Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Amazon tüccar kelimeleri en iyi araçları hangileridir?

Amazon çok rekabetçi bir pazardır ve burada rekabet seviyesi, dünyadaki bu pazarın yüksek popülaritesi nedeniyle artacaktır. Bu tür rekabet koşullarında, Amazon tüccarları kalabalıktan sıyrılma fırsatlarını aramaya mecburdur. Tüccarların potansiyel müşterileri için envanterlerini daha görünür hale getirmelerine yardımcı olan bir çok üçüncü bölüm aracı vardır. Bu yazı hakkında konuşacağımız bu araçlardan birine Amazon Tüccar Kelimeleri deniyor. Bu araştırma aracı, tüccarların potansiyel müşterilerinin Amazon'da aradığı en hedefli arama terimlerini bulmalarına yardımcı olur. Amazon Merchant Words aracı, satıcıların rakiplerine kıyasla üstün olmalarını ve başarılı ürün tanıtımları ve reklam kampanyaları almalarını sağlar. Birincil bir amaca hizmet eder - satıcıların Amazon'larda alıcıların ne aradığını anlamalarına yardımcı olur. Bu aracı kullanarak, Amazon işinizi sezgilerinizden ziyade gerçek veriler üzerinde kaybederseniz ve bunlardan kurtarırsınız.

Bu yazıda Amazon arama sonuçları sayfasında maksimum gelir elde etmek ve giriş sıralamanızı yükseltmek için Merchant Words aracını nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Ancak öncelikle anahtar kelime araştırması nedir ve neden Amazon işimizi bu olmadan yönetemeyiz diye kısaca tartışalım.

Amazon A9 ve standart sıralama algoritmaları

En Amazon satıcılarının pazarlama geçmişleri var. Bu yüzden, genellikle, daha önceki girişimlerinde uyguladıkları Amazon'da aynı arama motoru optimizasyonu stratejilerini ve yaklaşımlarını tercüme etmeye çalışıyorlar. Ancak, uygulamanın gösterdiği gibi, bu stratejiler Amazon üzerinde çalışmaz. Amazon sıralama algoritmasına aşina iseniz, standart arama motoru algoritmaları ile hiçbir ilgisi olmadığını biliyorsunuzdur. Amazon A9 algoritması, sistemin genel kârını en üst düzeye çıkarmak için ilgili müşterilerin önünde en çok satın alınan şeyleri sunmanın belirli bir ilkesine dayanır. Amazon, Google'ın aksine müşterilerine sorularına en uygun cevapları vermiyor. Bu, alışveriş yapan kişilere satın alma ihtimali olan ürünleri sunar. Başka bir deyişle, Amazon ve standart arama motorlarındaki farklı optimizasyon faktörlerini düşünmelisiniz.

Amazon Merchant Words aracı nedir?

Önceki paragrafta belirttiğim gibi, Amazon listeleme optimizasyonu için benzersiz bir yaklaşım aramak gerekir ve Google'dan farklı olmalıdır. Aynı zamanda Amazon'daki anahtar kelime araştırma kampanyasıyla ilgilidir. Potansiyel müşteri sorgularınızla tamamen eşleşen en alakalı arama ifadelerinin bir listesini hazırlamanız gerekir.

Anahtar kelime araştırma yapmak için en mantıklı yol, Amazon Tüccar Kelimeler gibi üçüncü taraf anahtar kelime araştırma araçlarını kullanarak. Bu araç, size verilen anahtar kelimeler için yapılan toplam aramaların sayısını tahmin eder. Diğer bir deyişle, listeye eklemeden önce her hedefli arama teriminin arama gücünü kontrol edebilirsiniz.

Uygun anahtar kelimeleri arama süreci bir dakikadan az sürer. Her şeyden önce, bir arama terimi yazın. Varolan kategorileri filtreleyin. Bu işlev isteğe bağlıdır. Ardından, sisteme girdiğiniz arama terimine dayanan en alakalı fikirlerin bir listesi verilecek. Sayısız arama terimi edineceksiniz. Bu nedenle, iş gereksinimlerinizi karşılayan yalnızca arama terimlerini vurgulayarak bu listeyi daraltmak mantıklı olur. Sonunda, sonuçları değerlendirip CSV olarak indirmelisin.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport