Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Siteler için ücretsiz bir iş promosyonu var mı?

Kural olarak, yakın zamanda kurulmuş çevrimiçi işletmelerin bir pazarlama kampanyasına yatırım yapmak için yeterli parası yok. Bununla birlikte, iş geliştirme ilk aşamasında fırsatlarınızı kaybetmek akıllıca değildir. Bu nedenle, site işletme tanıtımınızı gerçekleştirmenin diğer uygun yollarını öğrenmeniz gerekiyor. Eskiden, yerel işletme sahipleri ürün veya hizmetlerini ucuza pazarlamanın birkaç yoluydu. Yerel işletme sahipleri için mevcut yöntemler arasında yerel etkinliklere, promosyoncuların dağıtımına ve küçük bannerlara sponsorluk yapıldı. Ancak, İnternetin çağında her şey değişti. Günümüzde, web'den yararlanabileceğiniz çok sayıda fırsat bulunmaktadır. Bu makalede, çevrimiçi ticaretinizi ücretsiz olarak tanıtmanın bazı yollarını bulacaksınız.

business promotion sites

Web siteleri iş geliştirme yolları

  • Yerel listeleme servislerini kullanma avantajından faydalanın

Google, yerel arama aracı Google Rehber olan küçük işletmeler için fayda sağlar. Web kaynaklarını bu ücretsiz araç ile kaydeden şirketler, Google aramalarında daha kolay bulunabilir ve Google Haritalar'da gösterilebilir. Sitenizi Google Rehber ile bağlamak oldukça kolaydır. Formu doldurmanız ve sitenizi Google sisteminde kaydetmeniz yeterlidir. Kullanıcılarınızın mağazanızın veya şirketinizin uygun koordinasyonunu sağlamak için işletmenizle ilgili tüm ilgili ve doğru bilgileri buraya yerleştirdiğinizden emin olun.

  • Marka bilincini sosyal medya kanalları vasıtasıyla yükseltin

Sosyal medya varlığınız SERP'deki web sitenizin görünürlüğüyle aynı değere sahiptir. Günümüzde, giderek daha fazla insan sosyal ağlardan yeni markalar hakkında bilgi edindi. Bu nedenle her işletmeye her zaman zaman ayırmanız gerekiyor. Neyse ki, sosyal medya pazarlama stratejileri ile uğraşmak zor bir iş değil ve sosyal varlığınızı kendiniz geliştirebileceksiniz. Facebook gibi popüler ağlar, işletme sahipleri için onlara çeşitli hedefleme ayarları (coğrafi, cinsiyet, yaş vb.) Sağlayan çok fırsat sunuyor. Üstelik, Facebook sayfanızda reklamlar ve teklifler koyabilirsiniz. İşletmenizi kurabileceğiniz diğer popüler sosyal platformlar Instagram, LinkedIn ve Twitter'dur.

  •  Bir blog yaratın 

Blog yayınlama, şirketlerin takipçileri aracılığıyla isimlerini alması ve ana hatlarıyla daha kaliteli bağlantı suyu alması için mükemmel bir fırsattır etki alanları. Üstelik, potansiyel kitlenizle daha doğrudan bağlantı kurmak için iyi bir fırsattır. Bloglamanın önemli anahtarlarından biri, akışınızı olabildiğince sık olarak güncel tutmaktır.

seo for business

  •  Görsel içerik oluşturma 

YouTube'da görsel içerik oluşturarak online iş varlığınızı artırabilirsiniz. YouTube ve Flickr gibi büyük medya platformları. Milyonlarca insan bu platformları eğlence ve arama için kullanıyor ve kaliteli tanıtım videoları oluşturarak onları kolayca çekebilirsiniz. YouTube, tanıtım videolarını dağıtmanın ücretsiz bir yolunu sunar. Bununla birlikte, bu rekabetçi medya platformunda başarılı olmak için, insanların izlemek istedikleri kaliteli ve eğlenceli videolar hazırlamak için zaman ve emek harcamanız gerekir. 

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2024, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport