek için kullanabileceğiniz en iyi yollardan biridir.

Google AdWords'ü kullanma, web sayfası tanıtımının ayrılmaz bir parçasıdır. Aşağıdaki şekilde çalışır: Google'a ne kadar harcama yapmak istediğinizi bildirirsiniz ve yalnızca kullanıcı reklamınızı tıkladığında ödeme yapar..Bu yöntem, tıklama başına ödeme reklamcılığı olarak adlandırılır. 

Sosyal Ağlar

Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya platformları, web sayfalarınızı tanıtmak için harika bir yoldur. Semalt uzmanları, ana sayfanıza ve sosyal medya biyografilerinizdeki ve yayınlarınızda bulunan diğer açılış sayfalarına kaliteli bağlantılar sağlamanızı önerir.

 YouTube 

İstatistiklere göre, her ay bir milyardan fazla insan YouTube kullanıyor. Bu gerçek, YouTube'u iş tanıtımı için mükemmel bir platform yapar. İşletmeniz için bir YouTube hesabı oluşturduğunuzdan ve videonuza bir bağlantıyı sitenize geri döndürdüğünüzden emin olun. Bunu yaparak, izleyicilere web sayfalarınızı ziyaret etmek için iyi bir neden vereceksiniz.

 Ziyaretçi Blogging 

Bu, pazar nişinizdeki önde gelen web sitelerini tanımlamak ve onlar için konuk blog yazmak için teklif vermekle ilgilidir. Yazı yazarken sitenize bir bağlantı eklediğinizden emin olun. Görevin sonunda biyolojinize dahil etmeyi düşünün. Kendinizi bir yazar olarak düşünmüyorsanız, yetenekli metin yazarlarıyla her zaman bir profesyonel SEO şirketi kiralayabilirsiniz.

web page seo

Sona Erme

Web sitesi tanıtımı dikkatli bir düşünme ve düşünülmüş planlama gerektiren zahmetli bir süreçtir. Yukarıda listelenen ipuçları web sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu stratejilerin bazıları anında sonuç vermese de, daha fazla potansiyel elde etmenin ve web sayfalarınızı tanıtmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenmek hoş bir sürpriz olacak.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport