Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

SEO hizmetleri Google rütbesindeki konumunuzu iyileştirmeye nasıl yardımcı olacak?

TOP sıralamadaki pozisyon, işletmelerin çevrimiçi başarı için sahip olması gereken şeydir. İstatistiksel verilere göre, Google'ın ilk sayfası genel web trafiğinin% 95'ini alırken sonraki sayfalar toplam trafiğin% 5'ini veya daha fazlasını elde eder. Google sıralamasını ve performansını cezalandırılmadan nasıl geliştireceğinizin sırlarını çözmeye çalışan profesyonel ve amatör bir çok insan var. Ne yazık ki, sitenizi TOP arama sonuçları sayfasında mutlaka derecelendiren basmak için sihirli bir düğme yok. Gerçekte, iyi optimizasyon sonuçları elde etmek için yaratıcılık, sebat, sıkı çalışma ve özveri gerektirir. SEO küre dengesizliği yüzünden özellikle doğrudur. En büyük arama motoru Google, sıralama algoritmasını düzenli olarak değiştirerek organik aramada TOP pozisyonunu neredeyse imkansız hale getirmektedir.

Büyü yokken, Google SERP'ye hâkim olmanıza yardımcı olacak bazı Google SEO hizmetleri bulunmaktadır.

Kazanan bir optimizasyon kampanyası oluşturmak için, sayfa içi SEO'nun temellerini bilmek, sitenizi hem insanlar hem de Google tarayıcıları için nasıl optimize edebileceğinizi öğrenmek ve site dışı SEO'yu öğrenmek gerekir. Ne ile başlamak gerektiğini, Google'ın sıralama algoritması mekanizmasıdır.


Google'ın sıralama algoritması çalışmasının prensibi

Google'ın web sitelerini nasıl derecelendirdiğini öğrenerek optimizasyon kampanyanızı başlatmanız esastır. Yeni bir güncelleme yayınlandıktan sonra cezalandırılmamak için uzun vadeli bir başarı elde etmenize yardımcı olacaktır. Sektördeki rakamlara göre Google, yılda 600'ye kadar değişiklik yapıyor. Önemli algoritma güncellemeleri açıklanırken küçük değişiklikler web yöneticileri için bilinmiyor. Bu yüzden, pazarlamacılardan% 40'ının, SEO başarısı için en büyük engelleri olarak değişen arama algoritmalarını gösterdikleri mantıklı. Öte yandan, her SEO uzmanı, kısayollar veya siyah şapka optimizasyon teknikleri uygulanması için ceza ödemeden ilk aşamada nasıl sıralama yapacağını tam olarak biliyorsa, Google yalnızca en iyi sonuçların sıralamasında başarı sağlamaz. Genel kamu sıralamasında sırları açan Google, organik SEO hizmetleri kullanan dürüst insanlar için yüksek sıralamayı zorlaştırıyor ve neredeyse imkansız hale getirecek. Google'ın temel görevi, dünyanın bilgilerini organize etmek ve evrensel olarak erişilebilir ve yararlı kılmaktır.

Optimizasyon eğilimleri, büyük algoritma güncellemeleri ile büyük ölçüde değiştirildi:

  • Mobil uyumlu güncelleme

Google'da yüksek sıralamaya gitmek isteyen tüm web kaynakları, tüm mobil cihazlara uyarlanmalıdır. Nisan 2015'ten beri Google, mobil cihazlara uygun sürümlerle web kaynağını tercih etmeye başladı. İşte bu nedenle, günümüzde, tüm Google SEO hizmetleri mobil yanıt verme özelliğini içermektedir.

  • Güvercin

Temmuz 2014'te kuruldu. Google Haritalar gibi yerel arama sonuçlarını entegre etmek için tasarlandı. Bu güncelleme, insanlara tuğla-harçlı şirketler aramasını kolaylaştıran yerel işletmelere bir ivme kazandırdı.

  • Sinekkuşu

Bu güncelleştirme, yalnızca kullanıcının yazdıkları kelimelere bakmak yerine, kullanıcının arama işleminin içeriğini ve niyetini anlamayı amaçlıyordu.

  • Penguen

Sıralamalarını iyileştirmek için spam gönderenleri ve doğal olmayan bağlantılar satın alan siteleri hedef alanlara karşı savaşmak için tasarlanan son büyük Google güncelleştirmesidir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2020, Semalt.com. All rights reserved

Skype

TimchenkoAndrew

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport